Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:31 am



Отговори на тема  [ 102 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Да помогнем на Тихия 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Колеги , на ,, Зимната среща Белмекен 2020 ,, беше събрана дарителска сума от 1403 лв. която ще бъде поделена по-равно между двамата колеги в беда , Тихомир и Марин .Сумата за Тихия ще бъде предадена лично на съпругата Сиси която неотлъчно се грижи за него вече 6 години .

Нед Яну 26, 2020 5:11 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 9:26 pm
Мнения: 41
Местоположение: Plovdiv
Отговори с цитат
Здравейте!
С малко закъснение (поради липса на интернет) влизам да Ви Благодаря :bow:
Получих дарената от вас сума, която ще се използва само и единствено за Тихия (както обикновено).
Каквото и да кажа ще бъде недостатъчно за това, което правите за Тихия и семейството.
Никога няма да мога да ви се издължа, при което ми остава само да ви БЛАГОДАРЯ от цялото си сърце :bow:
Стикера, който получих с парите ме кара да се чувствам, като участник в срещата. Вече е залепен на Субару-то до останалите и с гордост го разхождам. Благодаря!

Сигурно мното от вас се питат и коментират по между си -какво ли е състоянието на Тихия?
Подобрение няма. Продължава да е в будна кома. Общото му състояние е стабилно. Вътрешните органи работят прилично добре. Няма декубитални рани. Продължава да разбира, но не може да отговори дори с ръката, както правеше преди. Понякога се усмихва и ме следи с очи, друг път е вял и отпуснат. Много обича да му говоря и да се гушкам до него. Много е отслабнал.
Не знам какви други въпроси си задавате, но може да ме питате...

Прегръщам ви всички
Сиси - съпругата на Тихия

Пон Фев 03, 2020 11:44 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 102 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор