Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 смяна на карта на навигация 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Мар 11, 2014 10:17 am
Мнения: 35
Автомобил: Tribeca 3.0
Рейтинг: 29
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,
от един месец я карам и още доста неща не са ми ясни така та, как да сменя картата на навигацията на субару трибека 2007-година, на снимки гледах в нета че под шофьорската седалка трябва да има нещо като СД , но при мен го няма ( явно е спестено при продажбата ) но има кабел който виси предполагам че на него ще мога да закача СД ако е само за инсталация . имам навигация но картата която ми показва е само за западна Европа. Та въпросите са ми следните:
- как да разбера софта модела на навигацията за да знам какви карти да търся.
- къде и как се сменят картите
- като го нямам въпросното СД под седалката от къде навигацията чете картата има ли си вградена памет в самата навигация . или за да имаш напълно функционираща навигация трябва да има диск които постоянно да е зареден
- някои има ли карта за източна Европа
- от къде и как се сменя картата на навигацията
Благодаря предварително.

Вто Апр 15, 2014 3:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:16 pm
Мнения: 16
Местоположение: София
Автомобил: B9 Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Няма начин да го няма четящия блок под седалката щом визуализира карта, каквато и да е на дисплея. Провери пак с дръпната назад седалка. За картите има отделна тема.

Вто Апр 15, 2014 7:07 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор