Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:55 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Дисплей и индикатори за температура не се включват. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,колеги.Преди два дни като се качих и запалих Трибеката централния дисплей не се включи,а също така и трите кръгли бутона долу за климатроника не светеха когато го пуснах.Предишния ден всичко си работеше нямаше индикации,че нещо ще се разваля.Климатроникане показва температурата.Cd и радиото също не работят.Всичко друго освен изброеното работи и свети.Проверих предпазителите и бушоните -всички са наред.Разглобих цялата централна конзола и прегледах всички жици и конектори отново бяха ок.Изключих ги и ги включих отново,но нямаше никакъв ефект.Много ви моля, ако някой е имал такъв проблем или знае евентуално какво да направя,нека го сподели.Благодаря на всички отзовали се.

Пон Апр 02, 2018 8:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
След обстоен преглед,проблема се оказа CD playera.

Чет Апр 12, 2018 2:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 22, 2016 2:42 pm
Мнения: 7
Телефон: 0876811305
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега как разреши проблема същата работа се случи при мен...

Изпратено от моят LG-H960 с помощта на Tapatalk

Вто Апр 24, 2018 6:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
След като всичко беше проверено и видимо беше наред: предпазители, бушони, кабели и букси, ел.техника ми предложи да свалим CD playera и да пробваме с друг. Така и направих - след като свързах и поставих друг всичко заработи нормално. Поискаха ми 400лв. за втора ръка CD player, видя ми се скъпо и не го купих.
Най-интересното обаче е че когато се прибрах у дома реших да свържа моето CD и за мое щастие проработи. И до днес е ок.
Така и не разбрах какво стана. Моят съвет към теб е да си провериш бушоните и предпазителите, виж си и буксите дали подават напрежение и са ок. Демонтирай CD-то изкарай всички букси размърдай кабелите и опитай.
Може би и при теб ще се оправи.
Дано съм бил полезен. Успех!


Последна промяна vasiboy на Сря Апр 25, 2018 11:20 am, променена общо 1 път


Сря Апр 25, 2018 11:13 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор