Отговори на тема  [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 И аз съм вече в отбора... 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 9:13 pm
Мнения: 44
Рейтинг: 19
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нормално е в този сезон разхода на LPG да е най-висок - мощността на компресора на климатика е 7kW(10к.с.) или ако е усилен за третия ред е 9kW(12к.с.). През зимата разхода на LPG е по-нисък за сметка на разхода на бензин при къси отсечки. При мен нещата са от същия порядък.

Вто Юли 21, 2015 12:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Ное 20, 2015 6:55 pm
Мнения: 3
Skype: valko-bg
Автомобил: subaru tribeca
Телефон: 0878301443
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, уважаеми колеги от съзвездието "Плеяди"!
Нарочно не отварям нова тема, за да не "пълня" форума с кратки теми.
Нов съм и във форума, нов съм и в съзвездието, след като 12 години бях горд собственик, а и все още съм на Шкода Октавия І.
Петък 13-ти. За едни тази дата е фатална /игнорирам последните събития във Франция тази година/, за други най- нормална дата от календара. Дано за мен тази дата се окаже наистина щастлива. Преди 24 години на тази дата /пак петък 13- ти и пак ноември месец/ сключихме брак със съпругата ми. През ноемврийският петък 13- ти 2015 г. станах горд собственик ето на това:
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=becopi
Пускам линка към сайта, защото не можах да разбера как да кача снимки във форума, извинявам се.
От три години съм супер фен на Субару и най- накрая се реших!
Това е засега. Предстои ми подробно изчитане на инструкцията за управление и поддръжка на автомобила. Ако имам нужда от съвет или помощ, ще питам.
Приятни почивни дни на всички и безаварийно шофиране!

Съб Ное 21, 2015 7:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор