Отговори на тема
 Дрънчене на 2-ри ред седалки 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Постове: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
След 3-4 дни каране,това със седалките ми се наби в главата.Интересно,че до сега никой не е писал за този проблем,На хубав път-добре,но на неравен е много дразнещ тоя шум от седалките.Има ли някакво решение на въпроса?

Пет Окт 31, 2014 3:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Постове: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Провери как са закрепени, явно нещо не е наред защото при мен не дрънчат.

_________________
www.plaskom.com

Пет Окт 31, 2014 8:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Постове: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
По другите форуми се оплакват много и този шум се определя като лошо конструктивно решение.Дори на колите в гаранция има бюлетин и са се преправяли някои неща.Но пък явно не е на всички коли ,или пък не всеки го дразни

Съб Ное 01, 2014 10:29 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:16 pm
Постове: 16
Местоположение: София
Автомобил: B9 Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Там, където е разделена седалката на две има 2 пласмасови капака, които покриват механизма за регулиране на наклона на облегалките. Тези капаци се търкат един в друг и скрибуцат, заради релсите на седалките. Сложи нещо (дунапрен, парцал тънко парче гума...) между тях и предполагам ще спре. ю
Виж, за скърцането и дрънкането в таблото ако някой сподели идеи ще съм благодарен ;)

Съб Ное 01, 2014 10:41 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Постове: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
http://subarutribeca-club.ru/viewtopic.php?f=2&t=2502

Руснаците са значително по-активни по темите за трибека.Разгледай тук,има и други теми за шума от таблото,5-та врата и седалки 2-ри ред.Интересни теми има и за махането на катализаторите и някакво преправяне на ламба сонди или какво е там,за да не дава повече грешки компа!

Пон Ное 03, 2014 2:30 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 6:24 pm
Постове: 100
Местоположение: София
Skype: dan4ev75
Автомобил: Трибека
Телефон: 0889/09.99.89
Рейтинг: 28
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
И моите дрънчат и тропат,не че съм свикнал,ама съм се примирил.Опити за побългаряване не съм правил,нямам и намерение :D

Вто Апр 21, 2015 9:30 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор