Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Загрява! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Мнения: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
От един месец забелязвам,че при малко повече натискане на газта при изкачване,датчика минава трите малки чертички и се показва по дебелата следваща.Това при студено време и без да работи климатика,не ми се мисли лятото.Откъде да започна проверките ?Преди никога не е загрявала до тези стойности!

Нед Фев 26, 2017 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С посещение в сервиз. В Пловдив има колеги, които се занимават основно със Субару.

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Нед Фев 26, 2017 7:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колата има ли газ , може от бедни смеси да загрява .Иначе приПавлин Субару Пловдив.

Нед Фев 26, 2017 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сещам се за много причини .Капачка , не херметизира системата , заседнал термостат който отваря частично ,запушен радиатор (изключвам мръсен , защото влиае само при високи температури) , не работещи перки , нисък дебит на водна помпа , бедни смеси и най лошото духнала гарнитура.Павлин ти е на 40км. запиши си час и действай , защото после болката е силно финансова.Темата за загряване на Н6 не е от вчера , затова не пренебрегвай проблема. :idea:

Нед Фев 26, 2017 11:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
joro65 написа:
От един месец забелязвам,че при малко повече натискане на газта при изкачване,датчика минава трите малки чертички и се показва по дебелата следваща.Това при студено време и без да работи климатика,не ми се мисли лятото.Откъде да започна проверките ?Преди никога не е загрявала до тези стойности!

Колега напиши какво се случи при теб имали развитие на проблема или решение и не чакай вдигане на температурите , че ще сготвиш Трибеката.

Сря Мар 01, 2017 8:54 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 14, 2016 10:09 am
Мнения: 6
Местоположение: София
Автомобил: Tribeca 3.6 '09
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей колега,
За кои три малки чертички говориш? Ако е над тези, които са в средата, ситуацията е може би тревожна, но ако е над тези, които са в началото - всичко е ОК. Аз лично, слава богу, не съм виждал моята да надминава трите малки средни чертички.
Изображение

Поздрави на всички Subaru манияци!

Сря Мар 01, 2017 4:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Мнения: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
http://prntscr.com/ehl0el

Ето тази по дебелата,след трите тънки.Оказа се,че ми е малко антифриза.Долях и сега е добре.Все пак трябва да видя откъде изпуска

Сря Мар 08, 2017 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
joro65 написа:
http://prntscr.com/ehl0el

Ето тази по дебелата,след трите тънки.Оказа се,че ми е малко антифриза.Долях и сега е добре.Все пак трябва да видя откъде изпуска

Дано изпуска , да не го похапва , че тогава е страшно.

Сря Мар 08, 2017 9:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор