Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Гумени стелки за Субару Трибека 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 16, 2016 8:27 pm
Мнения: 42
Автомобил: subaru tribeca b9
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, отдавна търся оригинални гумени стелки за Субару Трибека 2006г.и никъде не успях да намеря.Във почти всички магазини за стелки предлагат само текстилни.Може и да са употребявани в добро състояние.

Вто Яну 11, 2022 11:58 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юни 29, 2021 1:54 pm
Мнения: 135
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ALL WEATHER се водят и ги произвеждат в щатите, може би затова са рядкост в Европа. Там струват около 55$, пробвай с J501SXA200. Тука в един от сайтовете за онлайн търговия ги има на доста неприятна цена.
Оригиналните мокетни също са с гума отдолу, аз минах на тоя вариант.

Вто Яну 11, 2022 12:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Знам, че говорите за гумени стелки, но реших да споделя.
Горещо препоръчвам стелки от figli.bg - преди седмица сложих на Легасито, след като тествах на Хондата за 6м.
Много добри стелки се оказаха - хем задържат боклук и вода в себе си, хем се чистят лесно. Направени са от нещо като полиуретанова гума. Доста твърди, боклук, вода и камъчки се задържат в кутийките и лесно се изстръскват от стелката. На мен ми харесват и как изглеждат. Едиствен проблем, за който знам - не издържат на остри предмети (примерно токчета :giggle:).
Отделно, като си пусках поръчката за моят дедо, писах в поръчката, че ако нямат размери мога да мина да ми измерят и да направят по моята кола.
Естествено, нямаха за Легаси 1. Минах и човекът измери и направи супер точни стелки. Вече имат за Легаси 1 :)
Ако има интерес мога да пусна снимки как изглеждат в колата.

_________________
http://www.hostit.bg/

Вто Яну 11, 2022 2:26 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Мар 01, 2019 1:52 am
Мнения: 8
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru B9 Tribeca
Телефон: 0886497277
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте. Оригинални гумени стелки за трибеката си взех със съдействието на Субару - Варна до Метро преди 2години. Цената по спомен беше над 100лв. Преди тях никакви магазини и магазинчета не предлагат дори подобни прилични стелки.

Вто Яну 11, 2022 2:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор