Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
 Раздел "Галерия" 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 7:45 am
Мнения: 2211
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback '00 AT
Отговори с цитат
Екипът на форума реши да махнем раздел "Галерия", защото не се вързваше с принципа на разделение на темите в другите раздели . Всички остнали раздели са обособени според съдържанието им, а галерията беше обособена според начина, по който е поднесено съдържанието. Отделно, всякаква мултимедия се пускаше навсякъде другаде и така смисълът от съществуването на раздел "Галерия" поизчезна. Така че вече можете да пускате клипчета, снимки, линкове и т.н. в раздела, за който се отнасят.
В Галерията имаше около 300 теми и те бяха разхвърляни по другите раздели, ако някой забележи, че някоя тема не е където трявба, може да пише тук и да поправим грешката. Благодарим за съдействието.

Съб Сеп 24, 2011 6:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Отговори с цитат
:)
Точно вчера забелязах че е изчезнала и щях да питам къде се е зачезнала да нее преместеня някаде, че нея открих. Но ме досрамя викам си сигурно не съм я видял...

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Нед Сеп 25, 2011 9:04 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Отговори с цитат
:smt023

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Нед Сеп 25, 2011 1:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 14, 2010 7:00 pm
Мнения: 866
Местоположение: София
Skype: dessito80
Автомобил: Impreza2.2Т ,Impreza H6,Subaru SVX
Отговори с цитат
Забелязах ,ама така е по подредено и спретнато :smt023

_________________
Subaru Workshop 1040

Вто Сеп 27, 2011 1:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 7:41 am
Мнения: 11
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Здравейте,

Дълго мислех дали да пиша,защото все още несъм пълноправен член (без Субару) на форума.
Все пак се реших.

Много по подредено е наистина с раздел "Пътеписи",но от както е създаден почти никой не пуска тема или поне снимки към стари теми.
Аз като фен все още без Субару много се кефя да гледам ваши снимки.Просто гледам и си казвам "Якооо... и аз искам там да отида или да стигна".
Сега никой не пише.Невярвам никой да не пътува.Дори и за през уикенда само.
Вярно е ,че е криза,но чак пък толкова...

Спомням си това лято (от както официално съм член на форума,а не гост) постоянно валяха снимки.Беше супер.
Вашите снимки ме зарибяваха все повече и повече да си купя Субару.Още несъм го намерил,но търся.


С това което написах неискам да обидя никой.
Просто искам да изкажа мнение.
Това което ми липсва всяка вечер,когато отварям форума е да видя и малко снимки.

Приятна вечер:
Владо

Вто Ное 29, 2011 9:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2010 7:49 am
Мнения: 54
Местоположение: гр. София
Skype: dimothedevil
Автомобил: Subaru Outback 2,5 limited
Отговори с цитат
Здравейте, преди малко се опитах на намеря клипът с историята на импреза. След 10 мин търсене из страниците на върнатите 740 резултата се изнервих и реших да пусна тази тема. Сега когато го няма разделът галерия ми е супер трудно да намеря каквото и да е клипче. И какво се сетих да предложа защо не се добавят раздел галерия във всеки един подраздел за модела. Тоест цъкаш върху аутбек и там има важна тема галерия, важна за да може всеки път да е най-отгоре. Там да дадени всички клипчета които някой някога е поствал. А в основния форум да има галерия за други клипове и фън...... чакам да видя какво ще бъде решението ви О велики модератори хахахаххахах :smt023

_________________
Ако правиш нещо, го прави както трябва
http://airsense.alle.bg/

Сря Яну 04, 2012 9:50 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Отговори с цитат
Ако направиш търсене за "История Impreza" /без кавичките/ илиза на 8мо място.
Клипчетата и фън не са най-важното в нашия форум че да им правим отделни секции. За друго сме се събрали.

Чет Яну 05, 2012 6:16 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор