Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:40 pm



Отговори на тема  [ 144 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
 Някой знае ли нещо за тази Tribeca 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Окт 17, 2006 3:40 pm
Мнения: 47
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За тази питам!

Пон Мар 19, 2012 3:59 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Продава се минимум от 2 месеца,още когато тръгнах да купувам моята,тази беше на пазара,няма движение в цената,явно няма и интерес към нея.Единствената Трибека с обикновен салон дето съм виждал,друго не знам :D

Пон Мар 19, 2012 10:18 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Окт 17, 2006 3:40 pm
Мнения: 47
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Харесах още два автомобила
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
и този
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Пет Мар 23, 2012 12:20 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 3:21 pm
Мнения: 40
Рейтинг: 43
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Привет,
И двете са американки, забелязал съм, че понякога по обявите обявяват за километри изминатите мили. За първата кола виждам, че няма разминаване. Тя е с навигация, но сякаш не е с камера за заден обзор (не се вижда на снимката, но ако е с 5 седалки - няма).

За втората - не се вижда километража, ако ще я гледаш - провери километрите. Със 7 седалки е - лично за мен това е предпочитаната модификация. (увеличава теглото май с 45кг беше или 70, не помня точно, но не е от голямо значение) В тази модификация стандартно е DVD за задните седалки и камера (на една от снимките се вижда).

Най-добре е да ги видиш, ако ти харесат да ги водиш на специалист и т.н.
Стискам палци!

Пет Мар 23, 2012 1:04 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Споделям мнението на колегата,първата е без никакви екстри що се отнася до камери или паркторници(няма).Втората е лъскава и хубава(поне на снимки).Има камера,но имай предвид че заради газовата,най много една от последните седалки да е използваема,заради гумата която е в багажника,иначе виж и каква цена ще иска господина,да не се окаже ,че се е надценил.Иначе аз мнението си в началото май го казах,Американец-Не,съображенията ги казах .Иначе ни дръж в течение :)

Пет Мар 23, 2012 10:59 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Окт 17, 2006 3:40 pm
Мнения: 47
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
http://www.cars.bg/u657514

Тази е на доста добра цена спрямо другите, но в Шумен има ли къде да я проверя?

Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Bebo написа:
http://www.cars.bg/u657514

Тази е на доста добра цена спрямо другите, но в Шумен има ли къде да я проверя?


:idea: най добре една разходка до субару варна,и да я огледат там.160км са. :good:

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Чет Апр 26, 2012 1:16 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Знай само едно,Тази е пак Американска,и е с възможно най елементарният дисплей,лично аз не бих го предпочел,защото се получава скъпа кола с евтин интериор.Карах такава преди да взема моята,и веднага се отказах точно заради дисплея,като на жигула ми е :D

Чет Апр 26, 2012 9:36 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 10:26 am
Мнения: 1254
Местоположение: София
Skype: six__stars
Автомобил: 2010 Mercedes E350 CDI 4Matic
Телефон: 0887999499
Рейтинг: 162
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Milen Veselinov написа:
Знай само едно,Тази е пак Американска,и е с възможно най елементарният дисплей,лично аз не бих го предпочел,защото се получава скъпа кола с евтин интериор.Карах такава преди да взема моята,и веднага се отказах точно заради дисплея,като на жигула ми е :D


Колега, тебе неква жигула те преследва постоянно... Нещо ми се струва, че още не си схванал истинските неща в едно суби, щом по тия неща се заглеждаш... Дисплея бил като на жигула, музиката била като на жигула, салона бил обикновен... Субару е субару, поради други причини. И я ме светни в коя жигула има дисплей, или дори нещо близко до дисплей... ;)

_________________
Всички видове застраховки. Отстъпки за членовете на форума и пълно съдействие за завеждане на щети.

Пет Апр 27, 2012 7:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 17, 2006 3:40 pm
Мнения: 47
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да дисплея и ДВД-то GPS-а са страхотни като екстри ,но мога и без тях не ги смятам за нещото което може да ме накара да купя или не една кола. Да ако имам избор или съм в магазина за нова съм съгласен с теб.
Ако трябва да избирам между две коли на 150к.км, едната с дисплей а другата не ще гледам съвсем други неща.
А и според мен ако искаш да имаш такива екстри има варианти за Афтермаркет който в много случай са по-сполучливи от ОЕМ варянта.
Относно Американското изпълнение въобще не ме притеснява. Дребните неща като стойности на градоси и мили също не ме бъркат.
Искам да имам кола за кояото като се грижа добре,да не ме изненадва с глупости!
В момента имам кола която си я взех нова на 2,5 години е за този период забравих какво значи думата сервиз, знам че на 10к.км отивам сменям каквото трябва и продължавам. Вече не ме устройва като семеен автомобил и искам да я сменя. Искам като вземе по стара кола на около 100-130к.км, да вложа в нея каквото трябва в началото и след това само да я обслужвам.
Съжалявам за дългия пост!

Пет Апр 27, 2012 9:07 am
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Рейтинг: 178
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Цитат:
Да, дисплея, ДВД-то и GPS-а са страхотни като екстри, но мога и без тях. Не ги смятам за нещото, което може да ме накара да купя или не една кола. Да, ако имам избор или съм в магазина за нова съм съгласен с теб.
Ако трябва да избирам между две коли на 150 хил.км, едната с дисплей, а другата не, ще гледам съвсем други неща.
А и според мен, ако искаш да имаш такива екстри има варианти за фтермаркет", които в много случаи са по-сполучливи от ОЕМ варианта.
Относно американското изпълнение, въобще не ме притеснява. Дребните неща, като стойности на градуси и мили, също не ме бъркат.
Искам да имам кола, за която като се грижа добре, да не ме изненадва с глупости!
В момента имам кола която си я взех нова (на 2,5 години е). За този период забравих какво значи думата сервиз. Знам, че на 10 хил.км. отивам, сменям каквото трябва и продължавам. Вече не ме устройва като семеен автомобил и искам да я сменя. Искам, като взема по-стара кола, на около 100-130 хил.км., да вложа в нея каквото трябва в началото и след това само да я обслужвам.
Съжалявам за дългия пост!

Ей така се чете по-добре!
 3

Пет Апр 27, 2012 9:27 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
направо колегата Pitm предлагам да стане един spell check-модератор,ако има желаещи.....

намирал съм доста грешки и в твои постове колега,не го приемай като заяждане. :good:

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Пет Апр 27, 2012 12:33 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 10:23 am
Мнения: 339
Автомобил: Spec B
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Milen Veselinov написа:
Знай само едно,Тази е пак Американска,и е с възможно най елементарният дисплей,лично аз не бих го предпочел,защото се получава скъпа кола с евтин интериор.Карах такава преди да взема моята,и веднага се отказах точно заради дисплея,като на жигула ми е :D


Колега едно ще ти кажа за екстрите. Когато екстрите не са сериини, а се поръчват допълнително, хората които прекарват повече време в колата, са склонни да отделят повече пари за тези неща и така една кола нафукана с екстри, е много по-малко вероятно да е на малко км, спрямо една кола, която е по-базова. Една музика и една навигация са много дребни неща и много лесно се решават в последствие, дори често срещу по-малко пари отколото е разликата м-у една кола втора ръка пълна с екстри и такава с по-малко. Естествено мнението ми е лично и важи само за автомобилите "премиум" клас, които рядко се купуват за служебни или ако са служебни се купуват за висшият мениджмънт на някоя компания.

Пет Апр 27, 2012 4:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Рейтинг: 178
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Някои държим на правописа! ;)
Грешки всеки допуска, но някои постове издават учудващи правописни пропуски и трудно се четат.
Опитвам се да помогна на тези, които пишат неграмотно или небрежно! Според мен те не се нуждаят от криворазбрана "защита".

Пет Апр 27, 2012 4:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 12, 2012 2:21 pm
Мнения: 30
Skype: didokos
Автомобил: SUBARU B9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги един дисплей ли ще реши сделката гледайте колата да е добре а дисплея кога 6е го ползваш като отиваш на село да копаш царевицата да ти покаже през кой калдаръм да минеш по напряко, по сериозно на нещата един дисплей не е критерий важно е колата да е добре а дали е американка или не какво значение има американката има малко повече екстри от европейката така че скачай в колата и гас,и съм съгласен с колегата за правописа УЧЕТЕ ЕЗИЦИ БЕ :D :D ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) =D> =D> =D>

Пет Апр 27, 2012 5:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 6:57 am
Мнения: 593
Местоположение: София
Автомобил: 2011 Subaru Outback 2.5i CVT Ltd.
Рейтинг: 178
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:facepalm: :facepalm: :shock:

Пет Апр 27, 2012 7:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Не знам защо всички така скочихте на това което казвам.Мисля че и аз както всеки в този форум имам право на мнение то е това което до сега обсъждате,аз с моите пари си купих колата която исках,и тя е такава каквато е.Аз държа на тези неща много,за това и ги казвам,но нека всеки похарчи парите си както намери за добре.Относно дисплея на (жигула) не виждам какво да го коментираме,щом някои хора ме приемат буквално ,да не ме четат,ясно е че не разбират какво пиша.Иначе успех на колегата в избор на кола.Няма да давам повече мнение и съвети,видно че не разбирам какво означава Субару............

Пет Апр 27, 2012 10:22 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 2:56 pm
Мнения: 446
Местоположение: Варна
Автомобил: SUBARU Legacy 2.5
Телефон: 0894 625 237
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Когато си купуваш кола, една или две екстри по малко не са проблем, липсата на тези екстри се усеща тогава когато вземеш да я продаваш. Аз лично за втори път направих компромис с екстрите за сметка на качеството и за втори път съжалявам, затова следващата ми кола ще е с всички екстри.

Пет Апр 27, 2012 10:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Апр 12, 2012 2:21 pm
Мнения: 30
Skype: didokos
Автомобил: SUBARU B9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги абе много сте чувствителни нали затова е форума да се обсъжда, кой какво иска кой какво харесва НЕДЕЙТЕ С ЛОШО наистина започвам да се замислям за царевицата то няма нищо лошо в това но дайте по сериозно моето мнение също е че екстрите са прекрасно нещо но тука не говорим за 500 лева колкото струва (жигула) много ясно че като излезе някоя хубава таратайка която си струва дали има екстри от сорта JPS не е от значение дайте да говорим за сериозни неща а не да си мерим п...... Субару е супер невероятен автомобил и като разбирате толкова от субару бях направил едно запитване за скоростната кутия и ако някой има идея моля нека драсне два реда благодаря предварително и късмет на всички които искат да си закупят каквото и да е субару.

Съб Апр 28, 2012 10:10 am
Върнете се в началото
Профил
Пресен - пресен

Регистриран на: Нед Апр 07, 2013 12:26 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
Търся нов семеен автомобил и взех да се заглеждам по Трибека тия дни.
Някой може ли да ми каже нещо повече за този автомобил.
http://www.subaru.bg/used-cars/subaru-t ... -0i-5at-gw
Прочетох и темата "Какво РЕАЛНО значи "автомобил, поддържан само в СМТ"?!" и нещо взех да се притеснявам, защото на тази Трибека това й е един от основните плюсове според продавача.

Нед Апр 07, 2013 12:34 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 144 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор