Отговори на тема  [ 28 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Ниски обороти. РЕглаж на клапани и смяна на свещи къде ? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Дек 03, 2013 12:08 am
Мнения: 787
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy H6 (2004)
Рейтинг: 548
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, не случайно съм прикачил в предното ми мнение лист с референтни данни. Ползвайте го ти или майстора ти (ако не разбира от Subaru), за да сравните данните с показнията от твоя автомобил, съответно ако някъде има разминаване, това би трябвало да е достатъчно да ви даде поне някаква насока за това какъв е евентуалния причинител на твоите неволи.

_________________
For every action there is an equal opposite malfunction!

Пет Апр 29, 2016 10:12 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 26, 2015 10:17 am
Мнения: 808
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B14 3.6
Рейтинг: 492
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така на прима-виста стойността на MAP-a ми се вижда малко висока.

Пет Апр 29, 2016 11:42 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Мар 30, 2016 9:04 pm
Мнения: 16
Местоположение: ВаРНА
Автомобил: Subaru Tribeca B9
Телефон: 0898216174
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Какво значи това ?

Пет Апр 29, 2016 12:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 4:40 pm
Мнения: 654
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6
Телефон: 0898612194
Рейтинг: 194
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Какво стана с проблема,има ли развитие?

Сря Май 11, 2016 8:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 26, 2015 10:17 am
Мнения: 808
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B14 3.6
Рейтинг: 492
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
spookss написа:
Какво значи това ?

На такъв двигател в добро здраве, доколкото ми е известно, на празен ход без никакви консуматори трябва да е до около 30 kPa, а на screenshot-а на предната страница е 46 kPa. Това може да означава много неща, включително пропуски на въздух, натегнати клапани или някакъв друг проблем с газоразпределението. Трябва да се рови още.

Сря Май 11, 2016 8:24 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Мар 30, 2016 9:04 pm
Мнения: 16
Местоположение: ВаРНА
Автомобил: Subaru Tribeca B9
Телефон: 0898216174
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колата и на бензин и на газ работи по един и същи начин. Ниски оборти и леко претрисане !
на който я заведа всеки вдига ръце..
Смених свещи преди седмица и пак същото !
Когато я запаля студена страшно много мирире на суров бензин и мотора все едно работи на 5 цилиндъра

Вто Юли 26, 2016 4:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
spookss написа:
колата и на бензин и на газ работи по един и същи начин. Ниски оборти и леко претрисане !
на който я заведа всеки вдига ръце..
Смених свещи преди седмица и пак същото !
Когато я запаля студена страшно много мирире на суров бензин и мотора все едно работи на 5 цилиндъра


Във Варна има читав сервиз -виж секцията сервизи.

Вто Юли 26, 2016 9:52 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Мнения: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И аз си търсих кола без ГУ,но ми попадна запазена с такава и е взех.Още на пробното каране светна чека....каза ми продавача ,че го правела веднъж в годината.Следващите 2-3 седмици го правеше през ден и гаснеше когато си иска.Закарах е на техници да видят газовата уредба,казах ,че работи идеално,проблема май е в запушени дюзи.....забелязах и ,че като слагам газ на Газпром,работи по-добре.Оттам сложих добавка за почистване на дюзи и изгорих един резервоар бензин.....пооправи се,започва да свети чека през 2-3 месеца.....после започнах да слагам само бензин 100 и само газ от Газпром.....вече над година работи идеално ,няма тресене,чека не е светвал.....

Чет Авг 11, 2016 10:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 28 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор