Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:10 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
 Стикери "Моето любимо Субару" 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:13 pm
Мнения: 769
Местоположение: Пловдив-Ръжево конаре
Автомобил: Legacy 2.2AT .
Телефон: 0877115116
Браво за хубавото хрумване , и аз си поръчах . :good: :beer:

_________________
http://www.youtube.com/user/kirilg68?feature=guide
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Нед Фев 10, 2013 6:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Може да се помисли и за един стикер с червен кръст. Тука сме много доткури! Вместо турбинка/ направо стикер STI

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Нед Фев 10, 2013 9:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 20, 2012 12:19 am
Мнения: 256
Автомобил: Subaru Forester 2.0 Diesel MY2009
..няма да е лошо и едно стикерче да има на кола, прескачаща друга кола.. (не че аз специално ще имам право да си сложа такава, ама по принцип да има)

:D

Пон Фев 11, 2013 1:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 15, 2012 4:20 pm
Мнения: 140
Местоположение: Варна
Автомобил: MY00 Forester SF5
Телефон: 0878607069
mirovarna написа:
Вместо турбинка/ направо стикер STI


Ами какво да правим ние с турбо-беците? ;)

Пон Фев 11, 2013 6:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Blago написа:
mirovarna написа:
Вместо турбинка/ направо стикер STI


Ами какво да правим ние с турбо-беците? ;)

Стават STI-беци!!!

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Пон Фев 11, 2013 7:29 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 15, 2012 4:20 pm
Мнения: 140
Местоположение: Варна
Автомобил: MY00 Forester SF5
Телефон: 0878607069
ROFL

Де тоз късмет!

Пон Фев 11, 2013 7:45 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 10:05 pm
Мнения: 11
Автомобил: Subaru Forester 2.0 AT
Като човек от рекламния бранш с доста години практически и преди това образователен опит имам доста забележки относно дребни детайли по "Българското адаптиране" на проекта. Но не това е важно - по-скоро имам притеснения относно качеството на изработка на тия капки. Преди доста години - когато тия технологии и материали навлизаха по нашите ширини те бяха с много високо качество както на изработка, така и експлоатационно. В последствие при почти всички наши производители на силиконови капки се забеляза една характерна тенденция на побългаро-китайчване на качеството, най-вече на влаганите материали. С две думи - фолиото, което е подложка отдолу много бързо губи адхезивните се свойства (сиреч много бързо се разлепва), и по-лошото - самата силиконова капка поради некачествени материали има способността да се свива навътре и да пожълтява и помътнява при излагане на УВ-лъчи, по този начин стикерите се саморазлепват. Освен това сегашните материали нямат устойчивост на механично въздействие, много са мекички и лесно нараними, а с праха, пясъка и камъчетата по нашите улици знаем какво се очаква да стане. Аз съм поръчвал за вносител на вани, душ-кабини и санитарна керамика подобни капки при колеги в две фирми - с Ст.Загора и в Русе и с течение на годините и двете си развалиха качеството (да не ми се сърдят за мнението ми, а да се замислят) Последния път пракувах цяла партида ключодържатели по горепосочените причини. Понеже стремежа да се търси ниска себестойност е световен, но само в при нас ти подменят качеството на материалите без да те тредупредят или понижат цената - та въпроса ми е дали колегата би дал някаква гаранция относно експлоатационния срок на тия стикери. Щото идеята, без значение на кого е, и визуално как е реализирана си заслужава, но ако след два-три месеца стикера заприлича на изплюта дъвка - то много лошо. Също и ако някой вече престрашил се колега си сложи - да постне наблюдението си, особено дали стикерът-ите издържа на водоструйка, слънце и надиране.
Айде със здраве на всички колеги, и дано да съм опроверган относно притесненията ми!...

Пон Фев 11, 2013 12:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
bobsn написа:
Като човек от рекламния бранш с доста години практически и преди това образователен опит имам доста забележки относно дребни детайли по "Българското адаптиране" на проекта. Но не това е важно - по-скоро имам притеснения относно качеството на изработка на тия капки. Преди доста години - когато тия технологии и материали навлизаха по нашите ширини те бяха с много високо качество както на изработка, така и експлоатационно. В последствие при почти всички наши производители на силиконови капки се забеляза една характерна тенденция на побългаро-китайчване на качеството, най-вече на влаганите материали. С две думи - фолиото, което е подложка отдолу много бързо губи адхезивните се свойства (сиреч много бързо се разлепва), и по-лошото - самата силиконова капка поради некачествени материали има способността да се свива навътре и да пожълтява и помътнява при излагане на УВ-лъчи, по този начин стикерите се саморазлепват. Освен това сегашните материали нямат устойчивост на механично въздействие, много са мекички и лесно нараними, а с праха, пясъка и камъчетата по нашите улици знаем какво се очаква да стане. Аз съм поръчвал за вносител на вани, душ-кабини и санитарна керамика подобни капки при колеги в две фирми - с Ст.Загора и в Русе и с течение на годините и двете си развалиха качеството (да не ми се сърдят за мнението ми, а да се замислят) Последния път пракувах цяла партида ключодържатели по горепосочените причини. Понеже стремежа да се търси ниска себестойност е световен, но само в при нас ти подменят качеството на материалите без да те тредупредят или понижат цената - та въпроса ми е дали колегата би дал някаква гаранция относно експлоатационния срок на тия стикери. Щото идеята, без значение на кого е, и визуално как е реализирана си заслужава, но ако след два-три месеца стикера заприлича на изплюта дъвка - то много лошо. Също и ако някой вече престрашил се колега си сложи - да постне наблюдението си, особено дали стикерът-ите издържа на водоструйка, слънце и надиране.
Айде със здраве на всички колеги, и дано да съм опроверган относно притесненията ми!...


Принципно , колега, си абсолютно прав. Нашите притеснения при изработката бяха същите. Понеже нямаме много опит в изработката на подобни стикери се доверихме на фирма, която е правилна много различни стикери и то предимно за автомобили. Фолиото , което ще се използва е 3M и според уверенията на фирмата, това е едно от най-качествените и устойчиви фолия за нашето предназначение. Надявам се резултатите да са добри.

Понеже интересът е голям и се очаква да има втора поръчка с нови икони (турбинка, въдици, sti и др. ) ще се радвам да споделиш твоя опит и да помогнеш за това стикерите станат още по-добри.

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Пон Фев 11, 2013 12:15 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
А последно Ще станат ли до Дряново ,че не издържам :cool:

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Пон Фев 11, 2013 6:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Ей тук, преди време стана дума за оригиналните баджове - рекламна маркетингова кампания на Субару Америка:
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=6051&hilit=%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8+%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B8#p74560

P.S. До колегата ComingSoon - мога да ви осигуря няколко от оригиналните медалиони за да ги разгледате, в случай че ви върши работа.


Последна промяна PitM на Пон Фев 11, 2013 8:00 pm, променена общо 1 път


Пон Фев 11, 2013 7:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 11:51 pm
Мнения: 5
Местоположение: кюстендил
Телефон: 0892603740
Браво на колегите евала =D>

Пон Фев 11, 2013 7:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
PitM написа:
Ей тук, преди време стана дума за оригиналните баджове - рекламна маркетингова кампания на Субару Америка:
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=6051&hilit=%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8+%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B8#p74560

P.S. До колегата ComingSoon - мога да ви осигуря няколко от оригиналните медалиони за да ги разгледате, в случай че ви върши работа.


Благодаря, колега! Знам добре тази тема. Петият пост в нея е мой. Мисля, че ако публикуваш снимки на стикера от двете му страни ще е достатъчна помощ. Така ще можем още веджън за потърсим фирма, която да изработи пластмасовата основа с точно искания профил и отделно капката на стикера от нужния материал. Ако немерим подобен производител и цената не е много висока защо да не направим и от тях. Аз лично малко се съмнявам да може да се постигне цена от 2-3 лв. , защото няма как да поръчаме масово производство в хиляди бройки. Колкото е по-малък обема на поръчката, толкова е по-висока цената. Имам известни притеснения, че ако тези стикери излязат над 10 лв. никой няма да си ги купи още повече, че Субару Америка ги раздават безплатно.

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Вто Фев 12, 2013 10:07 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 22, 2011 8:45 pm
Мнения: 28
Местоположение: Sofiq
Автомобил: Forester 2.0X
Евала колеги =D> ГОЛЕМИ СТЕЕЕЕ :bow:
Аз съм в бокса за сега и като ги видим на Дряново ще му мислим.

Вто Фев 12, 2013 11:57 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 10:13 am
Мнения: 831
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5 CVT Limited
направете и един сърф и едно mtb колело и да си поръчвам ;)

Вто Фев 12, 2013 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
и аз съм за mtb колело :) снежинката става ... ще го приема че покрива ските :) понеже няма да мога да дойда на събора какъв друг вариан има за получаване ?

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Вто Фев 12, 2013 1:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 11:01 am
Мнения: 65
Местоположение: Варна
Skype: cusebg
Автомобил: Subaru Outback H6 3.0R, 2006
Направете и една със скара и бира :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yJCEOTr4kTU

Вто Фев 12, 2013 3:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:13 pm
Мнения: 769
Местоположение: Пловдив-Ръжево конаре
Автомобил: Legacy 2.2AT .
Телефон: 0877115116
CusE написа:
Направете и една със скара и бира :D

Взе ми го от устата ! :beer: :beer: :drunk: :drunk: :cool:

_________________
http://www.youtube.com/user/kirilg68?feature=guide
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Вто Фев 12, 2013 7:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Май 19, 2011 3:12 pm
Мнения: 273
Местоположение: Владая, Сф; Ст. Загора
Автомобил: Субару Джъсти 1.3 4WD '96
Формата за заявка не ми се отваря :(

_________________
"IT'S BETTER TO LIVE ONE DAY AS LION THEN THOUSAND YEARS AS SHEEP" LATIN PROVERB

Сря Фев 13, 2013 11:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Колега, при мен работи ...
Опитай пак ...

Сря Фев 13, 2013 11:03 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Becko написа:
Формата за заявка не ми се отваря :(

Пробвай с друг браузър. Току що пробвах и няма проблем - отваря се.

Сря Фев 13, 2013 11:04 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор