Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:10 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Запитване за Трибека 3.0 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, колеги!
Ето,че отново замислям да се върна в “сектата” на Субару!
Имах Легаси седан, продадох го и се качих на Мицубиши Аутлендър.
След вярна служба 3 години се разделих и с него и сега съм решен да закупя мечтаната от мен SUBARU TRIBECA.
Решението ми се дължи на наистина разликата от много плюсове спрямо бранда Мицубиши. Неискам да влизам в подробности, напротив имам нужда от вашето мнение за този модел. Спрях се на него в предвид това ,че имам 2 деца и събира повече багаж от другия титуляр в търсенето ми OUTBACK. Освен това някак си като покарах и двете се влюбих в тази кола. Бихте ли ме насочили какво да гледам и слаби места. Идната седмица смятам да прескоча до София имам набелязани няколко обяви.
Благодаря предварително ие се радвам отново да случа на кола!
Субару си е субару..само да е подържано!
Очаквам вашите мнения!
Поздрави!

_________________
http://bubukabg.com/

Сря Сеп 04, 2019 5:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
А защо точно 3.0, а не 3,6. Във втория модел има доста подобрения, а разликата в цената вече не е голяма.
:idea:

Сря Сеп 04, 2019 9:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 7:25 am
Мнения: 129
Skype: hurtshunter
Автомобил: Legacy 2.5 2000Г
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
plaskom написа:
А защо точно 3.0, а не 3,6. Във втория модел има доста подобрения, а разликата в цената вече не е голяма.
:idea:

Мисля и този вариант,но доколкото четох по руските форуми и тук малко инфо разбрах ,че автомата на 3.6 е доста по проблемен и скъп за ремонт. Освен тов няма разлика в вървенето кой знае колко според хората. Вътре никаква спрямо интериора, а външно някак си първата е по ръбата и ми допада повече. Но не се знае все пак на какво ще попадна. Важното да е читава. Какви са Ви впечатленията от към подръжка и как вози спрямо аутбек?

_________________
http://bubukabg.com/

Чет Сеп 05, 2019 4:37 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 01, 2019 1:52 am
Мнения: 8
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru B9 Tribeca
Телефон: 0886497277
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, от пролетта съм със Субару Трибека 3.0 края на 2006год. взех е на 180000км и съм минал 12000км 7местна, като сядаме 6-7човека и 300км не ги усещаме кога сме стигнали. Като човек който това му е 1вото субару, съм много доволен от всичко, освен разхода по някой път като се сетя че предната ми харчеше 6л нафта :) но колата е 1път. Взех е от собственик от Бг, като е внесена от Швейцария и тук е ходила в сервиз само във Варна при Пламен. Хората са много учтиви и ми предоставиха цялата налична информация за нея. Карам е само на бензин, газ не и е слагано. Преди мен и бяха подменени всички дискове накладки свещи, масла навсякъде и някои дребни работи по мотора. Казват че явно карам спокойно защото за тия км смесен разход ми показва 11.6/100. Като е взимах отидох в сервиза огледаха ми е (те си е и знаеха де) казаха от какво да се пристеснявам, а то е ако преди 250-300000км не протекат главите да не се притеснявам и да си следя температурата да не прегрее. НО силно препоръчваха да не слагам газ защото ще започнели ремонтите, не че не ги правят НО. Погледът ми за тази кола е, че не е направена за кратки преходи от порядъка на 5-10км, а за каране на дълъг път или поне не в задръствания. на извънградско може да падне и под 10разход като спазваме знаците по пътя, но и трябва човек да свикне със педала на газта. Да тежка е, мудна е когато сваля предавка/и и няма обороти, но когато е в обороти изпреварването е! Детска игра но със здраво държене на волана :) Бях тръгнал за нова кола която да харчи малко и все пак да е голяма и да става за дълги разстояния - е такава нова кола за бюджет 25-30000 аз не намерих, а лично мое мнение е че коли с ЕВРО 5 и нагоре ще ми побеляват косите, затова наполовина и се спрях на Субаруто. За годините си Трибеката изглежда супер здрава запазена без ръжди и въобще не може да се каже че това е автомобил на 13год. (е поне моята) Незнам дали хората карат Трибека, във форума и по други групи масово са Форестър и Аутбек а Трибека нищо. Ако сте готови да преглътнете разхода, гражданската, данъка евентуално каско, най вероятно ще ви закара навсякъде тази кола, с нетърпение чакам зимата да е покарам в планината. Съвета ми е ако е нов внос веднага в сервиза за преглед и то на субару, ако не е то къде е ходила на сервиз и късмет. А форума е много добър поздрави на всички!

Сря Сеп 11, 2019 9:10 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор