Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:20 am



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 обединяване на теми 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 10, 2011 6:32 pm
Мнения: 278
Местоположение: Варна
Skype: metodian2
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0882705040
Отговори с цитат
до колегите които се грижат за този форум.
първо искам да ви благодаря за труда който полагате,този форум да съществува и да бъде пригледен :bow:
имам едно предложение относно темите със сходен характер,или-намирам поне три или четири теми относно какви гуми да купуваме за колите.Мисля че ако се обединят и се изпишат магазините от които да се купуват,по градове, това ще опрости много форума.
също се срещат много общи теми и за останалите консумативи(масла,филтри,и др)просто ми се струва че се претоварва форума с много сходни теми.
Ако не ви харесва предложението можете спокойно да изтриете тази тема....
Благодаря за вниманието... :good:

Чет Фев 06, 2014 9:29 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Отговори с цитат
Ами имахме си отговорник за темите за гумите, но е в неплатен отпуск ROFL Той обедини темите и ги направихме по вид гуми, но все пак през различните години има различни модели и различно предлагане.
Пусни линкове към темите, които си намерил и какво имаш в предвид - то това е по-трудната част, обединяването е лесно.

Чет Фев 06, 2014 9:42 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 10, 2011 6:32 pm
Мнения: 278
Местоположение: Варна
Skype: metodian2
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0882705040
Отговори с цитат
май не съм изписал правилно предложението което имам.
обединяването на няколко теми в една-всъшност имах предвид да се направи нещо като раздел в основния форум,т.е.-примерно раздел "всичко за газта и субару"- и в нея да се впишат всички теми свързани с видове,разход,майстори и така нататък,абе всичко за газовите уредби и връзката им със субару
после раздел гуми
после раздел консумативи
видях как сте събрали добрите сервизи по градове и си мисля че би било по-удобно подреден форума.......
или май бращолевя глупости незнам.... :-?

Чет Фев 06, 2014 9:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Отговори с цитат
То това не е раздел, раздел е примерно Поздравления в Извън темата.
Имаш в предвид една тема-указател към темите по даден въпрос. Да, полезно е такова нещо, но трудно се прави - трябва да се изровят всички смислени теми и да се подредят линковете.
Всеки може да го направи, не е необходимо да е такъв обременен и с модераторска работа :good: Всичко полезно направено ще се оцени от другите потребители :beer:

Пет Фев 07, 2014 5:24 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 10, 2011 6:32 pm
Мнения: 278
Местоположение: Варна
Skype: metodian2
Автомобил: subaru outback
Телефон: 0882705040
Отговори с цитат
Колега, ако имам време ще се пробвам да направя една проба и ще тия пусна за мнение

Нед Фев 09, 2014 4:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор