Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:15 pm



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
 Загрява! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Мнения: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
От един месец забелязвам,че при малко повече натискане на газта при изкачване,датчика минава трите малки чертички и се показва по дебелата следваща.Това при студено време и без да работи климатика,не ми се мисли лятото.Откъде да започна проверките ?Преди никога не е загрявала до тези стойности!

Нед Фев 26, 2017 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 10:34 am
Мнения: 954
Местоположение: Варна; Габрово
Автомобил: Impreza 2,0
Рейтинг: 470
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С посещение в сервиз. В Пловдив има колеги, които се занимават основно със Субару.

_________________
Не ми казвай колко си учил, кажи ми колко си пътувал

Нед Фев 26, 2017 7:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колата има ли газ , може от бедни смеси да загрява .Иначе приПавлин Субару Пловдив.

Нед Фев 26, 2017 9:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сещам се за много причини .Капачка , не херметизира системата , заседнал термостат който отваря частично ,запушен радиатор (изключвам мръсен , защото влиае само при високи температури) , не работещи перки , нисък дебит на водна помпа , бедни смеси и най лошото духнала гарнитура.Павлин ти е на 40км. запиши си час и действай , защото после болката е силно финансова.Темата за загряване на Н6 не е от вчера , затова не пренебрегвай проблема. :idea:

Нед Фев 26, 2017 11:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
joro65 написа:
От един месец забелязвам,че при малко повече натискане на газта при изкачване,датчика минава трите малки чертички и се показва по дебелата следваща.Това при студено време и без да работи климатика,не ми се мисли лятото.Откъде да започна проверките ?Преди никога не е загрявала до тези стойности!

Колега напиши какво се случи при теб имали развитие на проблема или решение и не чакай вдигане на температурите , че ще сготвиш Трибеката.

Сря Мар 01, 2017 8:54 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 14, 2016 10:09 am
Мнения: 6
Местоположение: София
Автомобил: Tribeca 3.6 '09
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравей колега,
За кои три малки чертички говориш? Ако е над тези, които са в средата, ситуацията е може би тревожна, но ако е над тези, които са в началото - всичко е ОК. Аз лично, слава богу, не съм виждал моята да надминава трите малки средни чертички.
Изображение

Поздрави на всички Subaru манияци!

Сря Мар 01, 2017 4:48 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 7:37 am
Мнения: 26
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
http://prntscr.com/ehl0el

Ето тази по дебелата,след трите тънки.Оказа се,че ми е малко антифриза.Долях и сега е добре.Все пак трябва да видя откъде изпуска

Сря Мар 08, 2017 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
joro65 написа:
http://prntscr.com/ehl0el

Ето тази по дебелата,след трите тънки.Оказа се,че ми е малко антифриза.Долях и сега е добре.Все пак трябва да видя откъде изпуска

Дано изпуска , да не го похапва , че тогава е страшно.

Сря Мар 08, 2017 9:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор