Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 търся стопве за tribeca/трибека 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Фев 18, 2019 9:55 pm
Мнения: 3
Автомобил: Subaru B9 tribeca
Телефон: +359894377953
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, молбата ми е малко необичайна!
Така, скоро ставам собственик на трибека 2006 245 закупена на търг от америка. Поради различните стандарти, преди регистрация в кат, се налага да мина техно-тест. Тук идва главната причина за поста, тъй като в америка масово са с червени мигачи, ме принуждават да сменя моите. Молбата ми е някой любезен колега да ми предостави неговите под наем. В периода на услугата, ще оставя на разположение моите (червените мигачи) и ще предоставя определена сума, (за която ще се разберем допълнително) като един вид депозит. При връщането ще разменим стоповете и ще ми възвърнете депозита (без разбира се сумата за които сме се разбрали за услугата) При увреждане или някаква друга некоректност (вероятността е пренебрежимо малка) си запазвате целия депозит. Това е стандартна практика за този вид услуга, затова се надявам да няма притеснения и от двете страни.
С цялата манипулация при демонтаж и монтаж на стоповете се нагърбвам аз, като ще се съобразя изцяло с вашите предпочитания за място и час.

За връзка с мен пишете тук или най-добре направо да се чуем тел.0894377952 казвам се Стефан

Пон Фев 18, 2019 11:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор