Отговори на тема стр 1, 2, 3, 4  >
 Трибека на газ 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Постове: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите даите мнение какъв газов инжекцион да се сложи на трибека,сложиха ми ФОБОС и не6о не може да я нагласят вдига предавките и забива муцуната не иска да превклу4ва на по долна а на бензин вси4ко си е ОК тея келе6и от сервиза явно не разбират къде могат да ми я направят

Съб Яну 08, 2011 1:50 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 1:02 pm
Постове: 34
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
Здравеите даите мнение какъв газов инжекцион да се сложи на трибека,сложиха ми ФОБОС и не6о не може да я нагласят вдига предавките и забива муцуната не иска да превклу4ва на по долна а на бензин вси4ко си е ОК тея келе6и от сервиза явно не разбират къде могат да ми я направят


Ето ти линк към руски форум, където се обсъжда карането на газ :

Газ быть или не быть!!!


http://subarutribeca-club.ru/viewtopic.php?f=2&t=965&start=0


Последна промяна tonibg на Съб Яну 08, 2011 2:19 pm, променена общо 1 път


Съб Яну 08, 2011 2:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Постове: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
БЛАГОДАРЯ

Съб Яну 08, 2011 2:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 1:02 pm
Постове: 34
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
БЛАГОДАРЯ


опитай пак, работи линка

Съб Яну 08, 2011 2:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Постове: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
не е добре маи да се кара а гас

Съб Яну 08, 2011 2:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Фев 02, 2010 1:02 pm
Постове: 34
Автомобил: Tribeca
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
не е добре маи да се кара а гас


Въпрос на личен избор

Съб Яну 08, 2011 6:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 1:55 pm
Постове: 843
Местоположение: Шумен
Автомобил: 2008 Tribeca 3.6
Рейтинг: 186
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Трибеката предполагам е 3.0 литра!!! Аз съм със същия мотор, от известно време имам газов инжекцион Ловато - с два изпарителя, отоплител, омаслител и всякакви други...много настройки, много нещо...Писна ми направо...иначе във вървенето няма разлика, ама много често ми светва лампата CheckEngine - бедна смес - и още трябва да се донастройва:)

Аз писах и преди в други теми, ако не карах толкова много, никога нямаше да сложа газ...

Нед Яну 09, 2011 12:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Постове: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Еми така е като хем искаме голям и мощен бензинов мотор, хем да бъде икономичен. Все нещо трябва да се жертва. :-?
Лошото е , че при Субару няма много алтернативи. #-o

Нед Яну 09, 2011 11:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Постове: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здрасти на всички мотора е 3.0 литра и наистина тая гас не е за тея машини мисля да го смъкна и да си карам а бензин ,чета разни мнения на хора които са сложили газ на големи машини половината от тях твърдят че всичко е идеално някои слагат БРЦ и са дожолни о така и не разбрах къде могат да ми монтират добра уредба иначе как се държат вашите трибеки и съветваите кога сменяте консумативи и какви филтри ползвате,моята е от УСА имам я от месец и все о6е незнам къде да я обслужвам,ходих в СУБАРУ СОФИЯ и нещо не ме радват тея пичове там единия вдигнал краката и ти говори сякаш си му братчед, другия мънка некадърна работа и си мисля че тея не са инжинери никакви ами са а заплата и само лапат както и да е даите съвет какво се сменя кога и наи ахното КЪДЕ

Пон Яну 10, 2011 12:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 7:47 pm
Постове: 27
Skype: igrachut
Автомобил: 2004 Forester 2,5 XT ICOM JTG
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
Здрасти на всички мотора е 3.0 литра и наистина тая гас не е за тея машини мисля да го смъкна и да си карам а бензин ,чета разни мнения на хора които са сложили газ на големи машини половината от тях твърдят че всичко е идеално някои слагат БРЦ и са дожолни о така и не разбрах къде могат да ми монтират добра уредба иначе как се държат вашите трибеки и съветваите кога сменяте консумативи и какви филтри ползвате,моята е от УСА имам я от месец и все о6е незнам къде да я обслужвам,ходих в СУБАРУ СОФИЯ и нещо не ме радват тея пичове там единия вдигнал краката и ти говори сякаш си му братчед, другия мънка некадърна работа и си мисля че тея не са инжинери никакви ами са а заплата и само лапат както и да е даите съвет какво се сменя кога и наи ахното КЪДЕ

отивай при Митака, той може да ти монтира BRC

Пет Яну 14, 2011 9:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 5:59 pm
Постове: 221
Местоположение: Варна
Автомобил: Smart for Four EQ Hyundai Kona EV
Телефон: 0887 93 70 90
Рейтинг: 99
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей Колега
Ето ти един телефонен номер на едно момче Ивайло се казва но е от Варна 0878 409 208. Пича работи много добре и коректно, аз също съм със фобос от около година и повярвайми пича е много добър със настроиките. Успех, ще се радвам ако съм помогнал.

Пон Яну 31, 2011 8:14 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Постове: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
MAGARE написа:
не е добре маи да се кара а гас



колега,аз сложих при митака течна фаза виале,да ти кажа МНОГО добре играе,с 37литра гаЗ 290 -300км градско и върви еднакво като на БЕЗин,да не казвам и подобре

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..


Последна промяна valadares на Вто Фев 01, 2011 9:38 am, променена общо 1 път


Пон Яну 31, 2011 8:34 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Дек 14, 2009 11:22 am
Постове: 117
Местоположение: София
Skype: ivostst
Автомобил: Leone, Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега кг. или литра :smt129

Пон Яну 31, 2011 3:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Постове: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колега каквото налееш

Пон Яну 31, 2011 4:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Постове: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iviv67 написа:
Колега кг. или литра :smt129



извинявай литра,поправих го

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Вто Фев 01, 2011 9:38 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 9:13 pm
Постове: 44
Рейтинг: 19
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Монтаж на газов инжекцион - Полша
http://www.youtube.com/watch?v=zEEjjClu ... re=related

Пон Апр 18, 2011 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Постове: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
valadares написа:
колега,аз сложих при митака течна фаза виале,да ти кажа МНОГО добре играе,с 37литра гаЗ 290 -300км градско и върви еднакво като на БЕЗин,да не казвам и подобре


Абе, Владо
как ги събираш тея 37л? Колко ти е бутилката? Моята пак там и само 31-2-3 събирала най-много. Стандартно на 30 спира сама да се пълни и трябва да я мъчат. Правил ли си и нещо на бутилката?
Зор ми е точно тея 4-5л да досъбера, че да не зареждам за последните 20км като си ходя до РусИ... :-)

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Апр 18, 2011 11:07 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 6:21 pm
Постове: 438
Местоположение: +818
Автомобил: The power of dreams ....
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
miroslavmark написа:
Трибеката предполагам е 3.0 литра!!! Аз съм със същия мотор, от известно време имам газов инжекцион Ловато - с два изпарителя, отоплител, омаслител и всякакви други...много настройки, много нещо...Писна ми направо...иначе във вървенето няма разлика, ама много често ми светва лампата CheckEngine - бедна смес - и още трябва да се донастройва:)

Аз писах и преди в други теми, ако не карах толкова много, никога нямаше да сложа газ...


Така е колега ! И аз съм на газ, при мен беше заварено положение . Никога не съм харесвал газта ...... и като цяло в моето семейство не е тачена . Баща ми абсолютно всичките си коли ги кара на бензин . И аз така, докато не си купих Forester 2.0 Turbo . Колата беше с газова уредба, монтирана в Италия . Когато я взимах, човекът от автокъщата ме убеждаваше колко е хубава, как няма разлика и т.н . Аз на ербаб се правя и си викам "абе тоя за къв ме мисли" ............. и само кимах и се смеех . Е, взех колата, покарах я 1-2 седмици на бензин и после си викам, защо да не пробвам и на газ ! Та то взе, че ми хареса :smt131 . Сипвам за 20-30лв и си карам на ръчка и не ми пука . Разлика с бензина почти няма . Има ряз, дърпа, катери и влачи ! Eдинствено като сме четири човека и има някакъв багаж отзад и съм пуснал климатика на 3 - само тогава усещам лека липса на мощ ! Това някъде при 140/150Км.ч . Поинтересувах се аз и се оказа, че съм с доста добри инжектори - на "Keihin" . Интелигентно монтирата газова, на мястото на резервната гума е бутилката и се пълни до дупката за бензина с накрайник ! И аз съм забелязал това с "Check"-a ......... и при мен доста често присветва, ама не му обръщам внимание вече :smt023

Вто Сеп 13, 2011 11:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Постове: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
колеги 40000км карам с течната фаза и нямам никакъв проблеми.много добре се справи със 3.0 Н6,ще я видим и с компресора как ще се държи(никакви грижи с CHECK in)

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Вто Сеп 13, 2011 11:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 10:06 am
Постове: 60
Местоположение: Шумен
Skype: didokos
Автомобил: B9 ТРИБЕКА
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги здравейте карам вече 15000 на газ и няма грижи колата върви по добре от на бензин и гори колкото бензин карайте си на газ поне не бърка в джоба,искаме да караме мощни коли еми караме нищо че са на газ но караме каквото поискаме все пак не живеем в АМЕРИКА само трябва да набараш добра газ иначе няма грижи върви,набира прекрасно е и цената е наполовина късмет с газовите инжекции

Чет Окт 20, 2011 5:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема  стр 1, 2, 3, 4  >

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор