Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:41 am



Отговори на тема  [ 17 мнения ] 
 До админа 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Отговори с цитат
Мнение 
Ще провериме нещата по най-бързия начин, но по принцип тези проблеми до момента се дължаха главно на браузър... ще видим де :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Сря Сеп 06, 2006 11:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Отговори с цитат
Мнение 
Outback-Fan написа:
Нямам представа на какво се дължат проблемите, ама от единия ми комп, се логвам във форума винаги от втория път. Никога не съм имал късмета да да вляза от пръв път. Иначе от другия комп, си влизам без проблеми и даже автоматичното влизане си работи без проблем. Двата компа са идентични като софтуер и като доставчик на интернет.

Проблемите с автоматичното логване са породени от различни неща и като цяло са нормални ядове с Уиндоус. Аз също имам този проблем с доста други форуми и до момента нямам представа, защо понякога влизам веднага, друг път се налага на въвеждам и т.н. :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Пон Окт 02, 2006 9:37 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Отговори с цитат
Мнение 
Всичко е от шибания windows пълен с бъгове. Аз съм с два харда с два windowsa. От единия нямам проблеми, влизам си от всеки път без да трябва да се логвам, но от другия се логвам всеки път. Нямам обяснение защо е така и двата са с едни и същи инсталирани програми. :?:

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Пон Окт 02, 2006 7:35 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Отговори с цитат
Аз предлагам да се обособи раздел, в който да отговаряме на технически въпроси на шега, без много да му мислим. И във всички останали, да отговаряме сериозно, като някой запита нещо.

Забелязвам, че доста често се отговаря на шега, кат спам, колкото да се каже нещо........за пълнеж на форума. Друг пък отговорил сериозно и форумиста/сиромах се ошашавил нацяло. Не знае на кой да вярва. С пластмасовите карета ли да кара, пластмасови бутала ли да търси.....от къде да ги намира.....? Е, все едни такива неща.


????

Пет Май 25, 2007 2:43 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Наистина си прав Ник, аз също не правя изключение в някои от мненията си, ще имам забележката ти в предвид, но незнам как точно могат да се санкционират тези потребители, които все пак всеки казва мнението си, в желанието да помогне на другия. Аз мога да променям постове единствено на хора, които нямат това желание, ако репликите са с цел заяждане, философстване и.т.н.
Наистина този проблем го има и очаквам да видя и мнението на най-компетентния-админа по въпроса. :roll:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Пет Май 25, 2007 10:57 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Отговори с цитат
Мнение 
Еми аз смятам, че не е удачно да делим форума на сериозен и несериозен...
Все пак ако има човек, който се връзва на пластмасови бутала и прочие... по-добре да си продава компютъра и да се спасява :?
Единствено може да коригираме постове и така нататък...

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Пет Май 25, 2007 11:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 1:21 pm
Мнения: 673
Местоположение: Canada
Отговори с цитат
Мнение 
Верно е, не става полицейската, да обикаляме с камшика и да ръчкаме форумистите по задника. Не става и да ги прокудим и да се разбягат кат пилци. Не става и с изключително сложен интерфейс и структура на форума. Както и с изключително сложни правила и закони. Както стаНА в АБВ форумите. Форумиста иска да е свободен, нета е неговото лично пространство. Той не иска да е международен терорист, но иска да има известна доза свобода на словото.

Аз за което говоря е - ако може поне някакси минимално да обозначаваме кое е майтап и кое истина. Било в отделен раздел, било с някакъв емотикон, било съз забележка на края на постинга в скоби.

Пет Май 25, 2007 11:46 am
Върнете се в началото
Профил
звездоброец
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 12:49 pm
Мнения: 1399
Местоположение: София
Автомобил: 4-цилиндрово сешоарче
Телефон: 0898-695-268
Отговори с цитат
Мнение 
Към Ник: Прав си абсолютно. Според мен всеки когато се шегува може да нашише под постинга си
Потребител написа:
...................


шегичка :wink:


тъй като все пак само с емотикони не можем да отразим интонацията на изречението си, за да могат другите колеги да усетят дали се шегуваме. За разделение на форуми не може и да се говори (поне това е моето мнение), но на хора които непрекъснато се шегуват където не му е мястото могат да се налагат наказания :wink:

Към imprezaWRX: Еми то въпроса е, че не само там са тези несериозни неща колега, няма начин да не се натъкнеш поне на едно нещо на ден...и не мисля, че шегата ти беше много уместна :roll:

_________________
...защото животът не се измерва с броя на вдишванията,
а с моментите които спират дъха!!!

Съб Май 26, 2007 9:22 am
Върнете се в началото
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 2:24 pm
Мнения: 7
Местоположение: В.Търново
Отговори с цитат
Outback-Fan написа:
Ето какво получих на icq-то си: "Neshto ne moga da se registriram - bi li pisal na administratora....Populvam vsichko i ...nishto ne se sluchva nito greshka nishto - pak na sashtata stranica me vrashta....:("
Заемете се да оправите проблема, че ако искаме повече членове, трябва да няма такива гафове :)


До админа: и на мен ми отне известно време докато успея да се регистрирам, още повече че след три неуспешни опита, трябва да изчакаш време преди пак да пробваш. Проблемът ще се реши ако вмъкнете упътване под въпроса за "столицата на България" дали да е на кирилица или латиница и че е case sensitive.
p.s. Ясно ми е защо е защитата.

Сря Яну 14, 2009 2:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Confidence in Motion
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 9:32 pm
Мнения: 6482
Местоположение: BG, Горна Оряховица
Skype: impreza941
Автомобил: EJ22 5MT IMPREZA/EJ20 4EAT IMPREZA
Отговори с цитат
Мнение 
PM във Мазда Форума

jingi69 написа:
Колега ще пуснеш ли това http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic ... 98#p151998
в субару че не мога да се регистрирам там

_________________
All-Wheel-Drive

Сря Яну 14, 2009 5:51 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Отговори с цитат
mladenov написа:
Outback-Fan написа:
Ето какво получих на icq-то си: "Neshto ne moga da se registriram - bi li pisal na administratora....Populvam vsichko i ...nishto ne se sluchva nito greshka nishto - pak na sashtata stranica me vrashta....:("
Заемете се да оправите проблема, че ако искаме повече членове, трябва да няма такива гафове :)


До админа: и на мен ми отне известно време докато успея да се регистрирам, още повече че след три неуспешни опита, трябва да изчакаш време преди пак да пробваш. Проблемът ще се реши ако вмъкнете упътване под въпроса за "столицата на България" дали да е на кирилица или латиница и че е case sensitive.
p.s. Ясно ми е защо е защитата.

Нищо от изброените. Отговорите са всички възможни комбинации, както на кирилица, така и на латиница. :wink:

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Чет Яну 15, 2009 10:19 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Отговори с цитат
баси,
явно има проблем с регистрацията :)
и на мен ми се случи по-късно.... едва ли е толкова голям, че да се пише и разисква толкова...
или някой е мазал с голямата бадънарка по кода и сега - върви оправяй л.... :-D?

_________________
http://www.hostit.bg/

Пет Яну 15, 2010 1:09 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Отговори с цитат
супер!

_________________
http://www.hostit.bg/

Пет Яну 15, 2010 1:44 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор