Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:03 pm



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 Субару под наем? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 45
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
Здравейте,
Член съм на клуба но не притежавам тази марка,все още.Знам,че всички очаквате зимата с нетърпение за да се изкефите максимално на колите си ,но все пак искам да попитам,има ли такива сред вас,които имат възможност да дават колата си под наем за през зимния сезон?Става въпрос примерно,налага ми се да пътувам в планината и искам да си наема кола за няколко дена,срещу заплащане разбира се,въпрос на лични договорки и предпочитания,нещо,като Рент а Кар.

Сря Авг 23, 2017 9:44 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 03, 2015 10:45 am
Мнения: 176
Местоположение: БУРГАС
Отговори с цитат
От моите скромни наблюдения съм останал с впечатлението,
че всички собственици на SUBARU/особенно от форума/ са готови по скоро да дават
пари , отколкото да печелят,на каквато ида е цена..... :idea: :-~ :-~

Сря Авг 23, 2017 10:36 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Отговори с цитат
Колегата има много утопична идея. Няма как да си дам колата с номерата на мое име на някой който не познавам, независимо от предложената сума. :facepalm: И какво правим ако се засилиш утрепеш някого и станеш и си тръгнеш от мястото?

Сря Авг 23, 2017 12:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 24, 2010 11:51 am
Мнения: 273
Местоположение: София
Автомобил: 2005 Impreza STI на 1.5бар газ
Отговори с цитат
DJANO написа:
Колегата има много утопична идея. Няма как да си дам колата с номерата на мое име на някой който не познавам, независимо от предложената сума. :facepalm: И какво правим ако се засилиш утрепеш някого и станеш и си тръгнеш от мястото?


Колега аз съм давал собствени коли под наем и нещата заспиват със един договор, снимка на шофьорската книжка, каско и депозит. Но бих го направил отново единствено с кола на която въобще не държа.
Да не мислиш, че ако някой убие някого с рент-а-кар и избяга, то шефа на фирмата автоматично отива в затвора?

_________________
The only way to be 100% certain that work has been done properly is to do it yourself.

Сря Авг 23, 2017 1:28 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Отговори с цитат
Така е, прав си! :beer: Просто не става ясно при какви условия ще става това "отдаване" на колата :)

Сря Авг 23, 2017 2:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 15, 2010 11:13 pm
Мнения: 34
Отговори с цитат
Дори откъм "законова" гледна точка да се подсигури човек с договор за наем и да не носи отговорност...

Субару е кола, която (ОСОБЕНО зимата) предразполага към... да кажем "каране на границата".
Ако става дума за мен - познавам колата си, познавам способностите й (и собствените си съответно) и знам доколко мога да доближа съответната граница (или да "попремина" отвъд нея).
Ако става дума за непознат, с неизвестни шофьорски умения, да ходи да си "поиграе" някъде в преспите.... не виждам как ще стане (освен на цена, на която може сам да си купи кола :Р).

Сря Авг 23, 2017 3:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Като казваш планината визираш всичко което е след Пловдив идвайки от Бургас . Може да направим размяна като дойдеш в Пловдив , ще ми оставиш твоята кола и взимай моята колата и беж в планината . Какво толкова , просто кола и ти ще знаеш че твоята е в колега и аз също , времето и датите са въпрос на договаряне от двете страни . Приемам офертата , идеята ми допада. :beer:

Сря Авг 23, 2017 3:58 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 03, 2015 10:45 am
Мнения: 176
Местоположение: БУРГАС
Отговори с цитат
:D :D

Сря Авг 23, 2017 4:14 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 11:38 am
Мнения: 45
Местоположение: Бургас
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Като казваш планината визираш всичко което е след Пловдив идвайки от Бургас . Може да направим размяна като дойдеш в Пловдив , ще ми оставиш твоята кола и взимай моята колата и беж в планината . Какво толкова , просто кола и ти ще знаеш че твоята е в колега и аз също , времето и датите са въпрос на договаряне от двете страни . Приемам офертата , идеята ми допада. :beer:

Това е справедливо,устройва ме.Ще го имам предвид,благодаря!Колата е Пежо Партнер 1,6 дизел,90кс.Просторно,вози супер,на 75000км,но не е толкова подходящо ако искам да отида зимата на планина за няколко дена.А и нали затова е форума,за взаимопомощ,съвети и др.

Чет Авг 24, 2017 12:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор