Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:15 am



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Въпрос свързан с километража 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юни 09, 2013 4:03 pm
Мнения: 5
Skype: skeet121
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,колеги

Имам един въпрос скоро очаквам да се сдобия с Subaru B9 Tribeca 2007 ще я купувам от разтояние имам в предвид,че си я
харесах от една автокъща в Италия (доста голяма и реномирана) дано да е така всъщност.
Та, по описание колата е Ноември 2007 на 213000км купувана от Субару Италия.
В описанието пише ,че има външни забележки,но това не е страшното и това не ме плаши.
Плаши ме една снимка на която е километража и над цифрите там където трябва да са двата малки километража на тяхното место има букви и цифри.Не знам какво означават и дали е нормално това.Говорих с приятел който кара същата
само,че по нова и ми каза че никога не е виждал на неговата такова нещо.Ще сложа снимка за да я видите и да си кажете мнението.Иначе утре трябва да ходи мой познат да я гледа и тества.Успокояващото ако може да се каже това е че човека се занимава в Италия с коли от години.Надявам се да раззбира от коли и най вече от Subaru щото иначе ще го загазя.
Дайте съвет дали човек може да си купи кола от дистанция,купувал съм какво ли не през интернет ма кола ще ми е за първи път.Страх ме е малко честно казано да не се наиграя.Колата иначе изглежда много добре и външно и вътре поне на снимките, а и цената и е добра.
Ще ви държа в течение как се развиват събитията.

http://skeet12.snimka.bg/automobiles/su ... 007.757980

Благодаря ви предварително.

Нед Юни 09, 2013 4:30 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 10:52 pm
Мнения: 509
Местоположение: София
Автомобил: Дизелов
Рейтинг: 405
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
skeet12 написа:
Плаши ме една снимка на която е километража и над цифрите там където трябва да са двата малки километража на тяхното место има букви и цифри.Не знам какво означават и дали е нормално това.

Някаква грешка е, но може и да е само изгорял предпазител.
Цитат:
Er 1U stands for "Error Integrated Unit" First thing to do is check each fuse (underneath the drivers side dteering wheel) with a tester light and replace any fuses that are burned out. If all of your fuses are good then you will need to reset the vehicle ECU then the error code will go away.

Нед Юни 09, 2013 5:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 09, 2013 4:03 pm
Мнения: 5
Skype: skeet121
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря ти колега за бързата реакция и отговор.Надявам се да е само изгорял бушон. :hello:

Нед Юни 09, 2013 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Мнения: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
И за мен си е индикация за грешка,ама и аз не знам какво ще да е,не съм виждал подобен надпис до сега

Вто Сеп 03, 2013 7:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 10:51 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Error Integrated Unit: По принцип е грешка в комуникация с устройство в колата, което не е свързано с двигателя: кондиционер, радио и тн. Може причната да е, и най често е, паднал акумулатор.

_________________
FORESTER 2.0R AT 158HP 2007 ГИ Romano Antonio LPG

Вто Сеп 03, 2013 10:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор