Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Продавам LED крушки за фарове Н7, Н3 и НВ3 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 5:08 pm
Мнения: 945
Местоположение: Бургас
Автомобил: Lexus LS 460, 2007
Рейтинг: 354
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
iawka написа:
Аз взех НВ3 за дългите и при мен си застанаха без преправяне. Малко неприятно е, че на оригиналните буксата е на самата крушка, а тук на практика има къс кабел, на края на който е самата букса. Свързването на двете букси не се получава идеално, защото е леко хлабаво, но с малко изолирбанд се оправиха нещата и вече четири месеца няма проблем. Като светлина за мен са супер, значително по-добре от нормалната крушка.

Те не са под капачка както са късите, така че е нормално да застанат. Въпросът е за късите Н7.

_________________
LEXUS LS 460, V8, 4.6, 2007
TOYOTA LAND CRUSER 200, V8, 5.7, 2008
TOYOTA CHR HYBRID GR SPORT, 2.0, 2023

Пет Май 04, 2018 5:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Юли 31, 2008 10:58 pm
Мнения: 109
Местоположение: Пловдив/София
Автомобил: Legacy '97 MT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Всички НВ3 и Н3 са с вентилаторчета. От Н7 имам един модел, който е с пасивно охлаждане, останалите са с принудително. От тези с пасивното сложихме на един Б13 и всичко пасна перфектно. Само според мен светлината им е по-слаба от форестърските ми, но не съм сравнявал докато беше с обикновени крушки.
На Б12 не съм слагал лично и нямам отзиви.
На Трибека Б9 сложих от Н7 с вентилаторчетата и бяха като у тях си.
За Н3 мога да гарантирам, че без подмяна на капачката, не влизат в халогените на Форестър SG, затова и ги продавам :D

По принцип, ако някой иска да тества ще му се съберат ли без преправяне, винаги може да се разберем нещо.

Вто Май 08, 2018 11:02 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор