Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 7:10 am



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 Носталгия по стария форум 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Отговори с цитат
Мнение 
Не си много далече от истината. Аз проверявам и в стария. Той си работи май, но не е в активност.

Доста ценни неща има там, да не се затриват в никой случай !

Нед Авг 27, 2006 3:01 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Ами мисля, че в админ панела на стария форум пише в коя директория на сървъра е цялата информация от самия форум...и така че тя си е на сигурно място...само нямам идея как да се сложи обратно тук :roll:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Нед Авг 27, 2006 9:23 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Ами незнам де, ама все пак така всичко е по-хубаво (с този форум). Админа има по-големи възможности, по-готино си е, недей така...виж...не виждам какво по-фенско е било, според мен така е вече на много високо ниво...а иначе...някакси не върви, разбираш ли...ако беше форум за маниаците на Субару, окей, ама...нали се сещаш :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пон Авг 28, 2006 9:53 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan написа:
Как така е по-хубав форума и на по-високо ниво? Ка'т гледам си е същия. Само адреса и собственика са различни. На мен например, ми е неприятно, че форума е закачен към един от вносителите на Субару. Виж, ако имаше Субару-БГ, което да обединява всички дилъри на марката в БГ, тогава щеше да е друга работа. Тогава наистина нивото щеше да е по-високо, или най-малкото по-официално.
А на админа, не знам колко по-големи са му възможностите, ма кат' гледам, няма голям келепир от това, нито той, нито ние :) Да 'земе да се стегне и да пусне един чат поне, а не да ма'а гащи и да няма нито едно мнение във форума. Предполагам, откакто се е регистрирал, нито веднъж не е посещавал форума :)

Май аз съм човека, който трябва да ти отговори :D
Потребителя "Админ" е създаден единствено и само за технически цели свързани с форума. Затова от него конкретно не чакай да пише. :wink:
Относно новия и стария форум моето мнение е, че нищо лоше не се е случило; напротив... Това, че е закачен към сайта на един от вносителите не бива да бъде притеснение за никой, защото идеята е Субару феновете да се събират на едно лесно достъпно място в интернет пространството и да споделят мнения. Това със стария форум и неговия измислен адрес няма как да стане! Още повече пък като почнем да говориме за престиж на форума с онзи адрес...
Това, че един вносител, който освен търговец е и най-вече фен като нас подаде ръка с това предложение е само похвално според мен. Мога да ти гарантирам, че може всеки един да си пише и добро и лошо (стига да е културно и обосновано написано) и никой няма да изтрие неговото мнение или каквото и да било :wink:
Цялата работа е в това :arrow: ние сме една шепа хора; имахме един аматьорски форум; след това Субару БГ така или иначе щяха да си направят техен... Там ще се регнат няколко човека... Утре Субару Моторс ще решат и те да правят - там също ще се регнат няколко човека... После ще дойде и трети, пети вносител или ентусиаст и кво правиме?; 20 форума на Субару и общо 30-тина пищещи :roll: Къв е смисъла от това :?: Затова и предприех тази стъпка (след допитване до вас :idea: ), защото идеята ми е да сме на едно удобно място и да се увеличаваме, а не да търсиме под вола теле :wink:
И накрая ще ти дам един нагледен пример - аз съм клиент на ИТВ партнерс. В техния сайт има форум, но ако го разгледаш ще видиш, че там се пише главно "храна" за фирмата! Но никой няма и намерение да маха форума, защото не съдържа "рекламни" хвалебствия. Разбираш какво имам предвид... :wink:
С 2 думи пиши си смело във форума и да не ти пука кой стои зад него - защото форума не е сайт и него не го прави фирма или админ, а го правиме ние, феновете които пишеме :wink:
Поздрави :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Вто Авг 29, 2006 6:24 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan, влезеш ли веднъж в админ-панела, ще разбереш какво му е по-високото ниво. А това, че е вързан със сайта на вносител, няма нищо лошо, виж в другите страни как е. Така на мен ми се струва логично. Браво на Flat6 за усилията му! :) Моля ви, уважавайте ги! :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Сря Авг 30, 2006 6:47 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор