Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:12 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
 Търся да закупя Субару Форестер III 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Фев 26, 2019 10:47 am
Мнения: 1
Автомобил: Mazda 6
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги!

Нов съм във форума. Надявам се скоро да съм ви колега и със Субару в гаража.

В момента карам мазда 6, 2007 г. комби, 2.0 бензин. От колата са съм супер доволен, но има едно голям НО, заради което искам да я сменя с друга. Много е ниска, а ми се налага много често да карам по лоши пътища или да излизам на черни пътища с дупки. Направо ме заболява сърцето когато я закача някъде.

Та по съществото.

Насочил съм се към покупка на Форестър трета генерация, бензин и БЕЗ газ, ръчни скорости.

Ако може да ме насочите към коректни търговци на Субару или да ми предложите някоя прилична от частна продажба.

Живея в София.

Ще съм благодарен за всякакви съвети и мнения!

Иво

Сря Фев 27, 2019 1:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Към хубава кола си се насочил, но много зависи от това какъв бюджет си си заложил. Понеже се води сравнително ново купе за нашите стандарти, тепърва сега започна да става по-масова по улиците и все още почти няма частни лица да си я продават(изключая дизеловата версия).
Единственият ти шанс е да дебнеш някой, който иска да смени за по-новата версия, или да си внесеш автомобил с доказана история директно от чужбина.
Аз такова животно като коректен джамбазин(автокъща) не съм чувал и виждал. Тук във форума има колега, който се занимава с подбор на качествени автомобили от Германия и Швейцария, но съответно и трябва да се подготвиш психически за доста по-висока сума от масовите обяви за нов внос в мобилето. За масовия нов внос, който го гледаш на обяви между 12 - 18 000 лв. си приготви още поне едни 4-5 000 лв. минимум, защото всички са с някакви покрити проблеми или претърпели ПТП в различна степен и после кърпени тук за минимален бюджет, и по някакъв начин им е взет животецът от много километри. Респективно се очакват сериозни разходи в първите 1-2 години. Някои ще са ти спешни и ще ти изскочат почти веднага, други ще търпят отлагане малко във времето, но ще ги има.
Успех!

Сря Фев 27, 2019 6:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 12, 2019 12:37 pm
Мнения: 3
Автомобил: Субаро форестър
Телефон: 0889015600
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
popmaxim написа:
Здравейте колеги!

Нов съм във форума. Надявам се скоро да съм ви колега и със Субару в гаража.

В момента карам мазда 6, 2007 г. комби, 2.0 бензин. От колата са съм супер доволен, но има едно голям НО, заради което искам да я сменя с друга. Много е ниска, а ми се налага много често да карам по лоши пътища или да излизам на черни пътища с дупки. Направо ме заболява сърцето когато я закача някъде.

Та по съществото.

Насочил съм се към покупка на Форестър трета генерация, бензин и БЕЗ газ, ръчни скорости.

Ако може да ме насочите към коректни търговци на Субару или да ми предложите някоя прилична от частна продажба.

Живея в София.

Ще съм благодарен за всякакви съвети и мнения!

Иво



Здравей ,имам правилната кола за теб. Продава се от първи собственик . Реални 140 хиляди километра. Без удари . Модела е 2012 г. Намира се в София ако решиш обади се на 0889015600

Вто Мар 12, 2019 12:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор