Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:32 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


1. В този раздел се допускат обяви на сервизи и магазини пряко свързани с автомобилите Субару.
2. Нова рекламна тема на дадена фирма се допуска само след предварителна заявка за това към модераторите на форума. Те решават коя обява да бъде допусната по собствена преценка.
3. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Диагнозата МИКРОН-ДОЦЕВ - жила 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 12:56 am
Мнения: 13
Местоположение: София
Skype: kiko651224
Автомобил: Subaru Legasy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ще ви разкажа една смешка, която ми се случи днес...
Тъй като жилото на ръчната спирачка на мотора беше блокирало, свлихме жилото и го занесох в една фирма за ремонт и производство на жила в Княжево. Любезно ми обясниха, че старото за нищо не става и трябва ново и след като ми обявиха цена от 45 лева аз се съгласих и им оставих оригиналното жило, с уверението, че ще го направят 1:1. След обяд отидох да си го взема, платих и си поискаш старото жило, което беше в една кофа с боклуци...прибрах си го и си се прибрах. Започнах да монтирам жилото и то се оказа с около 6 см. по- късо. Обадих се във фирмата и те ми обясниха, че това е невъзможно и няма какво повече да говорим. Момчето беше явно много афектирано от моя въпрос и ми каза че те 20 години правят жила и това е абсурд. Преглътнах и тръгнах пак за Княжево, като взех и старото жило. Влизайки в цеха, бях посрещнат с думите - това ли е прословутото жило, след което жилата бяха сравнени на дължина и видимо имаше разлика, но човека каза..." за мене всичко е точно" и след моя реплика, че новото е по-късо, той ги хвана, натъпка ги в торбата и ми върна парите, като ме изгони от цеха и ме накара да стоя до вратата, въпреки, че самият той ме накара да влезна вътре. Аз съм 45 год. човек и  съм свикнал всичко, което правя да бъде перфектно, както за мен, така и за останалите - никога не правя компромиси, относно работата с която съм се заел. Но фирмата в КНЯЖЕВО...ПОВТАРЯМ ...КНЯЖЕВО - ФИРМА ЗА ЖИЛА е крайно некоректна и недружелюбна. Преглътнах всичко и си се прибрах. Вдигнах телефона и си поръчах ново  - оригинално жило от Сузуки, което представете си е само с 10 лв. по- скъпо от феномените в КНЯЖЕВО.....ИЗВОД...Просто си поддържайте машините с истинските хора. Така...може би ви отегчих с писанията си, НО... Ами това е - сами си правете изводи как да поддържате машините си. Днес съм изтощен от ПРОСТОТИЯТА, НАРЕЧЕНА БЪЛГАРИЯ И НЕЙНИТЕ ТРУДОВИ ХОРА...
Успех ... и....ако имате друга алтернатива не стъпвайте в МИКРОН - ДОЦЕВ.

Пет Яну 14, 2011 11:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
колега,благодаря за инфото,и аз съм много афектиран,подивял потребител от наглоста на подобни(вече почти на всякъде)всезнаещи и всеможещи..

е колега щях да му навра жилото през *адника,да му го извадя през едната ноздра,да го навра през другата пак и да му направя възел през устата...


но хубаво е хората да се сдържат

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Пет Яну 14, 2011 11:58 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 7:02 pm
Мнения: 676
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Форестер 2003 мт
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
nikolov_65 написа:
Ще ви разкажа една смешка, която ми се случи днес...
Тъй като жилото на ръчната спирачка на мотора беше блокирало, свлихме жилото и го занесох в една фирма за ремонт и производство на жила в Княжево. Любезно ми обясниха, че старото за нищо не става и трябва ново и след като ми обявиха цена от 45 лева аз се съгласих и им оставих оригиналното жило, с уверението, че ще го направят 1:1. След обяд отидох да си го взема, платих и си поискаш старото жило, което беше в една кофа с боклуци...прибрах си го и си се прибрах. Започнах да монтирам жилото и то се оказа с около 6 см. по- късо. Обадих се във фирмата и те ми обясниха, че това е невъзможно и няма какво повече да говорим. Момчето беше явно много афектирано от моя въпрос и ми каза че те 20 години правят жила и това е абсурд. Преглътнах и тръгнах пак за Княжево, като взех и старото жило. Влизайки в цеха, бях посрещнат с думите - това ли е прословутото жило, след което жилата бяха сравнени на дължина и видимо имаше разлика, но човека каза..." за мене всичко е точно" и след моя реплика, че новото е по-късо, той ги хвана, натъпка ги в торбата и ми върна парите, като ме изгони от цеха и ме накара да стоя до вратата, въпреки, че самият той ме накара да влезна вътре. Аз съм 45 год. човек и  съм свикнал всичко, което правя да бъде перфектно, както за мен, така и за останалите - никога не правя компромиси, относно работата с която съм се заел. Но фирмата в КНЯЖЕВО...ПОВТАРЯМ ...КНЯЖЕВО - ФИРМА ЗА ЖИЛА е крайно некоректна и недружелюбна. Преглътнах всичко и си се прибрах. Вдигнах телефона и си поръчах ново  - оригинално жило от Сузуки, което представете си е само с 10 лв. по- скъпо от феномените в КНЯЖЕВО.....ИЗВОД...Просто си поддържайте машините с истинските хора. Така...може би ви отегчих с писанията си, НО... Ами това е - сами си правете изводи как да поддържате машините си. Днес съм изтощен от ПРОСТОТИЯТА, НАРЕЧЕНА БЪЛГАРИЯ И НЕЙНИТЕ ТРУДОВИ ХОРА...
Успех ... и....ако имате друга алтернатива не стъпвайте в МИКРОН - ДОЦЕВ.


Извинявай наборе,но мисля че сам си си виновен.Защо първо не звънна в Сузуки за жило,и ако нямаха,тогава да търсиш друга алтернатива.Щеше да си спестиш доста от простотийте в "търговското ни обслужване"

Съб Яну 15, 2011 8:10 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 12:56 am
Мнения: 13
Местоположение: София
Skype: kiko651224
Автомобил: Subaru Legasy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ами колеги, може и сам да съм си виновен, но като знам колко струват оригиналните части и колко време се чака доставката, реших да реша проблема по "селски" и резултатите не закъсняха. И сега ще чакам 20 дни доставка и това е...Просто за пореден път се убедих, че стойността на клиента в БГ е кръгла нула или поза да те изтарашат.

Съб Яну 15, 2011 9:57 am
Върнете се в началото
Профил
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
В немалка част от случаите доставките чрез официалния вносител излизат на добра цена, понякога по добра от афтърмаркета, където може да попаднеш на недобросъвестен търговец.

Това което е препоръчително да се направи е да врътне купувача едно телефонче и за 3 минути ще разбере дали си струва.

Съб Яну 15, 2011 10:52 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Съб Дек 26, 2009 8:09 pm
Мнения: 449
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0X 5MT 2003
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
доста от моторите от софия област, че и не само, се карат с жила от княжево. моя за сега си е още с оригиналните и не съм имал личен контакт с тази работилница.
по този повод смътно си спомням, че в мотозоната имаше споделен опит как да накараш тези хора да си свършат работата както трябва...
явно си има подход ;)

_________________
Не казвай всичко, което знаеш, но винаги знай какво казваш!

Пон Яну 17, 2011 7:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 10:34 pm
Мнения: 56
Местоположение: София, Брюксел
Автомобил: Legacy 97, Impreza 95
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Зрдравейте, на мен също ми трябва жило за Suzuki. Къде го поръча, моля за кординати.

Пон Мар 14, 2011 12:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор