Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:04 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Безпричинно изтриване на мнения - Браво!!! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Заглавието казва всичко. Дори вчера поредното ми мнение, в което нямаше нищо лошо беше изтрито, а темата - заключена. Конкретно бях отговорил на темата на "БМВ Фена" и мнението на колегата kingalex, в което той казваше, че и БМВ-тата били по-добре от Алроуда на сняг :)

Отговорът ми се състоеше от цитат на неговия пост, на който отговарях с едно изречение и беше общо взето това ":D :D :D Искрено се посмяхме. Той, снегът, ще дойде, ще видим тогава за коя Мария се пее в песента". . Мнението го бях променил има-няма 5-6 пъти, докато придобие най-невинния вид и бъде по-скоро намек, отколкото това, което исках да кажа.

Може ли отговорният за изчезването на поста да бъде така добър и да ми каже ЗАЩО?! Дори не коментирах ултра-тъпото изказване на колегата, че очевидно хал-хабер си няма на идея какво говори?! Или действаме "избирателно"?
Мисля, че това е някакво извратено място с преобладаващо количество идиотия, техническа некомпетентност и непознаване на автомобила. И най-малкото подобни неща не правят чест на т.нар. модератори.

Сря Яну 21, 2009 9:02 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Perfect Stranger
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2007 11:59 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Skype: nikolay.kapitanov
Автомобил: двойката
Телефон: 0888 831783
Мнение 
здравей =Alex= снощи прочетох въпросния коментар и той за мен не беше нещо кой знае какво. Не знам дали си корегирал нещо по-късно, но много по-остри реплики имаше в темата за спорове-всякакви.

Искам да кажа, че съм на 100% против такова цензуриране на форума. Глупаво е и ефекта ще бъде обратен на очаквания. Последното което искам да слушам и чета в други форуми е, че в Субару-форум са толкова задръстени и комплексирани, че не приемат чуждо мнение.

Или пък още по-лошо - да се чудя как да си напиша поста за да не бъде изтрит от някой на който не му харесва, така ли?

_________________
https://www.catalogmachine.com/treasure-bulgaria/catalogs

Сря Яну 21, 2009 9:29 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Ender,
no comment за действието на анонимният модератор. Не ми е толкова до мнението, колкото до принципа. Мнението дори беше по-скоро шеговито, колкото да накара човека да се опомни, че взе да пише галактически глупости.

Отделно от това, наистина смятам, че повечето хора тук са твърде "затворени" и зомбирани, за да погледнат истината в очите. Отделно от това - не им стиска. Защото самите те знаят какво ще стане.

Моите уважения и към kingalex, но трябва да си много на "вие" с автомобилния бранш и технологиите, за да кажеш това. Целият свят много би се смял.
Някак си, незная защо, очаквах този форум да е малко по-зрял, по-сериозен... и най-вече - по-обективен. Но не е нито едното от тези неща. Виж, с мен или без мен, това място ще продължи да си съществува. Въпросът е КАК. И с какъв имидж. Ако ще си хепи утре да чуваш навсякъде, че е "Сбирка на тинейджъри, които предимно дрънкат глупости и няма нищо смислено, освен грешна информация", то - ОК, това е пътя. Но знай, че дори чисто мениджърската ми оценка, е че това не е общество, което помага на Субару в някакво отношение. Нито на феновете с правилната и достоверна информация, нито на продажбите на марката. На последното - дори вреди.
Това е, което аз имам да кажа. И май вече е крайно време да си хващам "пърта". Има по-смислени приоритети и начин да инвестирам времето си.
Адски съм разочарован.

Сря Яну 21, 2009 9:41 am
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 11:37 pm
Мнения: 185
Местоположение: София-Казанлък-Самоков
Мнение 
Напълно съм съгласен с =Alex= и ender. Най-малкото не прави чест на този, който го е направил. Вярно е, че имаше остри реплики на личностна основа, но се вижда, че всички се стараем да ги избягваме. Дори =Alex= си променя няколко пъти поста вчера, за да не се стига до нови дразги (видях и мнението му преди да го коригира). Разбирам да има причина за изтриване на поста му, но аз не видях такава...поне най елементарно обяснение да имаше... Или да перифразирам една народна пословица- В Модераторите хляба, в тях е и ножа!

Срамота!

_________________
...когато ученикът е готов, учителят се появява!

Сря Яну 21, 2009 10:49 am
Върнете се в началото
Профил
Форко-Отворко
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 12:13 pm
Мнения: 257
Местоположение: София
Автомобил: Forester 2.0 Auto
Мнение 
Според мен полюсите в оценката са:
1) колата е средство за придвижване и превоз на пътници и товари
2) колата е емоция
Ако аз трябва да се оценя:
70% x 1) + 30% x 2)
харесвал съм и продължавам да харесвам и други марки, не от "оплюваните" във форума. Искам да чуя мненията и на друго-мислещите, защото обогатяват представата ми.
:smt136

_________________
Subaru Forester MY09 2.0XS 4Q E-4AT

Сря Яну 21, 2009 12:30 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 12:25 pm
Мнения: 313
Местоположение: Sofia
Автомобил: Forester 2.5XT 2007
Мнение 
=Alex= написа:
Ender
Отделно от това, наистина смятам, че повечето хора тук са твърде "затворени" и зомбирани, за да погледнат истината в очите. Отделно от това - не им стиска. Защото самите те знаят какво ще стане.

Моите уважения и към kingalex, но трябва да си много на "вие" с автомобилния бранш и технологиите, за да кажеш това. Целият свят много би се смял.
Някак си, незная защо, очаквах този форум да е малко по-зрял, по-сериозен... и най-вече - по-обективен. Но не е нито едното от тези неща. Виж, с мен или без мен, това място ще продължи да си съществува. Въпросът е КАК. И с какъв имидж. Ако ще си хепи утре да чуваш навсякъде, че е "Сбирка на тинейджъри, които предимно дрънкат глупости и няма нищо смислено, освен грешна информация", то - ОК, това е пътя. ....
Колега , явно е че не си прочел цялата тема . Съветвам да я прочетеш от началото до края . Не оставай изненадан ако откриеш че зомбирания и не признаващ други марки си ти :-D Мислех да напиша впечатленията ми за А6 1.8Т Куатро сравнявайки го със моето Легаси , но пак ще стане война . Поздрави и се надявам тази неделя пак да се видим да пием по Кафе ако си в София и имаш време :-D

_________________
Legacy III 2.5

Сря Яну 21, 2009 1:13 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Колега ImprezaWRX,
аз уважение имам към всички. Не разбирам какво става... уважение, еди-кой-си те защитава... като в 6-ти клас.
Честно казано, не виждам с нещо да съм засегнал някой. А колегата наистина го уважавам и то много. Както и вече написах - невероятно приятни хора. И това няма нищо общо - ние дори можем да си спорим, защото в това се ражда истината. Дори спор не е точната дума. По-скоро - дискусия, пък била тя и по-емоционална. Но, забележи, това далеч не значи обида или липса на уважение към човека. Аз не бих спорил с някой, който не уважавам.

Но това с уважението не виждам как засяга хора, които безпричинно се възползват от положението си, че имат един бутон "Delete" в повече - за това беше темата. Както виждаш, ние можем да си "спорим", дори да се шегуваме един с друг, но след това сядаме, пием кафе и се забавляваме. И се уважаваме. А този тиквеник, дето изтрива постовете, отнели най-малкото ВРЕМЕ на някой, дори не пожела да се покаже. А се скатава като мишка. Ето за това говоря.

Малко, според мен трябва да се разграничи виртуалната реалност и да се "излезе" от Интернет. Спрете да се вживявате в "уважение", "защита" и т.н. Мен ме защитават моите адвокати, аз самият и моите приятели. От друга защита нямам нужда, най-малкото във форум, където преобладават хора, за които съществуването в Интернет форум е цел.

Съжалявам, но наистина, това, че се вбесих заради безпричинно изтрит пост няма нищо общо с уважение и т.н. Ти, колега, как ще се почувстваш, ако отделиш половин час, пишеш, редактираш и така, докато го доведеш до изключително безобидна закачка, с много усмивки и след това аз мина и го забърша. А ти дори няма да знаеш, че съм аз. И щот ще съм до толкова лицемерен, че дори няма да ти кажа защо съм го направил. Ето така се чувствам аз.

А конкретно по темата, БМВ познавам повече от пръстите на ръцете си и повярвай ми - ако ще и да го позлатиш - си остава пълен смях на снега. И дума не може да става за сравнение с едно от най-съвършените AWD на света, ако не е xDrive. Трябва ли да обяснявам защо? И на всеки (дори и най-уважаваният от мен) човек ще му кажа да не говори глупости, че олеква :) Къде в това видя неуважението?! Според мен тази дума няма място тук.
Ох, наистина, омръзна ми да бъда център на споровете тук. Живейте си с идеята, че Субару е най-колата, стига до луната и не се чупи и след 50 години. Че БМВ е лопе-де-вега на снега, щото има Gislaved зимни гуми и, че Quattro е гола вода. Ако глупостите, нямащи общо с реалността ви доставят удоволствие...
Лек ви ден

Сря Яну 21, 2009 2:45 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 2:00 pm
Мнения: 858
Мнение 
=Alex= написа:
А конкретно по темата, БМВ познавам повече от пръстите на ръцете си и повярвай ми - ако ще и да го позлатиш - си остава пълен смях на снега. И дума не може да става за сравнение с едно от най-съвършените AWD на света, ако не е xDrive. Трябва ли да обяснявам защо? И на всеки (дори и най-уважаваният от мен) човек ще му кажа да не говори глупости, че олеква :) Къде в това видя неуважението?! Според мен тази дума няма място тук.
Ох, наистина, омръзна ми да бъда център на споровете тук. Живейте си с идеята, че Субару е най-колата, стига до луната и не се чупи и след 50 години. Че БМВ е лопе-де-вега на снега, щото има Gislaved зимни гуми и, че Quattro е гола вода. Ако глупостите, нямащи общо с реалността ви доставят удоволствие...
Лек ви ден


Колега,

аз съм нов в този форим, но виждам, че разбираш много от коли. Предполагам, че си чувал думите "маса" и "инерция", които са пряко свързани с думи като "сцепление". Същи така съм уверен, че си прочел за кое трасе става дума, а там очевидно се кара по утъпкан сняг. Предвид факта, че става дума за олекотено БМВ Е30, което е доста по-леко от споменатите от теб коли (М5, AllRoad, 540, А6) не бих си позволил подобни крайни изказвания спрямо колегата kingalex, каквито имах радостта да прочета написани от теб.

Бих добавил също, че един възпитан човек се позовава на аргументи, а не ползва епитети описващи негативни качества в опонентите му. Сигурен съм, че го знаеш и затова не обиждаш никого от хората, с които спориш.

Успех.

Сря Яну 21, 2009 3:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 12:25 pm
Мнения: 313
Местоположение: Sofia
Автомобил: Forester 2.5XT 2007
Мнение 
Конкретно и аз по темата за БМВ : Колега ще го кажа пак за да няма недомлъвки , половинчати цитати и избирателно-съчинени голословия без грам достоверност от ПЪРВА "ръка": Моето мнение беше АБСОЛЮТНО същото като твоето за марката БМВ и нейното държане на сняг . Повозих се в тези коли и мнението ми се преобърна на 180 градуса . Аз също бях супер скептичен към "едно подготвено БМВ за сняг" . Бих те посъветвал да отделиш някой ден 1-2 часа като има сняг , да се свържеш с пичовете да те повозят . Явно нямяш чак такива наблюдения каквито казваш че имаш над марката
П.С. Прочете ли цялата тема ? Надявам се вече разбра , че не приемаме други марки с отворени обятия , но не сме и коне с капаци каквито се опитваш да ни изкараш . Да , Фенове сме при това фанатизирани и въпреки това не отричаме съществуването и на другите Марки . Камо ли пък на НАЙ-съвършенното AWD на света - тук трябва да става въпрос за Ауди ... но уви , аз вече карах Куатро и няма как да ме спечелят като клиент .

_________________
Legacy III 2.5

Сря Яну 21, 2009 3:19 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Мнение 
Не е безпричинно. Съвсем ясно си го написах в "голямата" тема - трия всичко по темата "Audi vs ... " с участието на @=Alex= още от зародиш. Тук никога не се трият мнения, което не е нормално и не е нормално да се вдига врява, да се пише по вестниците и т.н.
Трябва да намерим общ език, а не общи спорове, защото веднага се започна/ва разделение на форума. Да няма обидени и сърдити. Ако аз не бях писал в конкретната тема и да я върна сред актуалните @=Alex= дори нямаше да се сети да я чете.
Както и да е...ако на някого му е до кавги защо не продължите в http://audibg.com/ ?

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Яну 21, 2009 3:36 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 1:26 pm
Мнения: 100
Местоположение: SOFIQ
Мнение 
Един фанатазиран фен на subaru би посаветвал alex при следваштия снеговалеш да се качи късно вечер на плана, може би ще е доста изненадан от количеството Е-30 Е36 там и от скороста с която се движат ;-)

Сря Яну 21, 2009 3:44 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 1:26 pm
Мнения: 100
Местоположение: SOFIQ
Мнение 
Един фанатазиран фен на subaru би посаветвал alex при следваштия снеговалеш да се качи късно вечер на плана, може би ще е доста изненадан от количеството Е-30 Е36 там и от скороста с която се движат ;-)

Сря Яну 21, 2009 3:45 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Мнение 
Нищо чудно.

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Яну 21, 2009 3:45 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Колеги, бе, много обидчиви ще се изкарате сега? Ето, колегата лошо куче явно е видял нещо особено обидно в изречението ми, че "снегът ще дойде, поръчал съм го и тогава ще видим за коя Мария се пее в песента... " Не разбирам за какво въобще отделяме време на тази галактическа глупост!?

Темата беше за изтриване на постове, сега ще я направим каква? Всички с/у Ауди? БМВ с/у Ауди през зимата? Москвич с/у Порше? Какво точно? Ок, отворете си друга "спорна" тема, ще пишем там. Тази нека си остане по предназначение. Ако нямате какво да кажете по заглавието, натискайте бутона "Move On" и толкова.

На колегата Bad_dog искам само да припомня, че ние не сме си карали БМВ-тата, както са от магазина, споко. И ние знаем това онова. И ние сме дали доста пари за олекотяване, за супер специални джанти на OZ, правени специално за snow racing, променящи тотално поведението и реакциите на окачването, за супер специални KONI амортисьори с реглаж... Да, със сигурност 5-та серия не можеш да я олекотиш като Е30-ка, но, колега... докато не се качиш на едно истински оптимизирано Quattro, няма да знаеш как точно този автомобил с лекота слага огромна мощност на снега. И по-важното - превръща я в ускорение.
И колега, вероятно знаеш, че и до момента именно Ауди държи първенството по ускорение на сняг с RS4. Този "тромав" алроуд, за който говориш, всъщност не е толкова тежък и прави на сняг 8.5 сек 0-100. На сухо е 6.6. Дали според теб и ние не поназнайваме нещо за специални джанти, окачване и т.н, специално предназначени за зимно каране/сняг?
Просто оплювате автомобил, за който си нямате и на идея къде му е силата. На Quattro, специално, силата му е на сняг. Там автомобилът, ако има правилния водач може да направи чудеса. И е недостижим.

Колега kingalex, всеки има право да кара това, което му харесва. Щом не те е грабнало quattro, значи не е твоята кола. Интересно би ми било да чуя оценката ти и да разбера какъв е автомобилът, който си пробвал. И мен не ме грабна вчера Аутбека. Дано да има проблем с мотора, че ако няма и това му е поведението и силата, лошо... но не си го слагам на челото и да викам из форума. Аз го наричам "вкус". Различни хора, различни вкусове. Мога ли само да попитам ТИ колко пъти се вози на Алроуд, каран от кадърен пилот, а не чичо с костюм, че го отразя така тоз автомобил?
Ето малко видео за фабричен алроуд и неговото катерене по ски писта. Виж и другите. Виж до къде стига и БМВ с xDrive. Да, вероятно не е олекотено. И какво от това, като има добре работещ xDrive и още две двигателни колела?! Видео: http://uk.youtube.com/watch?v=b_lCU00M_lg

Но няма какво да си дрънкаме повече глупости. Аз излизам от безсмислените дискусии и елементарни спорове от типа "Губи-време". Искрено ви препоръчвам да покарате малко даден автомобил, преди да се пускат изцепки от подобен тип.


Последна промяна =Alex= на Сря Яну 21, 2009 4:06 pm, променена общо 1 път


Сря Яну 21, 2009 3:49 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 11:37 pm
Мнения: 185
Местоположение: София-Казанлък-Самоков
Мнение 
Impreza94 написа:
Не е безпричинно. Съвсем ясно си го написах в "голямата" тема - трия всичко по темата "Audi vs ... " с участието на @=Alex= още от зародиш. Тук никога не се трият мнения, което не е нормално и не е нормално да се вдига врява, да се пише по вестниците и т.н.
Трябва да намерим общ език, а не общи спорове, защото веднага се започна/ва разделение на форума. Да няма обидени и сърдити. Ако аз не бях писал в конкретната тема и да я върна сред актуалните @=Alex= дори нямаше да се сети да я чете.
Както и да е...ако на някого му е до кавги защо не продължите в http://audibg.com/ ?


Колега донякъде съм съгласен с теб и донякъде разбирам опасенията ти, НО ....
Но, последният пост на =Alex= нямаше нищо изразяващо целенасочена обида или дори желание за спор. Не си мисли, че с всеки си пост някой от нас или =Alex= специално търсят негативно развитие. Дори напротив, последните няколко дни се видя точно обратоното, смятам ще се съгласиш с мен :).

И ако трябва да сме честни това, че изтри поста му донесе много повече негативизъм, не само в =Alex=, но и в много от нас. Нека пробваме с думички да се разберем и да "потушим" евентуален спор преди да прибегнете до така крайна мярка като изтриване и заключване на тема.

Ами ако =Alex= пише в повече теми и дава за пример опита си с Ауди, БМВ или аз с Хонда и Рено (колкото и незначителен да е) или някой друг с друга марка ще затворим всички теми ли ? :)

Точно вие двамата после си разменяхте съвсем цивилизовани постове и доказахте, че можете да се укротите и да си говорите нормално ...

Моля ви нека продължим така....

Поздрави
Йордан

_________________
...когато ученикът е готов, учителят се появява!

Сря Яну 21, 2009 3:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Impreza94 написа:
Не е безпричинно. Съвсем ясно си го написах в "голямата" тема - трия всичко по темата "Audi vs ... " с участието на @=Alex= още от зародиш. Тук никога не се трият мнения, което не е нормално и не е нормално да се вдига врява, да се пише по вестниците и т.н.
Трябва да намерим общ език, а не общи спорове, защото веднага се започна/ва разделение на форума. Да няма обидени и сърдити. Ако аз не бях писал в конкретната тема и да я върна сред актуалните @=Alex= дори нямаше да се сети да я чете.
Както и да е...ако на някого му е до кавги защо не продължите в http://audibg.com/ ?


Колега, защо не изтриеш и обратната страна? Или викаш, ако някой утре пусне тема - Москвичът -> по-добър от Алроуд - уха, кеф. А ти ще подбираш селективно мненията вътре. И ако Алекс каже, че "ще падне снега и ще видим" - се трие. Ти според мен имаш някаква огромна драма с общуването и последното за което ставаш е да модерираш каквото и да е.

И колега, не продължаваме кавгите в audibg, защото там просто няма такива. Там никога няма да прочетеш, че БМВ е боклук и да видиш изтрито мнение на някой, казал нещо с/у Ауди. Капичи защо? Менталити, пич. Туй, дет при теб е кът.

Иначе, Благодаря ти, и аз те обичам. И на теб хубав ден

Сря Яну 21, 2009 3:59 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 12:25 pm
Мнения: 313
Местоположение: Sofia
Автомобил: Forester 2.5XT 2007
Мнение 
=Alex= написа:
И колега, не продължаваме кавгите в audibg, защото там просто няма такива. Там никога няма да прочетеш, че БМВ е боклук и да видиш изтрито мнение на някой, казал нещо с/у Ауди. Капичи защо? Менталити, пич. Туй, дет при теб е кът.

Иначе, Благодаря ти, и аз те обичам. И на теб хубав ден
Не виждам причина тогава и във този Форум , който е предимно за СУБАРУ :-D , да се плюе по БМВ . Малко толерантност колега . Спирам да пиша в тази тема защото заглавието е за съвсем друго нещо :!:

_________________
Legacy III 2.5

Сря Яну 21, 2009 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Мнение 
Няма значение кой какво е писал, важното е да не се продължава с глупостите от изминалите седмици. Беше си чист злокачествен тумор....тръгна от един раздел, оперирахме го, премести се в друг, в трети, пети и така до кога ?
Докато целия форум се напълни със брак......
Жив и здрав, късмет, щастие, успех и целувки от провинцията....

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Яну 21, 2009 4:08 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
kingalex написа:
Спирам да пиша в тази тема защото заглавието е за съвсем друго нещо :!:


да, колега, и аз това казвах няколко поста по-горе.
Нямам против БМВ, аз самият дори съм им фен, имал съм тамън 2, но съвсем го ударихте през просото. Не можем да ходим за риба, бавни сме и на асфалта, сега БМВ ни утрепа и на снега. Мани. К'ви коли сме си купили ние, направо не знам. Добре, че има кой да ни "отвори" за БМВ и Суби, иначе, неуки и заблудени ще си ходим цял живот :D
P.S. Аз също спирам да пиша в тази тема, вероятно и в целия форум. Да ви оставя, че нещо много реклама ми се направи... ;)

Сря Яну 21, 2009 4:11 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 5:46 am
Мнения: 1285
Местоположение: Planet Earth
Автомобил: V8 bi-turbo
Мнение 
Impreza94 написа:
Няма значение кой какво е писал...
...
Жив и здрав, късмет, щастие, успех и целувки от провинцията....


Колега, направи едно добро на света - отиди в първата болница и стани стерилен. И по-полека с целувките, да не ти се види тясна не само провинцията, а и България. Мразя селяния.

Сря Яну 21, 2009 4:16 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор