Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 54 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3
 Безпричинно изтриване на мнения - Браво!!! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Май 03, 2008 8:56 pm
Мнения: 741
Местоположение: Варна
Телефон: 0894484248,052600585
Мнение 
Хайде хора, няма нужда от повече пререкания и безсмислени спорове! Толерантност към другите марки автомобили трябва да има, всеки автомобил е построен с отделна концепция и насоченост в пазарните сегменти! Quattro vs. AWD ще е вечен спор, който едва ли ние ще решим, оставете това на автомобилните компании! А дали ще си купиш едното или другото - ето тогава идва любовта към марката! ;) Изтриването на мнения - твърдо 'против'! Толерантност един към друг, уважение на мнението ни и умереност в изказа ни - абсолютно 'за'! Мисля, че хората обичащи Субару са едни от най-интелигентните сред автолюбителите и ще е срамота ако тук не успяваме да намерим общ език! Призовавам към спазването на добрия тон и нека продължим да си помагаме кой с каквото може! ;)

_________________
Варна, ул. Васил Чекаларов 14
0894484248, 0879484247
0895432143

Чет Яну 22, 2009 12:32 am
Върнете се в началото
Профил
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Мнение 
Impreza94 написа:
И аз това искам. Не знам защо ме разглеждате като лошия :roll:
.............................................
PS. Взимам да обмислям едно предложение. Може и аз да си огранича изявите само до скрития раздел...


Не визирам никой лично - мнението ми е адресирано до всички посетители на форума. ДО ВСИЧКИ!!!

А ти колко си лош - ще те видим следващия път като наминеш към Варна ;)

Ай лека да е, че и утре е ден

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Чет Яну 22, 2009 12:37 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Мнение 
Ще намина. Това лято няма ли да има SUBARU-TEST-DRIVE-WEEKEND ?
PS. И утре е ден, но друг :-) ;-)
Лека нощ.

_________________
All-Wheel-Drive

Чет Яну 22, 2009 12:40 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Мнение 
Alex,
до момента имаше доста смислени мнения, но защо сега извади думите на колегата Кингалекс от контекста и се направи на луд???
Той много ясно си го каза - става дума за ДВЕ конкретни БМВ-та, което означава, че не става дума за марки автомобили, а за хората, които ги карат!!!

Аз също мога да те запозная с едно тренировъчно Пежо 205 дизел без допълнителни модификации, което ще върти кръгове около твоето Кватро, но това не прави марката Пежо, повече от Ауди, Субару, Рейндж, етц...

И накрая една молба - айде запази си лафовете за 4-те ти фирми, маниджърите и маркетолозите за твоите авери в някое кафе... :wink: Някои от нас тази комедия са я гледали... :wink:

П.С. Сега виждам, че май си си изтрил мнението... :-D

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Чет Яну 22, 2009 1:57 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Flat 6 написа:
Alex,
до момента имаше доста смислени мнения, но защо сега извади думите на колегата Кингалекс от контекста и се направи на луд???
Той много ясно си го каза - става дума за ДВЕ конкретни БМВ-та, което означава, че не става дума за марки автомобили, а за хората, които ги карат!!!

Аз също мога да те запозная с едно тренировъчно Пежо 205 дизел без допълнителни модификации, което ще върти кръгове около твоето Кватро, но това не прави марката Пежо, повече от Ауди, Субару, Рейндж, етц...

И накрая една молба - айде запази си лафовете за 4-те ти фирми, маниджърите и маркетолозите за твоите авери в някое кафе... :wink: Някои от нас тази комедия са я гледали... :wink:

П.С. Сега виждам, че май си си изтрил мнението... :-D


Колега, аз нямам навика да се "правя на луд". В случая бях отговорил закачливо на адаша и вече ум не ми побира какво толкова видяхте в няколкото думи?!

За пежото - здраве да е. Сигурно е така. Аз не съм казал, че Ауди е най-доброто, (вероятно си забелязал), а съм имал против откровените подигравки към тази марка, която определено заслужава малко повече респект. Дори навсякъде по света феновете на Субару не ритат много много точно с/у Ауди. Докато вие направо ги изкарахте тез по-зле от Дачия, колега. С/у това съм бил против. И какво се оказа накрая - колко души точно от този форум са карали нещо различно от Ауди В4?! Но разбират. И пишат ли пишат...

И да, изтрих си мнението, защото определено не беше това, което исках да се получи. И защото тонът не беше това, което аз исках. Но и без друго мога да го кажа с едно изречение - младоликият колега НЕ е дорасъл да модерира дори себе си, камо ли цяло общество.

За "комедията" - незная какво сте гледали и какво не. Би могъл да ми споделиш на ЛС. Аз, ако мога, не бих се поколебал да помогна. Но имаше много истина в това, което вече изтрих. Вероятно го осъзнаваш, дори и да не беше написано по най-правилният начин.
Pick the best, leave the rest...

Чет Яну 22, 2009 2:16 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Мнение 
=Alex= написа:
Колега, аз нямам навика да се "правя на луд". В случая бях отговорил закачливо на адаша и вече ум не ми побира какво толкова видяхте в няколкото думи?!

Да, ти отговори закачливо, но аз визирам цялата тази тема, която пусна за да се възмутиш от това, че някой си е позволил да каже, че БМВ може да върви по-бързо от Ауди на сняг... За това говориме... :wink:
И още нещо ще ти кажа - няма да намериш форум, в който такава тема да издържи повече от час! Тук тя е вече три страници и е на три дни! Сам си направи изводите за естеството на форума и хората в него... :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Чет Яну 22, 2009 2:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Flat 6 написа:
=Alex= написа:
Колега, аз нямам навика да се "правя на луд". В случая бях отговорил закачливо на адаша и вече ум не ми побира какво толкова видяхте в няколкото думи?!

Да, ти отговори закачливо, но аз визирам цялата тази тема, която пусна за да се възмутиш от това, че някой си е позволил да каже, че БМВ може да върви по-бързо от Ауди на сняг... За това говориме... :wink:
И още нещо ще ти кажа - няма да намериш форум, в който такава тема да издържи повече от час! Тук тя е вече три страници и е на три дни! Сам си направи изводите за естеството на форума и хората в него... :wink:


Позволи ми да не се съглася. Тази тема беше в резултат на безпричинно изтриване на постове. И то не за сефте. Лека от мен

Чет Яну 22, 2009 2:36 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 11:02 am
Мнения: 171
Местоположение: Spain
Автомобил: Импреса 2,0R,2007
Мнение 
Тук се получи една типично балканска дискусия,според мен.Започна с мерене... и стигна до обиди и закани.Разбира се премина и през темата Столица-Провинция,че как иначе...!Като казах София-Провинция се сетих за Кембъла (ът),лека му пръст.
Та той обичаше да казва,че София е най-населното място в България.

Молко повече толерантност КОЛЕГИ!
Никого не исакам да съветвам,но след такива спорове свързани с лични нападки и обиди остава една горчилка гадна,поне от по-разумната страна.
Още в самото начало имах един подобен спор с ORTIZ относно въздухозаборника на предният капак,който прекратих в зародиш именно поради тази причина!
Аре поздрави и дано не съм обидил някого,че току виж ми станала тясна Испания,що не и Европа!

_________________
Някой ден и аз ш'зема да напиша една умност тука!

Пет Яну 23, 2009 4:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Мнение 
suncho009 написа:
Аре поздрави и дано не съм обидил някого,че току виж ми станала тясна Испания,що не и Европа!

:lol: :lol: :lol:

_________________
All-Wheel-Drive

Пет Яну 23, 2009 5:20 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
suncho009 написа:
Аре поздрави и дано не съм обидил някого,че току виж ми станала тясна Испания,що не и Европа!

Колега, въпреки, че не разбирам смисъла на поста ти и още по-малко иронията в него, с твое позволение бих искал да ти споделя, че "тяснотата" на България дойде, след като ми бяха пратени "целувки от провинцията". И смятам, че всеки мъж с достойнство и положение би "изрязал" една на този, който му прати целувки, при условие, че реципиента им отявлено си пада по дами.

П.С. Нима ти би се зарадвал и почерпил "кавалерът", който иска да те нацелува? Въпрос на разбиране. Не си длъжен да мислиш по този начин.
И друго си мислех - човек, който твърди това в поста си, което ти, определено би се въздържал от писане по въпроса, а не обратното :) Мое мнение. Аз лично спирам да пиша в тази тема. А вероятно и в много други. Не намирам смисъл.

П.С.С Съвсем, пък не разбрах какво смешно намери и изпращача на целувките, че даже цитира безмисленото и ненужно иронично вметване. Не съм забравил, ще се видим и ще има възможност да ме нацелува. Който се смее последен, се смее най-добре. Да видим само на кое място ще са целувките...

edit: Стойностният и душевно богат човек определено умее да казва "Извинявай". Нашият целувач, обаче, и до ден днешен не го е направил. Дори на ЛС.

My 2 cents

Пет Яну 23, 2009 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 11:02 am
Мнения: 171
Местоположение: Spain
Автомобил: Импреса 2,0R,2007
Мнение 
Искрено съжалявам=Alex=,че не си разбрал смисъла на поста ми.
Целта не ми беше да те обиждам,нито теб нито някой друг.Моля да ме извиниш!
А за целувките,не го приемай толкова навътре.Това че,някой ти изпраща целувки не значи непременно покана за...,пък и се съмнявам между нас да има меки китки.Субару-меки китки!!!Не ми се връзва нещо.

Аз също се надявам да се видя някой ден с повечето от пишещите тук.
П.С.Това последното не е заплаха!
Поздрави!

_________________
Някой ден и аз ш'зема да напиша една умност тука!

Пет Яну 23, 2009 9:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 11:37 pm
Мнения: 185
Местоположение: София-Казанлък-Самоков
Мнение 
:smt125

_________________
...когато ученикът е готов, учителят се появява!

Пет Яну 23, 2009 11:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Мнения: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Мнение 
Чувствам се длъжен да уточня нещо,защото по-горе писах ,че някой трябва да се извини:
Който и да е ,по-умния ,по-мъдрия.Да попитам има ли мъже тук или сме се събрали гъзари,сръдльовци , пичлегари и отворковци на конкурса "ПО-ПО-НАЙ-УСТАТ".
Моля,постовете съдържащи лични нападки да бъдат незабавно трити,а авторите им предупредени!Иначе ако се разчита на културата на всеки, явно няма да стане.

_________________
Електроника

Пет Яну 23, 2009 11:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Мнение 
=Alex= написа:
...

Криворазбрано чувство за хумор. Значи съм гей кавалер, а ? :lol:

Ти ми каза, че ме обичаш пръв, та от там :lol: :lol: Тутакси ще го копирам за да не го едитнеш :)

=Alex= написа:
Иначе, Благодаря ти, и аз те обичам. И на теб хубав ден


и не си първия квадраджия, който го дава толкова топло...

mp5 написа:
Impreza94 написа:
PS. mp5, няма да ти даде да му караш прекрасните коли. Не се хаби.

И аз много те обичам бутт :smt057 Просто очквах повече от този форум,като цяло.


И аз ли да се обиждам ? @mp5, е от Горна, не го познавам лично, но се знаем от друг форум. Той ми пише, аз му пиша. Не ми се е разсърдил от грубия тон, аз пък не се обиждам на шегите му и така.
Мисля, че всички тук са правилно сексуално ориентирани. Защо изобщо коментираме подобни глупости :roll:

_________________
All-Wheel-Drive

Съб Яну 24, 2009 12:05 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 54 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор