Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Нов фен на Трибека! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Мнения: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте!!От днес съм собственик на Трибека -2007 г. Попрочетох доста,но на някои въпроси не намирам отговор.Навигацията си има бг карта и работи добре мисля.Не е пробвана по сериозно,но тази карта от 2011 ли е най новата?Нощен режим на картата ми е на ауто,но като се стъмни си остава в дневен режим и е много ярко.Колата е обслужена,но не е сменяно маслото на скоростната кутия.Специално за субару ли е маслото,сменя ли се филтъра и на 100% ли се сменя на 1 път маслото?Имам резервоарче за смазване на клапаните,но няма течност вътре.Откъде се купува и каква трябва да е.?За няколко часа това ми изникна като незнание! :)
С агренажен ръмък ли е?Или верига?

Нед Окт 19, 2014 12:02 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито колега,

Влез във основният форум, има секция за новодошлите с много линкове и там ще намериш всичко за Трибека.
Масла и филтри на автомат се сменят на всеки 50 000km, мотора е с верига

Нед Окт 19, 2014 7:48 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор