Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Дисплей и индикатори за температура не се включват. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,колеги.Преди два дни като се качих и запалих Трибеката централния дисплей не се включи,а също така и трите кръгли бутона долу за климатроника не светеха когато го пуснах.Предишния ден всичко си работеше нямаше индикации,че нещо ще се разваля.Климатроникане показва температурата.Cd и радиото също не работят.Всичко друго освен изброеното работи и свети.Проверих предпазителите и бушоните -всички са наред.Разглобих цялата централна конзола и прегледах всички жици и конектори отново бяха ок.Изключих ги и ги включих отново,но нямаше никакъв ефект.Много ви моля, ако някой е имал такъв проблем или знае евентуално какво да направя,нека го сподели.Благодаря на всички отзовали се.

Пон Апр 02, 2018 8:40 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
След обстоен преглед,проблема се оказа CD playera.

Чет Апр 12, 2018 2:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юли 22, 2016 2:42 pm
Мнения: 7
Телефон: 0876811305
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега как разреши проблема същата работа се случи при мен...

Изпратено от моят LG-H960 с помощта на Tapatalk

Вто Апр 24, 2018 6:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
След като всичко беше проверено и видимо беше наред: предпазители, бушони, кабели и букси, ел.техника ми предложи да свалим CD playera и да пробваме с друг. Така и направих - след като свързах и поставих друг всичко заработи нормално. Поискаха ми 400лв. за втора ръка CD player, видя ми се скъпо и не го купих.
Най-интересното обаче е че когато се прибрах у дома реших да свържа моето CD и за мое щастие проработи. И до днес е ок.
Така и не разбрах какво стана. Моят съвет към теб е да си провериш бушоните и предпазителите, виж си и буксите дали подават напрежение и са ок. Демонтирай CD-то изкарай всички букси размърдай кабелите и опитай.
Може би и при теб ще се оправи.
Дано съм бил полезен. Успех!


Последна промяна vasiboy на Сря Апр 25, 2018 11:20 am, променена общо 1 път


Сря Апр 25, 2018 11:13 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор