Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:33 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Форумна видеотека в youtube!! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Отговори с цитат
Колеги поради многото видеа от срещи и разходки, има ли начин за канал "subaruforum BG" в youtube в който да си качваме видеата (именовани разбира се). Хем да са всички прекрасни неща на едно място хем за по лесно издирване.
Ако има как да се получи и канала с линк да се бодне на видно място. Мислч, че ще се получи хубава "Видеотека " :idea: :idea:

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Мар 02, 2015 9:22 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Като гледам, един акаунт има само един канал. Гледайки какво пише из нета мисля, че вариантите са 2:

Вариант 1. Нов акаунт с желаното име и всички видеа в него. За да може да се качавт видеа от всеки, паролата и името трябва да са споделени.
Вариант 2. Нов акаунст с желаното име и всички видеа в него. Паролата седи в един човек или по малко на брой хора, но други хора се добавят като мениджъри на канала. Как става точно може да се види тук - https://www.youtube.com/watch?v=dNRpkj7bEaI . Лимита на хората, на който могат да се дадат права е 50 и те трябва задължително да имат Google+ акаунти, както и каналът да е прикачен към страница в Google+. Лошото е, че хората трябва да се знаят предварително, което утежнява администрацията.

Ако изнамеря още информация, ще споделя. Паролата за главния акаунт може да се държи от администраторите на форума и/или някой(нямам против и да съм аз ако никой не иска да се наеме), който иска да се занимава с администрирането на хората, които могат да качват и подобни.

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Сря Мар 04, 2015 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 20, 2014 12:33 pm
Мнения: 269
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Impreza 2001 Bugey WRX wagon
Отговори с цитат
Понеже само се говори, а никой не действа, хващам нещата в мои ръце. Създадох страничка и Youtube chanel. Който има желание, да се свърже с мен за да качим клиповете със сходни заглавия и да има някаква консистентност на съдържанието. Аз имам няколко клипа които ще прехвърля от личния ми канал!

Всеки Автор ще бъде записан като собственик на Авторските права на клипа в описанието на клипа!

YOUTUBE - Subaru Bulgaria Community

Чет Апр 30, 2015 1:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Отговори с цитат
:good:

_________________
www.plaskom.com

Чет Апр 30, 2015 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор