Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Ное 21, 2017 2:21 pm

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 поставяне на надлъжни греди 
Автор Съобщение

Автомобил: Tribeca 3.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
Имам следното питане, Трибеката 3,0 2006-та старата маска ми няма фабрично поставени надлъжен рол бар. някои знае ли дали под лайсната която е на покрива ако я махна от долу ги има заготовките ( дупките ) на които да сложа ролл бар за трибека . Питането ми е защото не искам да рискувам да я махам само за проверка да не счупя някоя щипка или самата лайсна . Виждал съм по обяви трибеки със старта маска които имат сложен надлъжен рол бар .
Благодаря предварително.

Чет Ное 02, 2017 4:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Автомобил: Subaru Tribeca H6 3.0
Рейтинг: 17
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравей,

не знам какво има под лайстната, но има 4 фиксирани капачки под които има дупки за болтове - там директно се монтират оригиналните (tribeca crossbar kit E361SXA000) напречни греди. Може да измериш разстоянието и да видиш за някакви подобни (оригиналните са трудни за намиране и са скъпички). Със слагането на надлъжни много ще се оскъпи.

Поздрави!

Изображение

Чет Ное 02, 2017 5:34 pm
Върнете се в началото
Профил

Автомобил: Tribeca 3.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
pisan60 написа:
Здравей,

не знам какво има под лайстната, но има 4 фиксирани капачки под които има дупки за болтове - там директно се монтират оригиналните (tribeca crossbar kit E361SXA000) напречни греди. Може да измериш разстоянието и да видиш за някакви подобни (оригиналните са трудни за намиране и са скъпички). Със слагането на надлъжни много ще се оскъпи.

Поздрави!

Мерси това го знам видял съм ги но не ми харесват напречните особено ако трябва да седят постоянно за това искам да си сложа надлъжни но не знам дали фабрично има заложени местата за захващане.

Чет Ное 02, 2017 5:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ]