Темата е заключена, не можете да променяте постове. стр <  1, 2, 3  >
 Анкета за =Alex= 

Да бъде ли изгонен от форума =Alex=
Анкетата свършва на Съб Фев 14, 2009 11:02 am
ДА 40%  40%  [ 17 ]
НЕ 60%  60%  [ 25 ]
Общо гласове : 42

 Анкета за =Alex= 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 14, 2006 4:48 pm
Постове: 1637
Местоположение: Бургас
Пост 
simbat написа:
Алекс написа доста верни неща във форума.


На теб в спининг форумите като ти се месят шаранджиите надали ти е приятно и едва ли те интересува :wink:

_________________
Legacy"90 2.2 GX 4WD

РОДЕН ЗА РИБОЛОВ,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ

Бесен куриер в Спиди

Нед Фев 08, 2009 1:59 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Постове: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Пост 
Djidji написа:
agogov написа:
Джиджи-Алекс е капацитет (поне на думи(не се познаваме лично)) и няма нужда от твоята защита.Тя може да му изиграе лоша шега.Ако имаш нещо против мен-намери място и начин да го изясним .


agogov, не защитавам никой персонално, а само и единствено идеята за един нормален начин на комуникация!!! Мисля, че бях достатъчно ясен. А специално на Алекс съм му казвал лично какво мисля за начина му на писане. По отношение на теб, написах каквото искам да кажа, ако има друго пак ще напиша и така. Със всеки мога да се видя, както съм го и правил, стига да имам възможност, така че ще гледам за такава и занапред и живот и здраве ще се видим някой път ;).
Не съм конфликтна личност, ако не си разбрал и наистина ми трябва да събера супер много негативизъм за да отвърна с лошо. Досега не се е случвало тук. Опита ми и познаването на българщината ме е научил, че има положителен изход от всяка ситуация, стига да се реагира навреме. Голяма грешка е да се продължи с лошо, не мислиш ли?

Поздрави

Аз също не обичам конфликта.
Не мога да разбера защо ми обясняваш какво те е научил опита и как разбра ,че теб те е научил повече от мен примерно.
Кое е грешка и кое не ,всички решават не ти,нито аз.Аз и ти сме нищо,НИЕ (всички тук) трябва да бъдем нещо.Нещо градивно,а не лаладжии.
Когато има напрежение-то избива,дразни ,руши.Кажи как да се свали то трайно,другото е лесно!

_________________
Електроника

Нед Фев 08, 2009 2:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 2:08 pm
Постове: 200
Местоположение: Варна
Skype: 44mag
Автомобил: 2.0Impreza'96Wagon
Пост 
Айде и аз да си хвърля камъка...
Форума си има тема и правила, както и хора които са натоварени да следят за съблюдаването им.
Самата идея за тема ТОВА vs. ОНОВА е конфликтна.
Говорим за коли, в техниката не се мерят пишки, а цифри...
Как да сравним кои да са 2 марки?
Някой може ли да ми изброи всички модели (и модификации), излезли от заводите на FHI ?
По тая логика можем спокойно да се изтрепем и помежду си...
Кое е по-добро: новата Трибека или старото Леоне?
Станахме за смях, колеги...

_________________
Няма нищо по-загадъчно от консерва без етикет...

Нед Фев 08, 2009 10:06 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Пост 
imprezaWRX написа:
Impreza94,не се коси приятелю :wink: :D
На мен ми писна да се обяснявам като ученичка,само и само мир да има.Писна ми също да мъча баланса,било то във форума или по срещи.А това че не се харесвам на някой,все ми е тая.Има доста хора тук които уважавам,и смея да твърдя че ти си един от тях :D
Така че,не се коси.Няма смисъл.
Поздрави от мен :smt023

:smt023 ;-)

_________________
All-Wheel-Drive

Нед Фев 08, 2009 6:26 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 10:24 pm
Постове: 237
Пост 
mimo13 написа:
Колеги, защо ми се струва че този форум започва да става място за избиване на комплекси..... [-X От безсмислени спорове полза няма!
Защото си е баш така....... :( .....А е така,защото модераторите не си гледат работата, и вместо да вземат мерки още в зародиш на такива скандални теми, те самите участват в тях......
И още, защото е твърде фанатизиран форумът , към марката (при наличието на доказани фирми като Хонда и Тойота, тука от Субару по-Убаво нЕма....)......
И като се появи някой като =Алекс=, който е също фанатизиран към автомобила си (при наличие на Мерцедес и БМВ, за него от Ауди по хубаво няма) и ето ти го готов скандал........

А по темата : Мисля бе чак до БАН не трябва да стигат нещата (все пак това е крайна мярка) , но може да се упражни повече модераторски контрол, върху постовете на Алекс......
И не забравяйте , че автомобила е само едно средство за придвижване, от точка А до точка Б.....

Пон Фев 09, 2009 9:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Постове: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Пост 
martod написа:
.....А е така,защото модераторите не си гледат работата, и вместо да вземат мерки още в зародиш на такива скандални теми, те самите участват в тях.......
Да вземем да те направим модератор?Много е лесно,направо сладка работа.Аз когато се молех на алекс,и му обяснявах какъв е форума,да се съобрази малко.....ако може...моля...и се извиних даже(за какво ли???!!!!!!!!).После Impreza94 получи заплаха,щяла да му стане тясна България????!!!!!!!!Само за това трябваше да получи бан за вечни времена!Пък после Ортиз бил виновен,за какво?Като му се изтриха няколко поста,веднага тема:МИЛИ ДРУГАРЧЕТА,ПЪК ТИЯ МИ ТРИЯТ ПОСТОВЕТЕ!
Айде разберете се вече:ИСКАТЕ ЛИ МОДЕРАТОРИ ИЛИ НЕ!
А на мен ми писна вече.един месец се разправяме с алекс и ауди.Човек ако има нещо в главата сам ще се сети че прекалява.

Пон Фев 09, 2009 9:32 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 10:24 pm
Постове: 237
Пост 
imprezaWRX написа:
Да вземем да те направим модератор?Много е лесно,направо сладка работа.Аз когато се молех на алекс,и му обяснявах какъв е форума,да се съобрази малко.....ако може...моля...и се извиних даже(за какво ли???!!!!!!!!).После Impreza94 получи заплаха,щяла да му стане тясна България????!!!!!!!!Само за това трябваше да получи бан за вечни времена!
Благодаря за предложението колега, но ще ми дойде множко в няколко форума..... :D ......А сега сериозно : Не се обиждай от критиката ми към модераторският екип, но си е точно така, и ти сам го казваш.......Когато трябваше да го БАН-нете Алекс, вие влязохте в спорове с него..... Точно Импреза 94, тогава спомена за модерирането в цитирам: "истинските форуми" , но не го направи.......
Ей за това казах, че не вземате мерки в зародиш на скандална тема......
А точно вие сте хората, които имате бутон"модераторски опции".....Вярно е че форумът е отворено интернет общество, но всеки форум си има правила.......
А тези правила са за всички, така че съвсем спокойно можете да ги прилагате, пък като има недоволни юзери(от вашето модериране) има си админ, на когото могат да се оплачат......
Защото има хора кито "живеят " за скандала, но има и такива които не им харесват тези неща, и просто спират да влизат във форума........
И после се появяват теми от рода на: "защо еди кой си , не пише вече"......
Например : не се ли запитвате, от кога не е писал Божо.......И по точно защо.......
Аз мога да отговоря на въпроса, защото го познавам лично (не от този форум)......Защото е един прекрасен и възпитан човек, и не обича скандали.......А такива хора , не трябва да се губят, вярвай ми.....
Той е човекът, напълнил много други форуми, със сервизни ръководства и всякаква ценна информация........
Чест и почитания на всички, и нищо лично към никой..... :smt023

Пон Фев 09, 2009 10:25 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Постове: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Пост 
Не се обиждам :D :wink:
Това което не знаеш е че модераторите тук не могат да банват.За Божо също знам,добри приятели сме.Винаги като се видим си прекарваме добре. :D ;-)

Пон Фев 09, 2009 10:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Постове: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Пост 
И все пак твоето мнение martod не ми е ясно:В единия пост за, в другия против!?!?
Аз също мисля ,че не е моя работа да поставям такава тема.Но това са ми възможностите .Целта е да се съхрани форума.|Преценям, че в този си вид той не е с добра атмосфера.Много хора харесват именно тази марка и това е местото където тя е най- важна :!: Много не пишат заради това че най-много има писано в раздел "извън темата!?!?" и то предимно в теми с заяждане и тн в последно време.Намирам, че от как Алех пише нещата са такива.За Ортиз-ми прочетете му постовете,докато Алех се включи и тогава си правете изводи!
Ето за това сме на това дередже -криворазбрана толерантност :!: .А иначе Алех не проявява търпимост към лошо отношение от страна на разни фирми.Ето за това му стискам ръка.И аз мисля че това е начина нещо в скапаната ни страна да се промени и да станем държава!Но за поведението му тук не бих му стиснал ръка!Това е начина в този форум нещо да се промени.Надявам се ,ако не всички от вас,поне той да ме разбере.
Да трудно е да се вземат отговорни решения ,ма трябва :!:
На мен също не ми е приятно да пиша подобни неща.Вместо да си почивам разглеждайки форума,аз се товаря с негативи!
Всички казвате ,че атмосферата не е добра,ма не казвате как да я подобрим.Аз мога да греша,но това е моя начин."Топчето пукна " ,ма на кой ли му дреме... :evil: :evil: :evil:

_________________
Електроника

Пон Фев 09, 2009 12:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Постове: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Пост 
martod написа:
Благодаря за предложението колега, но ще ми дойде множко в няколко форума..... :D ......А сега сериозно : Не се обиждай от критиката ми към модераторският екип, но си е точно така, и ти сам го казваш.......Когато трябваше да го БАН-нете Алекс, вие влязохте в спорове с него..... Точно Импреза 94, тогава спомена за модерирането в цитирам: "истинските форуми" , но не го направи.......
Ей за това казах, че не вземате мерки в зародиш на скандална тема......
А точно вие сте хората, които имате бутон"модераторски опции".....Вярно е че форумът е отворено интернет общество, но всеки форум си има правила.......
А тези правила са за всички, така че съвсем спокойно можете да ги прилагате, пък като има недоволни юзери(от вашето модериране) има си админ, на когото могат да се оплачат......
Защото има хора кито "живеят " за скандала, но има и такива които не им харесват тези неща, и просто спират да влизат във форума........
И после се появяват теми от рода на: "защо еди кой си , не пише вече"......
Например : не се ли запитвате, от кога не е писал Божо.......И по точно защо.......
Аз мога да отговоря на въпроса, защото го познавам лично (не от този форум)......Защото е един прекрасен и възпитан човек, и не обича скандали.......А такива хора , не трябва да се губят, вярвай ми.....
Той е човекът, напълнил много други форуми, със сервизни ръководства и всякаква ценна информация........
Чест и почитания на всички, и нищо лично към никой..... :smt023

Мислиш, че не мога да упражня контрола за който говоря ли, колега ?
Именно го споменах, защото знам как трябва да вървят нещата и знам как се модерира в гъсто населените форуми. Мога и да го приложа на практика...знаеш, едно "щрак" работа е, ама после ела ми брани честа и обясни на хората, че триенето на постове не е САМО с цел дискриминация, лично отношение, цензура и т.н.
Но пък като ми даваш криле да знаеш, че вече няма да се колебая толкова. Мерси за съветите.

_________________
All-Wheel-Drive

Пон Фев 09, 2009 2:24 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 10:24 pm
Постове: 237
Пост 
agogov написа:
И все пак твоето мнение martod не ми е ясно:В единия пост за, в другия против!?!?
И в двата си поста съм против Бановете колега, и съм ЗА своевременното вземане на мерки, от страна на модераторите...... :D
Както сам виждаш, и в тази тема се заформя "скандал" между два Черноморски града, а мненията си седят......
И на тях не им е лесно, и най лошото-никой не им плаща, но щом се налага-трябва да си влязат в ролята.....

И за да стане форума приятно място за всички, апелирам : Колеги ! Уважавайте се......
Не изказвайте крайни мнения по която и да било тема, за да няма и такива мнения срещу вас...... :smt052

Пон Фев 09, 2009 2:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Постове: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Пост 
martod написа:
agogov написа:
И все пак твоето мнение martod не ми е ясно:В единия пост за, в другия против!?!?
И в двата си поста съм против Бановете колега, и съм ЗА своевременното вземане на мерки, от страна на модераторите...... :D
Както сам виждаш, и в тази тема се заформя "скандал" между два Черноморски града, а мненията си седят......
И на тях не им е лесно, и най лошото-никой не им плаща, но щом се налага-трябва да си влязат в ролята.....

И за да стане форума приятно място за всички, апелирам : Колеги ! Уважавайте се......
Не изказвайте крайни мнения по която и да било тема, за да няма и такива мнения срещу вас...... :smt052

И пак не разбрах,какво предлагаш,след като вече се е стигнало до тук!
Ти предлагаш да не се стига до тук.ДА ама НЕ-стигна се и няма да е за последно!

_________________
Електроника

Пон Фев 09, 2009 3:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 11:10 pm
Постове: 15
Пост 
Грозна работа е тая тема :?
п.п: И все пак малко или много,тия които искаха Алекс да спре да пише във форума си постигнаха целта.Поне аз от няколко дена не съм го виждал да пише,поздравления :?


Последна промяна mp5 на Пон Фев 09, 2009 3:47 pm, променена общо 1 път


Пон Фев 09, 2009 3:34 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Постове: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Пост 
Ами ако има напрежение нека го изпуснем в тази тема и после то заедно с нея да ходи където му е мястото и да не се повтаря.Изобщо да не се стига до тук.
Дори за спам трябва да бъдем предупреждавани ,а мненията ни трити.(аз също спамя)
Трудна ти е задачата Impreza94 ако имаш тези права, ....но баща ми казваше : Ако беше лесно нямаше на мен да се падне!Кураж колега.Вече няма на къде .
С моите постове прави каквото решиш,само смислово не ги променяй,иначе режи,трий ги,ако решиш тегли ми чертите.Няма да ти се разсърдя даже-та то няма за какво.
Ти също си човек и може да сгрешиш,но тук имаш права,които всъщност са задължения да спреш това което става сега.
Дал съм срок на анкетата 7 дни т.е. до събота.След това, ако остана тук ,силно ще огранича изявите си.

_________________
Електроника

Пон Фев 09, 2009 3:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Постове: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Пост 
mp5 написа:
п.п: И все пак малко или много,тия които искаха Алекс да спре да пише във форума си постигнаха целта.Поне аз от няколко дена не съм го виждал да пише,поздравления :?
Никой не му пречи да пише,но все пак малко от малко да се съобразява със форума :wink:
agogov написа:
...Дал съм срок на анкетата 7 дни т.е. до събота.След това, ако остана тук ,силно ще огранича изявите си.
Аз пък ще изчакам до събота,и ще и туря катанеца :wink:

Пон Фев 09, 2009 3:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 9:59 am
Постове: 1325
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Forester 2.0 MT
Пост 
imprezaWRX написа:
mp5 написа:
п.п: И все пак малко или много,тия които искаха Алекс да спре да пише във форума си постигнаха целта.Поне аз от няколко дена не съм го виждал да пише,поздравления :?
Никой не му пречи да пише,но все пак малко от малко да се съобразява със форума :wink:
agogov написа:
...Дал съм срок на анкетата 7 дни т.е. до събота.След това, ако остана тук ,силно ще огранича изявите си.
Аз пък ще изчакам до събота,и ще и туря катанеца :wink:

Благодаря колега imprezaWRX -поне един е разбрал за какво се бъхтя.

_________________
Електроника

Пон Фев 09, 2009 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 11:10 pm
Постове: 15
Пост 
Outback-Fan написа:
Бре :shock: какъв е тоз другарски съд ...
Няма смисъл от отстраняване на Алекс от форума. За мен си е коректен и с много добър изказ. Не ми пречи, че фаворизира Ауди в постовете си. Всичко е въпрос на вкус. Доколкото съм прочел негови постове, никога не е писал колко велики са Ауди, в тема която е само за Субару. Винаги поства в темите които са общи, или там където се "сравняват" модел на Суби с модел на Ауди/VW. В тези теми не е забранено (или поне не би трябвало да е забранено), да се споменават други марки освен Субару. Винаги, е писал обосновано (дали вярно или не, няма значение). А и в тези теми, си е заложен спора, още при създаването им. Ето тук вече, трябва да играят модераторите/админите. Някой по горе, беше казал нещо, по отношение на прекъсването на грубите спорове, още в зародиш ...
Сега ще кажете, че съм му "адвокат" ;) Не, не го защитавам! Виждал съм го за 5 мин., като дори не сме сменили и две думи, и дори не сме се запознали. Но това, което е написал (или поне, което съм прочел), не мисля че е за бан.
Всичко идва от там, че тук има много фенове на Субару, които са доста фанатизирани, и появи ли се някой инакомислещ, веднага се напъват да спорят и меко казано, омаловажават всички други марки. Много по интерсно би било, да не се връзват така, на хората с друго мнение, а да отговорят някак подобаващо (без грубости), или шеговито. А ако не могат ... да си затраят, вместо да се излагат и да изглеждат като каруцари.
Според мен, по скоро точно такива фанатизирани фенове, би трябвало да получават предупреждения.
Необяснимо за мен, модовете и те се увличат в тези спорове, което за мен е недопустимо. Вярно, че са пристрастни, и им е трудно да устоят, но трябва (мое мнение!).
Например, в престрелките между Алекс и Ortiz, както и между Simbat и Ortiz, този които трябваше да бъде предупреден и постовете му коригирани, е Ortiz. Като предупреждението трябваше да е най малкото, което трябваше да се направи.
За мое съжаление, нищо не се случи. Даже останах в впечатление, че доста народ (вкл. модове/админи), се кефеха на начина на изказ на Ortiz.
Форумът, ще си кара и без Алекс, (все ми е едно, дали ще пише или не), но като цяло, апелирам към по въздържани мнения, които да не предизвикват такива грозни (откъм изказ) спорове.

Всичко написано по-горе от мен, е лично мое мнение (колкото и неподредено да се получи :) ) !

Ах колко истини има в това мнение,просто не мога да повярвам.Смятах че няма да се намери човек който да ги напише публично ,но уви.Евала :-)

Пон Фев 09, 2009 5:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 11:26 pm
Постове: 619
Местоположение: JAPAN
Автомобил: коли , които не са правени от Краси
Пост 
Outback-Fan написа:
Бре :shock: какъв е тоз другарски съд ...
Няма смисъл от отстраняване на Алекс от форума. За мен си е коректен и с много добър изказ. Не ми пречи, че фаворизира Ауди в постовете си. Всичко е въпрос на вкус. Доколкото съм прочел негови постове, никога не е писал колко велики са Ауди, в тема която е само за Субару. Винаги поства в темите които са общи, или там където се "сравняват" модел на Суби с модел на Ауди/VW. В тези теми не е забранено (или поне не би трябвало да е забранено), да се споменават други марки освен Субару. Винаги, е писал обосновано (дали вярно или не, няма значение). А и в тези теми, си е заложен спора, още при създаването им. Ето тук вече, трябва да играят модераторите/админите. Някой по горе, беше казал нещо, по отношение на прекъсването на грубите спорове, още в зародиш ...
Сега ще кажете, че съм му "адвокат" ;) Не, не го защитавам! Виждал съм го за 5 мин., като дори не сме сменили и две думи, и дори не сме се запознали. Но това, което е написал (или поне, което съм прочел), не мисля че е за бан.
Всичко идва от там, че тук има много фенове на Субару, които са доста фанатизирани, и появи ли се някой инакомислещ, веднага се напъват да спорят и меко казано, омаловажават всички други марки. Много по интерсно би било, да не се връзват така, на хората с друго мнение, а да отговорят някак подобаващо (без грубости), или шеговито. А ако не могат ... да си затраят, вместо да се излагат и да изглеждат като каруцари.
Според мен, по скоро точно такива фанатизирани фенове, би трябвало да получават предупреждения.
Необяснимо за мен, модовете и те се увличат в тези спорове, което за мен е недопустимо. Вярно, че са пристрастни, и им е трудно да устоят, но трябва (мое мнение!).
Например, в престрелките между Алекс и Ortiz, както и между Simbat и Ortiz, този които трябваше да бъде предупреден и постовете му коригирани, е Ortiz. Като предупреждението трябваше да е най малкото, което трябваше да се направи.
За мое съжаление, нищо не се случи. Даже останах в впечатление, че доста народ (вкл. модове/админи), се кефеха на начина на изказ на Ortiz.
Форумът, ще си кара и без Алекс, (все ми е едно, дали ще пише или не), но като цяло, апелирам към по въздържани мнения, които да не предизвикват такива грозни (откъм изказ) спорове.

Всичко написано по-горе от мен, е лично мое мнение (колкото и неподредено да се получи :) ) !

Що ORTIZ :?: кога почнах аз първи :?: вземи попрочети малко :!:

Пон Фев 09, 2009 5:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 2:38 pm
Постове: 1787
Местоположение: Белово
Автомобил: Toyota Celica GT
Пост 
ORTIZ написа:
Що ORTIZ :?:
А ще ти кажа.Понеже,обаче и защото съм си простичък,мисля и простичко.От както цъфна алекс във форума,започнаха постоянни скандали.Значи е виновен ORTIZ.Това е то,желязна логика. :wink:
ORTIZ,на бас че си виновен и за световната криза,и за глобалното затопляне също.

Пон Фев 09, 2009 6:39 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 03, 2008 8:56 pm
Постове: 741
Местоположение: Варна
Телефон: 0894484248,052600585
Пост 
Аз например подкрепям принципно Ортиз в спора му с Алекс, но не мога да приема езика който се използва... Не бях чел тук такива неща преди появата на Алекс (факта си е факт)... Надявам се искренно, след тази тема повече такива неща да не се пишат и съм твърдо за модовете и админа да трият крайните и нецензурни мнения! Това не е махленски пазар, колеги, да не говорим, че сме тук за да си помагаме предимно, така че уважението трябва да е над всичко! Повечето не се познаваме лично и именно уважението е фактора който ще ни задържи тук!

_________________
Варна, ул. Васил Чекаларов 14
0894484248, 0879484247
0895432143

Пон Фев 09, 2009 7:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте постове.  стр <  1, 2, 3  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор