Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:46 pm



Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 Лятна среща - 30 септември – 1 октомври - Бузлуджа 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 9:43 pm
Мнения: 282
Отговори с цитат
petko 69 написа:
Понеже съм организирал срещи на клуба бих помолил да се намеся :idea: .За да има дадена среща тя трябва да има точна дата и местоположение . Да се знае къде ще преспят участниците , какви са условията , с какво трябва да се оборудват и с какво ще се прехранват. Тук виждам едно предложение на колега който просто предлага на колеги да се видят на Бузлуджа и евентуално да преспят там. 1ВИ октомври в балкана не е за аматьори и семейства с деца , а както ви познавам половината ще хукнете с децата .При един есенен дъжд за една нощ в балкана на палатки ще има поне 10сет колеги с пневмония. Повече няма да изреждам, защото искам срещата да се състои , но ще помоля организатора или упълномощения да представят ясно условията на срещата. Точно място , условия , прехранване ,спане и др. :pardon:

На Бузлуджа съм спал в хотел Еделвайс (бившата резиденция на Тодор Живков) - хотелчето е хубаво, цената е ок, спа център, локацията е много добра, насред насред горичка. Може там да се организира нещо.

За съжаление няма да съм в България тези дни. :(

Сря Авг 02, 2017 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Така ето го и списъчето за записване. Изплагиатствахме от на Стельо файлчето за Узана, но ползваме опита на препатилите вече. :bow:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

За храната, знаем, че има скара, салата и супи. Какви точно нямам информация, така че ще помоля колегите запознати с хотела да се доберат до информацията и да я споделят.

Записвайте се, за да се ориентираме за бройката. Капаро засега изчакайте, ще споделим кога, когато се разберем колко капаро искат от хотела.

:beer:

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Чет Авг 03, 2017 10:28 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Отговори с цитат
Да кажа няколко неща, които евентуално ще ви помогнат:
1/ В основната хижа дайте приоритет на хората с две нощувки, за да се запълни легловата база на хората, иначе става неприятно и за хижаря и за организатора. Тези които идват за една вечер и идват примерно събота вечер реално затварят стая за двата дена, а при 50 места не е желателно.
2/ Попитайте за озвучаване в ресторанта - има или да си носим ние.
3/ Цената от 22лв. на човек със или без закуска е?
4/ Разберете точно местата в ресторанта и за опция да се добавят маси, ако ще и сгъваеми да са, защото спането настрани не е проблем, но основната суфра трябва да е на едно място.
5/ Дайте инфо за самите стаи като разположение по етажи - тип стаи 2легла, 3легла, спални и тн..

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Пет Авг 04, 2017 7:08 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Колегата проверява подробностите и ще ги споделим когато имаме цялото инфо. Цената е без закуска.
До 20 Август събираме списъка със желаещите. за да знаем какво да очакваме. След което от 20 до 30 ще събираме капарото, като ще дам сметка. Неискам още да то събирам, за да нестане че после трябва да се връща ако се провалят нещата.

Поздрави и до нови срещи :race: :gathering:
:subaru_rulz:

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Пет Авг 04, 2017 3:32 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Време е срещата да си стане есенна .Да попитам който не си пази партийния билет ще можели да участва.(това е шега разбира се) .Нещо нещата зациклиха , я малко повече активност. :beer:

Сря Авг 09, 2017 5:22 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Време не остана колеги! Давайте да се сбираме :)

:beer: :race: :gathering:

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Сря Авг 16, 2017 6:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2016 7:29 pm
Мнения: 54
Местоположение: Шумен
Автомобил: Forester sf ej20j
Телефон: 0896432628
Отговори с цитат
Не е лошода се провери има ли място за барбекю. Може ли да се вкара алкохол.
Какви ще са порциите за вечерта (отсамия хотел).

Чет Авг 17, 2017 7:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 10:57 pm
Мнения: 30
Отговори с цитат
Здравейте колеги ! Аз съм един от организаторите на сбирката, да не кажа главният организатор. Искам да се извиня за избраната от мен дата за сбирката но просто не съм в България, август месец се прибирам и затова сбирката е на тази дата. За да мога и аз всепак да присъствам, тъй като това ми е мечта от много малък, но тъй като първото ми Субару джъсти не беше за дълъг път и н не можех да при съствам на събития, а пък после дълго време нямах кола и след това карах друга марка която не искам да чуя повече, та пак не можех да дойда та сега с тази сбирка си сбъдвам една от детските мечти. И въпреки че ме няма много в организирането се заехме с няколко мои приятели от групата да направим тази сбирка за да се видим и да си направим весело, да обменим опит и да се запознаем с други фенове като нас. На сбирката от моя страна ще е и баща ми който също като не изменен фен на марката е също със Субару.

Пак се извинявам за датата ако за някои от колегите е неудобна но тя е най вече заради мен защото искам да присъствам!

Пон Авг 21, 2017 3:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2017 1:33 pm
Мнения: 74
Автомобил: 2002 Outback sedan 3.0 H6
Телефон: 0884793503
Отговори с цитат
ALTAVIO_S_JUSTY-TO написа:
Здравейте колеги ! Аз съм един от организаторите на сбирката, да не кажа главният организатор. Искам да се извиня за избраната от мен дата за сбирката но просто не съм в България, август месец се прибирам и затова сбирката е на тази дата. За да мога и аз всепак да присъствам, тъй като това ми е мечта от много малък, но тъй като първото ми Субару джъсти не беше за дълъг път и н не можех да при съствам на събития, а пък после дълго време нямах кола и след това карах друга марка която не искам да чуя повече, та пак не можех да дойда та сега с тази сбирка си сбъдвам една от детските мечти. И въпреки че ме няма много в организирането се заехме с няколко мои приятели от групата да направим тази сбирка за да се видим и да си направим весело, да обменим опит и да се запознаем с други фенове като нас. На сбирката от моя страна ще е и баща ми който също като не изменен фен на марката е също със Субару.

Пак се извинявам за датата ако за някои от колегите е неудобна но тя е най вече заради мен защото искам да присъствам!



На мен също ми е мечта да посетя Бузлуджа от много време и тъй като от скоро съм притежател на Субару, ще е чудесно да видя колегите и да се запознаем. :) За съжаление няма да оставам за нощувка, но ще бъда там през целия ден на 30.09.

P.S.Justi-то от снимката - уникален автомобил! Баща ми караше такова 1.0 cc. 3 цилиндово преди 12 години. Тази калинка подскачаше върху преспите на Боровец като младо хъски :D , а едно време си имаше сняг...

Пон Авг 21, 2017 3:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
steling написа:
Да кажа няколко неща, които евентуално ще ви помогнат:
1/ В основната хижа дайте приоритет на хората с две нощувки, за да се запълни легловата база на хората, иначе става неприятно и за хижаря и за организатора. Тези които идват за една вечер и идват примерно събота вечер реално затварят стая за двата дена, а при 50 места не е желателно.
2/ Попитайте за озвучаване в ресторанта - има или да си носим ние.
3/ Цената от 22лв. на човек със или без закуска е?
4/ Разберете точно местата в ресторанта и за опция да се добавят маси, ако ще и сгъваеми да са, защото спането настрани не е проблем, но основната суфра трябва да е на едно място.
5/ Дайте инфо за самите стаи като разположение по етажи - тип стаи 2легла, 3легла, спални и тн..

Съгласен съм , точно така се прави , но в точка 1 е по-добре семейства с деца да са с приоритет. :idea:

Пон Авг 21, 2017 5:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
aliays написа:
Не е лошо да се провери има ли място за барбекю. Може ли да се вкара алкохол.
Какви ще са порциите за вечерта (от самия хотел).


Има барбекю в двора на хижата/хотела. Порции определени няма, в списъка идеята е да се организират някакви предварителни количества, които да помогнат да не чакаме по 2 часа за порция на нещо.
Доколкото ми каза колегата, който говори с хотела:
Салати - Шопска, Млечна, Руска
Супи - Пилешка, Шкембе
Скара - кюфтета кебапчета
За закуска - Странджанки(принцеси)
Не знам дали това е всичко :(, но толкова имам като информация.

За алкохола, каза че ще говори да можем да си внасяме. Това е информацията до която успях да се докопам, тъй като само помагам в списъка тук и събирането на капарото :pardon:

Слагам IBAN във файла, където да се пусне капаро. Капарото е една нощувка/на човек. Ако сте 2ма човека за 1 нощувка, 22лв. Ако сте двама за 2 нощувки - 44лв. Моля при превода посочвайте ника от форума и вида стая. Моля превеждайте капаро, само ако сте ОК с текущия брой хора, които са записани(предполагам през деня ще са повече хора). Срещата няма да е толкова масова като другите, което е разбираемо с оглед започването на училище, активен работен сезон и подобни, но колкото и да се съберем, вярвам че ще е весело.

IBAN за капаро:
РАДОСЛАВ СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ
BG58TTBB94001526232068
Société Générale Expressbank


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Пон Авг 21, 2017 8:47 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2016 7:29 pm
Мнения: 54
Местоположение: Шумен
Автомобил: Forester sf ej20j
Телефон: 0896432628
Отговори с цитат
Кога е крайният срок за капарото?

Сря Авг 23, 2017 6:24 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
aliays написа:
Кога е крайният срок за капарото?

Вчера говорих с организатора на срещата отностно някои подробности и от него разбрах , че собственика на хижата изисква 200лв. и то скоро за да запази цялата вила . Времето си напредва и който желае да спи в хижата да праща капаро и да се записва в списъка . Тези които само ще присъстват без преспиване нека заповядат колкото искат , сега е важно тези с нощувките да побързат с капарото . :beer:

Сря Авг 23, 2017 7:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
aliays написа:
Кога е крайният срок за капарото?


Говорихме срока да е 30-ти този месец. До сега никой не е превел, но като гледам не сме и напълнили цялата хижа. Още сме на половината. Ако до 30ти няма достатъчно пари и записали се, мисля че ще е по добре всеки сам да си резервира. Разбира се за хората, които до тогава са превели пари, ще резервираме стаите, за да няма изненади, или ако предпочитат ще върнем парите.

ПС- Ако някой от записалите се иска да промени бройка или нощувки, нека ми пише, тъй като заключвам клетките, за да не може да бъдат изтрити от някой случайно.

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Сря Авг 23, 2017 7:57 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 8:58 pm
Мнения: 3405
Местоположение: Варна
Skype: steling.
Автомобил: без субару
Телефон: 0877 40 43 30
Отговори с цитат
аз отпадам от мероприатието. Изникна непредвидени неща.

_________________
www.karcher-cleanteh.com

Автомобилът е толкова проходим...."колкото го прежалиш!!"

Чет Авг 24, 2017 11:44 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Време е срещата да стане важно събитие и да се качи най горе за да се чете веднага след отварянето. Моля , някой модератор да помогне. :subaru_rulz:

Нед Авг 27, 2017 8:24 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Божо =D> бързо реагиране.

Пон Авг 28, 2017 4:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Благодаря за съдействието на админите :bow:

До днешна дата няма преведено капаро от никой. С оглед на активността до момента за записване и капаро, не вярвам нито да съберем сумата за запазането на целия хотел, нито мисля, че има нужда целия да го запазваме.

Така, че НЕ ПРЕВЕЖДАЙТЕ капаро. Изтрил съм данните за сметката от файла. Всеки, който иска да спи в хотела, е хубаво да си направи резервацията сам и да си уреди въпроса ако е нужно капаро и/или не.

Съжалявам, че така се получава, но явно повечето хора, които ще дойдат са за през деня. Това не пречи да си се съберем някъде на някоя полянка да покараме, лаф мохабет и подобни.

Ще се видим на Бузлуджа! :beer:

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Пон Авг 28, 2017 6:25 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Отговори с цитат
Забравих да споделя телефона на хотел Тонзос, за резервации, който ми дадоха - 0889518808

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Вто Авг 29, 2017 8:53 am
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Отговори с цитат
Тук как стоят нещата , ще има ли нещо или който дойде . Нека списъка с желаещи си продължи , пък спането всеки се оправя :giggle: .Времето е топло за сезона и много подходящо за среща. :beer:

Пон Сеп 18, 2017 8:06 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор