Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Мар 19, 2024 8:07 am



Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Трибека на газ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Мнения: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите даите мнение какъв газов инжекцион да се сложи на трибека,сложиха ми ФОБОС и не6о не може да я нагласят вдига предавките и забива муцуната не иска да превклу4ва на по долна а на бензин вси4ко си е ОК тея келе6и от сервиза явно не разбират къде могат да ми я направят

Съб Яну 08, 2011 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 1:02 pm
Мнения: 34
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
Здравеите даите мнение какъв газов инжекцион да се сложи на трибека,сложиха ми ФОБОС и не6о не може да я нагласят вдига предавките и забива муцуната не иска да превклу4ва на по долна а на бензин вси4ко си е ОК тея келе6и от сервиза явно не разбират къде могат да ми я направят


Ето ти линк към руски форум, където се обсъжда карането на газ :

Газ быть или не быть!!!


http://subarutribeca-club.ru/viewtopic.php?f=2&t=965&start=0


Последна промяна tonibg на Съб Яну 08, 2011 2:19 pm, променена общо 1 път


Съб Яну 08, 2011 2:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Мнения: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
БЛАГОДАРЯ

Съб Яну 08, 2011 2:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 1:02 pm
Мнения: 34
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
БЛАГОДАРЯ


опитай пак, работи линка

Съб Яну 08, 2011 2:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Мнения: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
не е добре маи да се кара а гас

Съб Яну 08, 2011 2:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 1:02 pm
Мнения: 34
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
не е добре маи да се кара а гас


Въпрос на личен избор

Съб Яну 08, 2011 6:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 1:55 pm
Мнения: 843
Местоположение: Шумен
Автомобил: 2008 Tribeca 3.6
Рейтинг: 186
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Трибеката предполагам е 3.0 литра!!! Аз съм със същия мотор, от известно време имам газов инжекцион Ловато - с два изпарителя, отоплител, омаслител и всякакви други...много настройки, много нещо...Писна ми направо...иначе във вървенето няма разлика, ама много често ми светва лампата CheckEngine - бедна смес - и още трябва да се донастройва:)

Аз писах и преди в други теми, ако не карах толкова много, никога нямаше да сложа газ...

Нед Яну 09, 2011 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Еми така е като хем искаме голям и мощен бензинов мотор, хем да бъде икономичен. Все нещо трябва да се жертва. :-?
Лошото е , че при Субару няма много алтернативи. #-o

Нед Яну 09, 2011 11:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Мнения: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здрасти на всички мотора е 3.0 литра и наистина тая гас не е за тея машини мисля да го смъкна и да си карам а бензин ,чета разни мнения на хора които са сложили газ на големи машини половината от тях твърдят че всичко е идеално някои слагат БРЦ и са дожолни о така и не разбрах къде могат да ми монтират добра уредба иначе как се държат вашите трибеки и съветваите кога сменяте консумативи и какви филтри ползвате,моята е от УСА имам я от месец и все о6е незнам къде да я обслужвам,ходих в СУБАРУ СОФИЯ и нещо не ме радват тея пичове там единия вдигнал краката и ти говори сякаш си му братчед, другия мънка некадърна работа и си мисля че тея не са инжинери никакви ами са а заплата и само лапат както и да е даите съвет какво се сменя кога и наи ахното КЪДЕ

Пон Яну 10, 2011 12:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 7:47 pm
Мнения: 27
Skype: igrachut
Автомобил: 2004 Forester 2,5 XT ICOM JTG
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
Здрасти на всички мотора е 3.0 литра и наистина тая гас не е за тея машини мисля да го смъкна и да си карам а бензин ,чета разни мнения на хора които са сложили газ на големи машини половината от тях твърдят че всичко е идеално някои слагат БРЦ и са дожолни о така и не разбрах къде могат да ми монтират добра уредба иначе как се държат вашите трибеки и съветваите кога сменяте консумативи и какви филтри ползвате,моята е от УСА имам я от месец и все о6е незнам къде да я обслужвам,ходих в СУБАРУ СОФИЯ и нещо не ме радват тея пичове там единия вдигнал краката и ти говори сякаш си му братчед, другия мънка некадърна работа и си мисля че тея не са инжинери никакви ами са а заплата и само лапат както и да е даите съвет какво се сменя кога и наи ахното КЪДЕ

отивай при Митака, той може да ти монтира BRC

Пет Яну 14, 2011 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 5:59 pm
Мнения: 221
Местоположение: Варна
Автомобил: Smart for Four EQ Hyundai Kona EV
Телефон: 0887 93 70 90
Рейтинг: 99
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей Колега
Ето ти един телефонен номер на едно момче Ивайло се казва но е от Варна 0878 409 208. Пича работи много добре и коректно, аз също съм със фобос от около година и повярвайми пича е много добър със настроиките. Успех, ще се радвам ако съм помогнал.

Пон Яну 31, 2011 8:14 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
не е добре маи да се кара а гас



колега,аз сложих при митака течна фаза виале,да ти кажа МНОГО добре играе,с 37литра гаЗ 290 -300км градско и върви еднакво като на БЕЗин,да не казвам и подобре

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..


Последна промяна valadares на Вто Фев 01, 2011 9:38 am, променена общо 1 път


Пон Яну 31, 2011 8:34 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Дек 14, 2009 11:22 am
Мнения: 117
Местоположение: София
Skype: ivostst
Автомобил: Leone, Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега кг. или литра :smt129

Пон Яну 31, 2011 3:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Мнения: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колега каквото налееш

Пон Яну 31, 2011 4:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iviv67 написа:
Колега кг. или литра :smt129



извинявай литра,поправих го

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Вто Фев 01, 2011 9:38 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 9:13 pm
Мнения: 44
Рейтинг: 19
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Монтаж на газов инжекцион - Полша
http://www.youtube.com/watch?v=zEEjjClu ... re=related

Пон Апр 18, 2011 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2416
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
valadares написа:
колега,аз сложих при митака течна фаза виале,да ти кажа МНОГО добре играе,с 37литра гаЗ 290 -300км градско и върви еднакво като на БЕЗин,да не казвам и подобре


Абе, Владо
как ги събираш тея 37л? Колко ти е бутилката? Моята пак там и само 31-2-3 събирала най-много. Стандартно на 30 спира сама да се пълни и трябва да я мъчат. Правил ли си и нещо на бутилката?
Зор ми е точно тея 4-5л да досъбера, че да не зареждам за последните 20км като си ходя до РусИ... :-)

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Апр 18, 2011 11:07 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Мнения: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
miroslavmark написа:
Трибеката предполагам е 3.0 литра!!! Аз съм със същия мотор, от известно време имам газов инжекцион Ловато - с два изпарителя, отоплител, омаслител и всякакви други...много настройки, много нещо...Писна ми направо...иначе във вървенето няма разлика, ама много често ми светва лампата CheckEngine - бедна смес - и още трябва да се донастройва:)

Аз писах и преди в други теми, ако не карах толкова много, никога нямаше да сложа газ...


Така е колега ! И аз съм на газ, при мен беше заварено положение . Никога не съм харесвал газта ...... и като цяло в моето семейство не е тачена . Баща ми абсолютно всичките си коли ги кара на бензин . И аз така, докато не си купих Forester 2.0 Turbo . Колата беше с газова уредба, монтирана в Италия . Когато я взимах, човекът от автокъщата ме убеждаваше колко е хубава, как няма разлика и т.н . Аз на ербаб се правя и си викам "абе тоя за къв ме мисли" ............. и само кимах и се смеех . Е, взех колата, покарах я 1-2 седмици на бензин и после си викам, защо да не пробвам и на газ ! Та то взе, че ми хареса :smt131 . Сипвам за 20-30лв и си карам на ръчка и не ми пука . Разлика с бензина почти няма . Има ряз, дърпа, катери и влачи ! Eдинствено като сме четири човека и има някакъв багаж отзад и съм пуснал климатика на 3 - само тогава усещам лека липса на мощ ! Това някъде при 140/150Км.ч . Поинтересувах се аз и се оказа, че съм с доста добри инжектори - на "Keihin" . Интелигентно монтирата газова, на мястото на резервната гума е бутилката и се пълни до дупката за бензина с накрайник ! И аз съм забелязал това с "Check"-a ......... и при мен доста често присветва, ама не му обръщам внимание вече :smt023

Вто Сеп 13, 2011 11:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
колеги 40000км карам с течната фаза и нямам никакъв проблеми.много добре се справи със 3.0 Н6,ще я видим и с компресора как ще се държи(никакви грижи с CHECK in)

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Вто Сеп 13, 2011 11:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Мнения: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги здравейте карам вече 15000 на газ и няма грижи колата върви по добре от на бензин и гори колкото бензин карайте си на газ поне не бърка в джоба,искаме да караме мощни коли еми караме нищо че са на газ но караме каквото поискаме все пак не живеем в АМЕРИКА само трябва да набараш добра газ иначе няма грижи върви,набира прекрасно е и цената е наполовина късмет с газовите инжекции

Чет Окт 20, 2011 5:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 79 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор