Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Форумна видеотека в youtube!! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Отговори с цитат
Колеги поради многото видеа от срещи и разходки, има ли начин за канал "subaruforum BG" в youtube в който да си качваме видеата (именовани разбира се). Хем да са всички прекрасни неща на едно място хем за по лесно издирване.
Ако има как да се получи и канала с линк да се бодне на видно място. Мислч, че ще се получи хубава "Видеотека " :idea: :idea:

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пон Мар 02, 2015 9:22 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Като гледам, един акаунт има само един канал. Гледайки какво пише из нета мисля, че вариантите са 2:

Вариант 1. Нов акаунт с желаното име и всички видеа в него. За да може да се качавт видеа от всеки, паролата и името трябва да са споделени.
Вариант 2. Нов акаунст с желаното име и всички видеа в него. Паролата седи в един човек или по малко на брой хора, но други хора се добавят като мениджъри на канала. Как става точно може да се види тук - https://www.youtube.com/watch?v=dNRpkj7bEaI . Лимита на хората, на който могат да се дадат права е 50 и те трябва задължително да имат Google+ акаунти, както и каналът да е прикачен към страница в Google+. Лошото е, че хората трябва да се знаят предварително, което утежнява администрацията.

Ако изнамеря още информация, ще споделя. Паролата за главния акаунт може да се държи от администраторите на форума и/или някой(нямам против и да съм аз ако никой не иска да се наеме), който иска да се занимава с администрирането на хората, които могат да качват и подобни.

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Сря Мар 04, 2015 11:00 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 20, 2014 12:33 pm
Мнения: 269
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Impreza 2001 Bugey WRX wagon
Отговори с цитат
Понеже само се говори, а никой не действа, хващам нещата в мои ръце. Създадох страничка и Youtube chanel. Който има желание, да се свърже с мен за да качим клиповете със сходни заглавия и да има някаква консистентност на съдържанието. Аз имам няколко клипа които ще прехвърля от личния ми канал!

Всеки Автор ще бъде записан като собственик на Авторските права на клипа в описанието на клипа!

YOUTUBE - Subaru Bulgaria Community

Чет Апр 30, 2015 1:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Отговори с цитат
:good:

_________________
www.plaskom.com

Чет Апр 30, 2015 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор