Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:59 am



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 смяна на карта на навигация 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Мар 11, 2014 10:17 am
Мнения: 35
Автомобил: Tribeca 3.0
Рейтинг: 29
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,
от един месец я карам и още доста неща не са ми ясни така та, как да сменя картата на навигацията на субару трибека 2007-година, на снимки гледах в нета че под шофьорската седалка трябва да има нещо като СД , но при мен го няма ( явно е спестено при продажбата ) но има кабел който виси предполагам че на него ще мога да закача СД ако е само за инсталация . имам навигация но картата която ми показва е само за западна Европа. Та въпросите са ми следните:
- как да разбера софта модела на навигацията за да знам какви карти да търся.
- къде и как се сменят картите
- като го нямам въпросното СД под седалката от къде навигацията чете картата има ли си вградена памет в самата навигация . или за да имаш напълно функционираща навигация трябва да има диск които постоянно да е зареден
- някои има ли карта за източна Европа
- от къде и как се сменя картата на навигацията
Благодаря предварително.

Вто Апр 15, 2014 3:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:16 pm
Мнения: 16
Местоположение: София
Автомобил: B9 Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Няма начин да го няма четящия блок под седалката щом визуализира карта, каквато и да е на дисплея. Провери пак с дръпната назад седалка. За картите има отделна тема.

Вто Апр 15, 2014 7:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор