Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:45 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 Купувам хидротрасформатор ( турбина) за Б 12 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Купувам хидротрасформатор (турбина) за Б 12 , в много добро състояние и от кола на малко километри
Мисля че става и от H 6 , няма значение дали колата е с VDC , еднакви били каза Любо.
Цена по споразумение и след проба при Любо.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Вто Мар 20, 2018 11:26 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Никой няма счупени скорости със здрав торк?

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Чет Мар 22, 2018 8:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 11:13 am
Мнения: 199
Местоположение: Варна 03 Аспарухово
Автомобил: Toyota Previa 2.4
Телефон: 0889525074
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз имам един да се мотае в гаража. Не знам историята на колата - кзаха ми че имала буксуващ пакет (от уважаван форумен член). На мен ми трябваше, заради мозъка - даже само някой от соленоидите - и цената и беше да кажем близо до цената за скрап по 3.
Каквото съм ползвал и раздал на колеги от нея е било читаво - няколко соленоида + трансферния клапан С, заедно с многосковия съединител към задния мост (TZ1 е кутията - без ВДЦ, но част от клпаните бяха и за TV1).
Та ако искаш да ти го пращам - въпросът е че още си е доволно пълен с масло и нямам идея как да го опаковам за куриерите. Парите ще са близо до символични, а и не бързам за тях. Стига да свърши работа.
:beer:
П. п. Между другото днес по обяд тръгвам за Хасково, та ако е удобно лично да го вземеш оттам до неделя, също е вариант.
П. п. 2 Във Варна ги отварят и рециклират и доколкото знам цената е няколко стотин лв, на мен ми се струва адекватно щом дават и гаранция.

_________________
Never say never

Пет Мар 23, 2018 8:10 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Shider написа:
Аз имам един да се мотае в гаража. Не знам историята на колата - кзаха ми че имала буксуващ пакет (от уважаван форумен член). На мен ми трябваше, заради мозъка - даже само някой от соленоидите - и цената и беше да кажем близо до цената за скрап по 3.
Каквото съм ползвал и раздал на колеги от нея е било читаво - няколко соленоида + трансферния клапан С, заедно с многосковия съединител към задния мост (TZ1 е кутията - без ВДЦ, но част от клпаните бяха и за TV1).
Та ако искаш да ти го пращам - въпросът е че още си е доволно пълен с масло и нямам идея как да го опаковам за куриерите. Парите ще са близо до символични, а и не бързам за тях. Стига да свърши работа.
:beer:
П. п. Между другото днес по обяд тръгвам за Хасково, та ако е удобно лично да го вземеш оттам до неделя, също е вариант.
П. п. 2 Във Варна ги отварят и рециклират и доколкото знам цената е няколко стотин лв, на мен ми се струва адекватно щом дават и гаранция.

Намерих един от Вакко , ще пробваме с него дали ще спре да тресе ако спре поръчвам нов от субару партс , цената е добра и ме устройва понеже смятам да си карам колата за риба до пълен разпад, досега нито ме е оставяла нито ме е подвеждала.
По данни от нета това е консуматив който на около 200 000 издава багажа , моята е на 400 000 близо и това гаранция не е сменяно на 200 000 ...много ми е интересно как ще тръгне с нова турбина.

Сега за варненлии и рециклажа , цената е 300 лв по спомени и Любо се кълнеше в тях ................доскоро , сега не иска и да чуе , били прецакали някакво хидро и СТИ вече не разботят с тях , така че рециклажа отпада в БГ поради ред неизвестни които води след себе си , най вече колко ще кара! ;)
Има рециклаж в Латвия около 700 лв с транспорта и рециклаж в Германия около 1000 лв с транспорта , при цена за нов 1500 , не смятам че ще си играя да го рециклирам, знам че колата е стара , но сега съм и поръчал педерси и ако в това е приблема и турбото ще и сменя с ново.
Мерси за предложението ако ми затрябва ще се чуем, засега съм намерил.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Мар 23, 2018 8:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 11:13 am
Мнения: 199
Местоположение: Варна 03 Аспарухово
Автомобил: Toyota Previa 2.4
Телефон: 0889525074
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ок!
Даже аз малко по-висока цена бях чувал за Варна, което за сравнително стара кола става. Но при условие, че има кофти опит си е за сериозно замисляне. Иначе за Литва (мисля, а не Латвия) също съм чел много добри отзиви, но пък си струва за по-скъпа кола.

Както и да е - успех и дано да не боли финансово!

П.п.3 И не знам защо съм се объркал, че си от Пловдив, колега, и Хасково ти е близо...

_________________
Never say never

Пет Мар 23, 2018 12:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор