Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:04 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Следваща
 Стикери "Моето любимо Субару" 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Живущите в София и желаещи да получат по-бързо своите стикери ще имат тази възможност утре в 12.00 в Лъчони.
:beer:

Чет Окт 10, 2013 4:26 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 9:43 am
Мнения: 19
Skype: bainedko
Автомобил: Forester 2.0X '03
gorogoro написа:
Живущите в София и желаещи да получат по-бързо своите стикери ще имат тази възможност утре в 12.00 в Лъчони.
:beer:


Идвам! Къде е тоз Лъчони?

Чет Окт 10, 2013 5:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Think. Feel. Drive.

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 11:36 pm
Мнения: 1844
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6
+1 :good:
Младост 2 срещу ХИТ, до магазин Березка.
http://pizza-lachoni.com/

_________________
If in doubt, FLAT OUT!

Чет Окт 10, 2013 7:18 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 04, 2013 11:41 am
Мнения: 127
Автомобил: Subaru OUTBACK H6. 2002г.,Facelift
А останалите, кога да очакват доставка?

Пет Окт 11, 2013 10:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 9:43 am
Мнения: 19
Skype: bainedko
Автомобил: Forester 2.0X '03
И кого да търсим?

Пет Окт 11, 2013 11:01 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 9:43 am
Мнения: 19
Skype: bainedko
Автомобил: Forester 2.0X '03
nln написа:
И кого да търсим?


Намерих, намерих! Който търси - намира!

Пет Окт 11, 2013 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Яну 14, 2013 4:52 pm
Мнения: 55
Автомобил: Subaru Outback II 2.5
Телефон: 0889717857
ComingSoon написа:
Здравейте, колеги! :hello:

Съжалявам за това, че новата партида стикери се получи с известно забавяне. Имаше редица трудности.

Тук във файла по-долу можете да видите всички видове стикери подредени по номера. Номерът на стикерите съответства и на номера в заявката за поръчки.

В момента налични стикери има само в гр. София. Скоро ще бъдат разпределени и в други градове на страната, за да могат да се изпълняват поръчките по-бързо и на по-ниска цена за доставка.

Отностно коментарите за потвърждение след поръчка... Колеги, не сме електронен магазин , а търговската дейност ни идва по-скоро като извънреден товар. :) Всеки който е изпратил поръчка ще получи лично съобщение или ще бъде уведомен в темата за евентуална липса на наличност.

Ако всичко с поръчката е наред, просто изчакайте. Ще получите пратката с куриер.

Формата за поръчки вече е достъпна от:

https://docs.google.com/forms/d/1XisP0W ... A/viewform


Надявам се да се радвате на прекрасните си автомобили. Желая ви много заснежени километри и тази зима с вашето Субару :race:


Здравей, подал съм заявка на формата за поръчки, но все още нямам отговор. Бихте ли проверили дали всичко около заявката е ок?

Пон Окт 14, 2013 10:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
Петър Василев написа:
ComingSoon написа:
Здравейте, колеги! :hello:

Съжалявам за това, че новата партида стикери се получи с известно забавяне. Имаше редица трудности.

Тук във файла по-долу можете да видите всички видове стикери подредени по номера. Номерът на стикерите съответства и на номера в заявката за поръчки.

В момента налични стикери има само в гр. София. Скоро ще бъдат разпределени и в други градове на страната, за да могат да се изпълняват поръчките по-бързо и на по-ниска цена за доставка.

Отностно коментарите за потвърждение след поръчка... Колеги, не сме електронен магазин , а търговската дейност ни идва по-скоро като извънреден товар. :) Всеки който е изпратил поръчка ще получи лично съобщение или ще бъде уведомен в темата за евентуална липса на наличност.

Ако всичко с поръчката е наред, просто изчакайте. Ще получите пратката с куриер.

Формата за поръчки вече е достъпна от:

https://docs.google.com/forms/d/1XisP0W ... A/viewform


Надявам се да се радвате на прекрасните си автомобили. Желая ви много заснежени километри и тази зима с вашето Субару :race:


Здравей, подал съм заявка на формата за поръчки, но все още нямам отговор. Бихте ли проверили дали всичко около заявката е ок?


Здравейте! Да, поръчката ви е приета и скоро ще бъде изпратена към вас. До момента няма поръчка , по която да няма наличност, така че всички ще получат стикери. :beer:

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Пон Окт 14, 2013 11:14 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Окт 29, 2012 1:13 pm
Мнения: 18
Местоположение: София
Автомобил: Legacy B13 Break
Аз си получих стикерите =D>

Сърдечно благодаря както за идеята, така и за усилията :bow:

Сря Окт 16, 2013 9:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 04, 2013 11:41 am
Мнения: 127
Автомобил: Subaru OUTBACK H6. 2002г.,Facelift
МОже ли да разбера, дали сте получили и моята заявка !? Ако не да я пращам на ново. Благодаря

Сря Окт 16, 2013 1:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Май 06, 2008 6:58 pm
Мнения: 1021
Местоположение: Варна
Автомобил: Legacy 2.5 MT, 03
ivantarlev написа:
МОже ли да разбера, дали сте получили и моята заявка !? Ако не да я пращам на ново. Благодаря


Здравейте! Да, всичко е наред с поръчката. Стикерите ще бъдат изпратени към вас до края на седмицата.

_________________
Странно защо на всички новини не пише "платен репортаж".

Сря Окт 16, 2013 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 04, 2013 11:41 am
Мнения: 127
Автомобил: Subaru OUTBACK H6. 2002г.,Facelift
:good:

Сря Окт 16, 2013 2:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 2:46 pm
Мнения: 195
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Forester 2.5XT
Телефон: 0887297840
Здравейте аз също си получих стикерите.
Благодарско :good: .

Сря Окт 16, 2013 4:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 06, 2013 9:11 am
Мнения: 459
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 GX 00`
Телефон: 0878934770
Ми да си питам и аз за мойта заявчица ?:) :idea: Дошла ли е при вас?

Сря Окт 16, 2013 6:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Скъпи колеги,
моля ви не очаквайте индивидуален отговор до всеки един подал заявка, дали е получена, коректно ли е попълнена, кога ще се изпълни или пък лични благодарности за това. Ако попълнилите до сега формата за заявка са останали с такова впечатление, моля за извинение за това.
Отново ще припомня ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ данни, изискуеми от Еконт, за да може да се пусне пратка чрез тях: две имена, офис на Еконт, до който искат да получат пратката и телефонен номер за връзка. За желаещите да получат пратката на адрес, вместо офис на Еконт трябва да посочат коректен такъв.
Колега takev, заявката ви е получена, но ви моля да ми пратите на лични ваш телефон за контакт, за да мога да ви я пратя.
С подобен статус са и заявките на: valdaleev, legaci0003, an1id. Моля тези колеги да пуснат отново заявките си с коректно попълнени данни или на лично съобщение до мен.
Половината от заявките са изпълнени. Другата половина ще бъдат обработени до утре. За желаещите да ги получат лично в София ще имат тази възможност отново утре, петък(18.10.2013) в пицария Лъчони в Младост 4 в 12.00часа. Ще има запазена маса на името на Кескинов в салона вътре.

Чет Окт 17, 2013 8:54 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 25, 2013 3:23 pm
Мнения: 80
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru Outback III
Здравейте!

Умишлено се възпирах да пиша дали сте приели заявката. Още при попълването на формата ми проблясна че няма как да ги изпратите понеже информацията която изисквате от формата за заявка е непълна , а информацията която може да получите като свържете ника от форума ще се окаже непопълнена, например, телефонен номер. Мислех че ще направите обратна връзка , но това е ангажиращо ако поръчат много хора.
Не ме разбирайте погрешно , аз не искам да ви злепоставям или нещо подобно.
Предложението ми е да коригира входа на тази изискуема информация - чрез формата, да се добавят полетата който трябват и да се фиксират задължителни.
Мога да предложа помощ, ако е необходима!

Поздрави!

_________________
Subaru Outback 2.5 AT 2004

Чет Окт 17, 2013 10:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Принципно си прав, но е твърде формализирано - не всички ги получават по куриер. Много са писали например - ще ги взема от сбирка в София или от Варна... та сложно е :D
Добре е ника да е верен, за да се пише, ако нещо не е ясно, а че е ангажиращо...ами ангажиращо е, ама за идеята ;)

Чет Окт 17, 2013 10:32 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 25, 2013 3:23 pm
Мнения: 80
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru Outback III
BAlexandrov написа:
Принципно си прав, но е твърде формализирано - не всички ги получават по куриер. Много са писали например - ще ги взема от сбирка в София или от Варна... та сложно е :D
Добре е ника да е верен, за да се пише, ако нещо не е ясно, а че е ангажиращо...ами ангажиращо е, ама за идеята ;)



Понеже и аз съм за идеята , предлагам да изглежда примерно като този формуляр:

https://docs.google.com/forms/d/14XzZagqLHNOmiTRzMk19O9pZJtX8BGIW9zZuWaAlX-8/viewform

Така покрива изискванията за необходимата информация, на пръв поглед.
Какво мислите?

_________________
Subaru Outback 2.5 AT 2004

Чет Окт 17, 2013 3:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 7:01 pm
Мнения: 879
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT '01
Не е лошо като идея, но някои желаещи да ги получат лично биха възроптали да им се изисква телефонен номер, при условие, че не е нужен за целта.
В такъв случай ако може да се направи първо да е полето за начин на получаване и само ако отговора в него е "по куриер" тогава задължително да се изисква телефон, за да се приеме заявката.
А инак ако всички биваха повече "читатели", а не "писатели" (като вица с чукчата) всички тези постове биха били излишни. На няколко места в тази тема са описани нужните данни, за да могат да се пратят пратките по куриер.

Чет Окт 17, 2013 3:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 25, 2013 3:23 pm
Мнения: 80
Местоположение: Бургас
Автомобил: Subaru Outback III
gorogoro написа:
Не е лошо като идея, но някои желаещи да ги получат лично биха възроптали да им се изисква телефонен номер, при условие, че не е нужен за целта.
В такъв случай ако може да се направи първо да е полето за начин на получаване и само ако отговора в него е "по куриер" тогава задължително да се изисква телефон, за да се приеме заявката.
А инак ако всички биваха повече "читатели", а не "писатели" (като вица с чукчата) всички тези постове биха били излишни. На няколко места в тази тема са описани нужните данни, за да могат да се пратят пратките по куриер.


Съгласен съм с варианта с възроптаването , формуляра е коригиран.
Аз лично, признавам си, съм чел само първата страница с описанието и последните постове, за да се осведомя дали още може да се получат стикерите, отзиви. Връзката към формуляра ме подтикна да натисна там и да попълня данните. Вярвам че не съм само аз такъв вид - "писател", конкретно за тази тема.
В практиката си със времето съм забелязал че хората не искат да мислят пред компютъра , или сайт , да сме по-точни. Трябва да им се предоставя точно това което се иска от тях, за да получим това което трябва -- Usability.

_________________
Subaru Outback 2.5 AT 2004

Чет Окт 17, 2013 3:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 225 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор