Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е мястото за обсъждане на дизеловите мотори на Subaru



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 BOXEER.COM....и въобще някой пазарувал ли е от там? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 5:19 pm
Мнения: 21
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK 2.5i/2007
Телефон: 0888 89 52 73
Рейтинг: -14
Кофти...
Отговори с цитат
Здравейте. Предполагам много от вас са чували за сайта "Boxeer.com".Тъй като от известно време съм с повреден дизелов двигател(диагноза превъртял основен лагер) много се замислям дали да се възползвам от услугите на този сайт.Ценово един двигател на малко километри(поне така ми отговориха) идва до БГ на около 6 000$(крайна цена с доставката).Много бих се радвал да получа отговори от хора,който са пазарували от този сайт....независимо какво....дори съединители(215$).

Пон Фев 22, 2016 8:08 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 04, 2009 12:38 am
Мнения: 135
Местоположение: София
Автомобил: GC,BH,SF,BP,SG,BR,GD, BMW
Рейтинг: 56
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, че той на горе долу такива пари идва и тук (в БГ) но с тази разлика че чисто нов, в кашон :)
не знам кой би се занимавал за същата сума пари да докарва нещо, особено от щатите, всеки знае какви са главоболията

_________________
SuBarU

Вто Фев 23, 2016 9:54 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 7:20 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Рейтинг: 223
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега,замислял ли си се(предполагам да),да продадеш колата в състоянието,в което е в момента и с парите от продажбата ,и с тези които си готов да дадеш за нов двигател(6000 $) определено ще си купиш друг автомобил.В преднанта тема"скъсан колянов вал" си писал ,че колата е 2008г.,а лично на мен ми се вижда доста сериозна сумата за ремонт на такъв автомобил (а и не само на такъв),защото имай предвит,че при този курс на долара,а и ще имаш още разходи-сервизи,майстори ,труд и т.н.сложи си и едни допълнителни непредвидени разходи(за всеки случай)...и то става :shock: .Но... все пак всеки си знае,аз лично не бих дал толкова пари за ремонт,ако автомобила не струва 60 000+(примерно).

Вто Фев 23, 2016 12:11 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега,
Тези американци вкарват двигателите най-вероятно от Европа. В цената има доста транспорт+печалба.
Потърси нещо в евросъюза или нов шорт блок - като цена би трябвало да е малко отдолу (при положение, че шорт блок за STI е 1800$)
Иначе DDD e прав - ти ще платиш колата поне още веднъж. На фона на този разход трансплантация на ej25 с инсталацията ще е доста надолу като цена.

Успех.

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Вто Фев 23, 2016 12:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 5:19 pm
Мнения: 21
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK 2.5i/2007
Телефон: 0888 89 52 73
Рейтинг: -14
Кофти...
Отговори с цитат
Благодаря за мненията и отговорите колеги.Все още разучавам всички възможни варианти, включително и преминаване към бензин.Моля все пак ако някой е ползвал услугите на сайта да пише.Тук говорим за цял двигател(напълно окомплектован)....за сравнение шорт блока на дизеловата версия се продава за около 8 000 лв (необорудван), а като добавим и всичко останало цената отива над 12-13 000 лв.

Вто Фев 23, 2016 6:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор