Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
 Носталгия по стария форум 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Отговори с цитат
Мнение 
Не си много далече от истината. Аз проверявам и в стария. Той си работи май, но не е в активност.

Доста ценни неща има там, да не се затриват в никой случай !

Нед Авг 27, 2006 3:01 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Ами мисля, че в админ панела на стария форум пише в коя директория на сървъра е цялата информация от самия форум...и така че тя си е на сигурно място...само нямам идея как да се сложи обратно тук :roll:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Нед Авг 27, 2006 9:23 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Ами незнам де, ама все пак така всичко е по-хубаво (с този форум). Админа има по-големи възможности, по-готино си е, недей така...виж...не виждам какво по-фенско е било, според мен така е вече на много високо ниво...а иначе...някакси не върви, разбираш ли...ако беше форум за маниаците на Субару, окей, ама...нали се сещаш :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пон Авг 28, 2006 9:53 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan написа:
Как така е по-хубав форума и на по-високо ниво? Ка'т гледам си е същия. Само адреса и собственика са различни. На мен например, ми е неприятно, че форума е закачен към един от вносителите на Субару. Виж, ако имаше Субару-БГ, което да обединява всички дилъри на марката в БГ, тогава щеше да е друга работа. Тогава наистина нивото щеше да е по-високо, или най-малкото по-официално.
А на админа, не знам колко по-големи са му възможностите, ма кат' гледам, няма голям келепир от това, нито той, нито ние :) Да 'земе да се стегне и да пусне един чат поне, а не да ма'а гащи и да няма нито едно мнение във форума. Предполагам, откакто се е регистрирал, нито веднъж не е посещавал форума :)

Май аз съм човека, който трябва да ти отговори :D
Потребителя "Админ" е създаден единствено и само за технически цели свързани с форума. Затова от него конкретно не чакай да пише. :wink:
Относно новия и стария форум моето мнение е, че нищо лоше не се е случило; напротив... Това, че е закачен към сайта на един от вносителите не бива да бъде притеснение за никой, защото идеята е Субару феновете да се събират на едно лесно достъпно място в интернет пространството и да споделят мнения. Това със стария форум и неговия измислен адрес няма как да стане! Още повече пък като почнем да говориме за престиж на форума с онзи адрес...
Това, че един вносител, който освен търговец е и най-вече фен като нас подаде ръка с това предложение е само похвално според мен. Мога да ти гарантирам, че може всеки един да си пише и добро и лошо (стига да е културно и обосновано написано) и никой няма да изтрие неговото мнение или каквото и да било :wink:
Цялата работа е в това :arrow: ние сме една шепа хора; имахме един аматьорски форум; след това Субару БГ така или иначе щяха да си направят техен... Там ще се регнат няколко човека... Утре Субару Моторс ще решат и те да правят - там също ще се регнат няколко човека... После ще дойде и трети, пети вносител или ентусиаст и кво правиме?; 20 форума на Субару и общо 30-тина пищещи :roll: Къв е смисъла от това :?: Затова и предприех тази стъпка (след допитване до вас :idea: ), защото идеята ми е да сме на едно удобно място и да се увеличаваме, а не да търсиме под вола теле :wink:
И накрая ще ти дам един нагледен пример - аз съм клиент на ИТВ партнерс. В техния сайт има форум, но ако го разгледаш ще видиш, че там се пише главно "храна" за фирмата! Но никой няма и намерение да маха форума, защото не съдържа "рекламни" хвалебствия. Разбираш какво имам предвид... :wink:
С 2 думи пиши си смело във форума и да не ти пука кой стои зад него - защото форума не е сайт и него не го прави фирма или админ, а го правиме ние, феновете които пишеме :wink:
Поздрави :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Вто Авг 29, 2006 6:24 pm
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan, влезеш ли веднъж в админ-панела, ще разбереш какво му е по-високото ниво. А това, че е вързан със сайта на вносител, няма нищо лошо, виж в другите страни как е. Така на мен ми се струва логично. Браво на Flat6 за усилията му! :) Моля ви, уважавайте ги! :wink:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Сря Авг 30, 2006 6:47 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор