Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Авг 05, 2020 4:04 pm

Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 2010 Legacy GT - Последният самурай 
Автор Съобщение
Аватар

Автомобил: Forester 2.0 XT, 2005, AT
Телефон: +359 88 522 4129
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
ico_tech написа:
Тези коли са редки и когато отида на обект и паркирам между Пежа и Дачии, и почна да вадя гащеризона от нея, направо на народа му пада ченето:
"А бе бате, тва ли са ви служебните коли бе? Баааси!" Не бе, викам, имаме и Форестър и Импреза, ама много горят, а тва поне върви ROFL
Иначе миналата седмица стана 100 000 км откак е при мен.

Ех, че хубаво....100 к..., евала, Ице..... :bow:
Дай Боже и аз така с моето Фори, което малко по малко го стягам и го поддържам, за което и аз благодаря на добрия слух на Сашо..... :D

Иначе си представям описаната картинка и се хиля и аз до уши ROFL ..... Факт е, че голяма част от субитата привличат поглед....

Здрави бъдете и се надявам някой слънчев ден най накрая да се видим във Вн (или ако имаш път отново към Сф) и да те почерпя дълго-обещаната бира....хахаха, стига само писане/телефон (п.с. благодарско за всички съвети)...

поздрави, Весо

Пон Апр 20, 2020 9:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2