Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:03 am



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Гумени стелки за Субару Трибека 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, отдавна търся оригинални гумени стелки за Субару Трибека 2006г.и никъде не успях да намеря.Във почти всички магазини за стелки предлагат само текстилни.Може и да са употребявани в добро състояние.

Вто Яну 11, 2022 11:58 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юни 29, 2021 1:54 pm
Мнения: 135
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ALL WEATHER се водят и ги произвеждат в щатите, може би затова са рядкост в Европа. Там струват около 55$, пробвай с J501SXA200. Тука в един от сайтовете за онлайн търговия ги има на доста неприятна цена.
Оригиналните мокетни също са с гума отдолу, аз минах на тоя вариант.

Вто Яну 11, 2022 12:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Знам, че говорите за гумени стелки, но реших да споделя.
Горещо препоръчвам стелки от figli.bg - преди седмица сложих на Легасито, след като тествах на Хондата за 6м.
Много добри стелки се оказаха - хем задържат боклук и вода в себе си, хем се чистят лесно. Направени са от нещо като полиуретанова гума. Доста твърди, боклук, вода и камъчки се задържат в кутийките и лесно се изстръскват от стелката. На мен ми харесват и как изглеждат. Едиствен проблем, за който знам - не издържат на остри предмети (примерно токчета :giggle:).
Отделно, като си пусках поръчката за моят дедо, писах в поръчката, че ако нямат размери мога да мина да ми измерят и да направят по моята кола.
Естествено, нямаха за Легаси 1. Минах и човекът измери и направи супер точни стелки. Вече имат за Легаси 1 :)
Ако има интерес мога да пусна снимки как изглеждат в колата.

_________________
http://www.hostit.bg/

Вто Яну 11, 2022 2:26 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Мар 01, 2019 1:52 am
Мнения: 8
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru B9 Tribeca
Телефон: 0886497277
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Оригинални гумени стелки за трибеката си взех със съдействието на Субару - Варна до Метро преди 2години. Цената по спомен беше над 100лв. Преди тях никакви магазини и магазинчета не предлагат дори подобни прилични стелки.

Вто Яну 11, 2022 2:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор