Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 двигател за Субару 1.8SPI(ej18s) на части 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 9:37 pm
Мнения: 322
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback B12 H6, Outback B13,B14 2.5
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Продавам двигател ej18s от Субару легаци 1,продавам го на части, двигателя е ок , но беше протекъл от всики семеринги и затова реших да сложа друг вместо да ремонтирам този. Цена за блока комплект с бутала и картер 120лв, цена за главите(SOHC) 60лв за брой(с подарък нови гарнитура за капака и уплътненията за болтовете на капака на клапаните), отделно картер 30лв.
Ако някой иска целия двигател го давам за 150лв(блок, без ангренаж и водна помпа, с маховик, главите са неразкомплектовани, подарък гарнитурите за капаците), няма датчици, -
Продавам и две гарнитури и 6 уплътнения за болтовете на капаците на клапаните. Един О-пръстен, който мисля беше за вала на делкото. Цена за всичко 30лв.
Тампончета за биелетките на задната щанга за Легаци 1 седан- 6бр. 10лв за всичките.
Частите са оригинални, само гарнитурите не помня какви са.
Пускам линк към обявата ми в OLX, защото тук немога да кача снимки.
https://www.olx.bg/ad/prodavam-dvigatel ... 7dJvf.html
Двигателя се намира в Костинброд. Колата я предадох за скраб, така че нямам останали други части за нея. тел.0892две45седем70 Цанко

Сря Апр 18, 2018 11:22 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 9:37 pm
Мнения: 322
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback B12 H6, Outback B13,B14 2.5
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
100лв за блока с главите и картера или 30лв за глава и 60лв за блока. Гарнитурите за капаците 20лв.
Имам и дросел за моноинжекциона подарявам го към двигателя.

Чет Май 10, 2018 7:31 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: volks и 11 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор