Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:53 am



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 Моля правата ми да бъдат премахнати! 
Автор Съобщение
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Отдавна не съм влизал тук, искам всички по-специални права, които притежавам да ми бъдат отнети, просто в текущата ситуация не съм в състояние да помогна на клуба с нищо, с радост ще го правя занапред, щом се реши кой - какво...пробвах да организирам нещата - явно не успях...не обвинявам никого, но нищо от уговореното на 09.09.2007 не се случи...ще продължа да пиша във форума и се надявам занапред всички да имаме ясна концепция относно бъдещето на клуба....това е от мен, съжалявам че трябваше да се стигне до тук... :roll:

Едит: Премахвам сам модераторските си права, тъй като мога да го направя

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!


Последна промяна ImprezaSTI на Вто Окт 07, 2008 9:32 am, променена общо 2 пъти


Пон Окт 06, 2008 9:36 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Мнения: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Отговори с цитат
Мнение 
ти не си виновен с нищо!за това вземи да я пратиш тая тема в кошчето :wink:

_________________
201 HP tunet 3S-GE

Пон Окт 06, 2008 9:38 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Това е мое решение...точно защото не съм виновен с нищо - и с нищо не съм полезен тази тема е пусната, нарочно не я заключвам, защото очаквам коментари и не искам да се отварят 1000 теми по въпроса, благодаря за подкрепата ;-)

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пон Окт 06, 2008 9:42 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Мнения: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Отговори с цитат
Мнение 
тони,решението си е твое!
но!това че си искал да направиш нещо,но не си успял,говори само хубаво за теб.имаш моята пълна подкрепа :D :smt023

_________________
201 HP tunet 3S-GE

Пон Окт 06, 2008 9:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 17, 2008 11:05 pm
Мнения: 122
Местоположение: Чукурли
Автомобил: SUBARU VIVIO, IMPREZA, OUTBACK
Телефон: 0894412154
Отговори с цитат
Мнение 
Това, че си недоволен от развитието на нещата го разбирам.Аз също имах желание срещата да е масова и да доведе до конкретен резултат касаещ клуба и неговото развитие.Никой не е виновен, че нито един от тези , които са го създали не присъстваше поради невъзможност или нежелание.На срещатата обаче, аз се запознах с хора, с които ми беше приятно да общувам.Тази възможвост получих благодарение на форума , който ТИ поддържаш!
Уважавам желанието ти и разбирам разочерованието ти, но личното ми мнение е , че не бива заради един почти успех да се предаваш!
С няй добри пожелания Йордан Петков-новобранец във форума! :D :wink:

Пон Окт 06, 2008 10:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 4:54 pm
Мнения: 105
Отговори с цитат
Мнение 
Съгласен съм с ImprezaWRX - Тони, няма за какво да се кахъриш толкова - било е говорено нещо, но в крайна сметка този клуб не е някаква организация в която да има ръководно тяло, което да се разпорежда, да създава правила и т.н.

Може да се създадат правила за постване във форума - това са неща, с които повече от 51% са съгласни. Не мисля, обаче, че може да се направят такива правила, които да касаят хората персонално и 51% да са съгласни. Както казах и в другата тема - клубът е създаден от ентусиасти и по този начин ще оцелее.

Със срещите в София мисля, че направихме добре - който има възможност - идва, който не - не идва. Сега през зимата може или да сменим мястото, или дори да разредим срещите, а напролет да възстановим нещата. Такъв е животът - всичко тече и се развива :)

Недей си слага на сърцето това, че нещата не са се случили както сте планирали повече хора - следващия път пък може да стане :)

Тези, които бяхме в Габрово се уговорихме другия път да е Декември. Аз предлагам в съответната тема да направим гласуване за това точно коя дата и къде да е следващата среща :)

Я най-добре изтрий тази тема :)

Поздрави!

Пон Окт 06, 2008 10:14 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 2:20 pm
Мнения: 113
Местоположение: София
Skype: member_citron
Автомобил: Subaru Forester 2.0
Отговори с цитат
Мнение 
принципно съм съгласен с горе пишещите съфорумци , продължавам да коннтактувам с хора от форума на ситроен защото от скоро съм в този форум, смея да твърдя , че винаги е много трудно да организираш много хора на едно място за среща, най - важното според мен е това , че има място на което можеш да научиш много повече за любимата кола от пишещите в този форум хора отколкото от майсторите, моля да бъда извинен но не всички обичат да им се виси на главата докато работят поколите ни но има и хоракато мен който искат да видят за какво иде реч, разводних темата . тони мисля си че си малко ядосан за това че не се събраха много хора, това не е проблем , по-важното е че всички мислим еднакво . ФОРУМЪТ И КЛУБ СУБАРУ трябва да ги има защото това е начинът на комуникаци и извор на знания за всички нас, не винаги можем да се съберем на едномясто всички , но можем да четем и пишем за субару благодарение на форума , що касае клубът , той е здружение на доброволни начала . маже да истриете мннението ми ако не ви харесва.

_________________
Subaru Forester 2.0 M.T 2003.
СB 4542 BC

застрахователен посредник

Вто Окт 07, 2008 6:55 am
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Отговори с цитат
Мнение 
Тонка, махаш си правата, брат, ама сега всичко по форума пада върху раменете на Flat6, а не съм сигурен той до каква степен има възможност да влиза всеки ден във форума, да успява да изчита всичко, и да взима мерки за неща, които са се случили. Беше си свикнал вече, справяше се отлично...твърдо съм ЗА да си получиш обратно правата. Пък ми беше и лесно да контактувам с теб - отзоваваш се винаги. Не се нагърбвай точно ти с организация на срещи...просто си остани модератор и се грижи за форума както до сега :idea:
Напълно достатъчно е.

_________________
All-Wheel-Drive

Вто Окт 07, 2008 3:01 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Мнения: 1637
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
Мнение 
Еееейййй,шшшшшш,Тони,к'во ти стана бря :evil:

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Вто Окт 07, 2008 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2007 4:24 pm
Мнения: 820
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Отговори с цитат
Мнение 
Ей, Звездоброецо, не взимай нещата толкова навътре, бате. Ние да не сме някаква шибана партийна организация, критика, самокритика ...... и т.н. Форума е свободна зона.
Не си виновен за нищо, всеки си преценява възможностите, всеки е ангажиран с работа, семейство и най-вече има (случват се) неща, които не зависят от тебе (всъщност тези които вярват в господ биха казали, че нещата зависят единствено от него). Ето един от колегите е катастрофирал, майната му на всичко важно е, че той и семейството му са живи и здрави. Мойта кола е също след катастрофа, майната и, майната и на срещата, важно е, че съм жив и здрав. Срещи и поводи за срещи ще имаме много, важно е да сме живи и здрави, важно е че сме тук във форума и си помагаме с каквото можем. Не го прави, бате, не се товари излишно (емоционално). Работата, която вършиш тук не е никак маловажна, пак ти казвам не се товари излишно......
:smt136

_________________
EJ20E Legacy BG5 Продава се на части
VQ35DE Infiniti FX

Вто Окт 07, 2008 6:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Мнения: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Отговори с цитат
Мнение 
Pepi написа:
Ей, Звездоброецо, не взимай нещата толкова навътре, бате. Ние да не сме някаква шибана партийна организация, критика, самокритика ...... и т.н. Форума е свободна зона.
Не си виновен за нищо, всеки си преценява възможностите, всеки е ангажиран с работа, семейство и най-вече има (случват се) неща, които не зависят от тебе (всъщност тези които вярват в господ биха казали, че нещата зависят единствено от него). Ето един от колегите е катастрофирал, майната му на всичко важно е, че той и семейството му са живи и здрави. Мойта кола е също след катастрофа, майната и, майната и на срещата, важно е, че съм жив и здрав. Срещи и поводи за срещи ще имаме много, важно е да сме живи и здрави, важно е че сме тук във форума и си помагаме с каквото можем. Не го прави, бате, не се товари излишно (емоционално). Работата, която вършиш тук не е никак маловажна, пак ти казвам не се товари излишно......
:smt136
много точно казано,евала Pepi :D :smt136

_________________
201 HP tunet 3S-GE

Вто Окт 07, 2008 6:50 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Правата ми не са само модераторски ;-) И така...
Относно срещата: пропуснал съм много неща, решението ми не е обвързано с нея...сега разбирам, че доста лоши неща са се случили :roll:
Благодаря за уважението, казах - когато мога да съм полезен, ще го направя, просто за момента и задалата се ситуация не мога да помогна с нищо...

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Вто Окт 07, 2008 8:42 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Мнения: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Отговори с цитат
Мнение 
ImprezaSTI написа:
Правата ми не са само модераторски ;-)
това го знаем ;-)

_________________
201 HP tunet 3S-GE

Вто Окт 07, 2008 8:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 8:13 pm
Мнения: 802
Местоположение: София
Skype: Daniel__S1
Автомобил: Subaru Impreza
Отговори с цитат
Мнение eii
еииии малчоооо ша ти се карам не прави глупости разбра ли :evil:

_________________
0878146602
0888146602

power tuning
repair and maintenance for Subaru

бъди един от нас Daniel S
powered by Dkperformance
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002365657539
http://dkperformance.com/

Сря Окт 08, 2008 11:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор