Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 обединяване на теми 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 10, 2011 6:32 pm
Мнения: 278
Местоположение: Варна
Skype: metodian2
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0882705040
Отговори с цитат
до колегите които се грижат за този форум.
първо искам да ви благодаря за труда който полагате,този форум да съществува и да бъде пригледен :bow:
имам едно предложение относно темите със сходен характер,или-намирам поне три или четири теми относно какви гуми да купуваме за колите.Мисля че ако се обединят и се изпишат магазините от които да се купуват,по градове, това ще опрости много форума.
също се срещат много общи теми и за останалите консумативи(масла,филтри,и др)просто ми се струва че се претоварва форума с много сходни теми.
Ако не ви харесва предложението можете спокойно да изтриете тази тема....
Благодаря за вниманието... :good:

Чет Фев 06, 2014 9:29 am
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Отговори с цитат
Ами имахме си отговорник за темите за гумите, но е в неплатен отпуск ROFL Той обедини темите и ги направихме по вид гуми, но все пак през различните години има различни модели и различно предлагане.
Пусни линкове към темите, които си намерил и какво имаш в предвид - то това е по-трудната част, обединяването е лесно.

Чет Фев 06, 2014 9:42 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 10, 2011 6:32 pm
Мнения: 278
Местоположение: Варна
Skype: metodian2
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0882705040
Отговори с цитат
май не съм изписал правилно предложението което имам.
обединяването на няколко теми в една-всъшност имах предвид да се направи нещо като раздел в основния форум,т.е.-примерно раздел "всичко за газта и субару"- и в нея да се впишат всички теми свързани с видове,разход,майстори и така нататък,абе всичко за газовите уредби и връзката им със субару
после раздел гуми
после раздел консумативи
видях как сте събрали добрите сервизи по градове и си мисля че би било по-удобно подреден форума.......
или май бращолевя глупости незнам.... :-?

Чет Фев 06, 2014 9:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Отговори с цитат
То това не е раздел, раздел е примерно Поздравления в Извън темата.
Имаш в предвид една тема-указател към темите по даден въпрос. Да, полезно е такова нещо, но трудно се прави - трябва да се изровят всички смислени теми и да се подредят линковете.
Всеки може да го направи, не е необходимо да е такъв обременен и с модераторска работа :good: Всичко полезно направено ще се оцени от другите потребители :beer:

Пет Фев 07, 2014 5:24 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 10, 2011 6:32 pm
Мнения: 278
Местоположение: Варна
Skype: metodian2
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0882705040
Отговори с цитат
Колега, ако имам време ще се пробвам да направя една проба и ще тия пусна за мнение

Нед Фев 09, 2014 4:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор