Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 Купувам хидротрасформатор ( турбина) за Б 12 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Купувам хидротрасформатор (турбина) за Б 12 , в много добро състояние и от кола на малко километри
Мисля че става и от H 6 , няма значение дали колата е с VDC , еднакви били каза Любо.
Цена по споразумение и след проба при Любо.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Вто Мар 20, 2018 11:26 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Никой няма счупени скорости със здрав торк?

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Чет Мар 22, 2018 8:11 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 11:13 am
Мнения: 199
Местоположение: Варна 03 Аспарухово
Автомобил: Toyota Previa 2.4
Телефон: 0889525074
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз имам един да се мотае в гаража. Не знам историята на колата - кзаха ми че имала буксуващ пакет (от уважаван форумен член). На мен ми трябваше, заради мозъка - даже само някой от соленоидите - и цената и беше да кажем близо до цената за скрап по 3.
Каквото съм ползвал и раздал на колеги от нея е било читаво - няколко соленоида + трансферния клапан С, заедно с многосковия съединител към задния мост (TZ1 е кутията - без ВДЦ, но част от клпаните бяха и за TV1).
Та ако искаш да ти го пращам - въпросът е че още си е доволно пълен с масло и нямам идея как да го опаковам за куриерите. Парите ще са близо до символични, а и не бързам за тях. Стига да свърши работа.
:beer:
П. п. Между другото днес по обяд тръгвам за Хасково, та ако е удобно лично да го вземеш оттам до неделя, също е вариант.
П. п. 2 Във Варна ги отварят и рециклират и доколкото знам цената е няколко стотин лв, на мен ми се струва адекватно щом дават и гаранция.

_________________
Never say never

Пет Мар 23, 2018 8:10 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Shider написа:
Аз имам един да се мотае в гаража. Не знам историята на колата - кзаха ми че имала буксуващ пакет (от уважаван форумен член). На мен ми трябваше, заради мозъка - даже само някой от соленоидите - и цената и беше да кажем близо до цената за скрап по 3.
Каквото съм ползвал и раздал на колеги от нея е било читаво - няколко соленоида + трансферния клапан С, заедно с многосковия съединител към задния мост (TZ1 е кутията - без ВДЦ, но част от клпаните бяха и за TV1).
Та ако искаш да ти го пращам - въпросът е че още си е доволно пълен с масло и нямам идея как да го опаковам за куриерите. Парите ще са близо до символични, а и не бързам за тях. Стига да свърши работа.
:beer:
П. п. Между другото днес по обяд тръгвам за Хасково, та ако е удобно лично да го вземеш оттам до неделя, също е вариант.
П. п. 2 Във Варна ги отварят и рециклират и доколкото знам цената е няколко стотин лв, на мен ми се струва адекватно щом дават и гаранция.

Намерих един от Вакко , ще пробваме с него дали ще спре да тресе ако спре поръчвам нов от субару партс , цената е добра и ме устройва понеже смятам да си карам колата за риба до пълен разпад, досега нито ме е оставяла нито ме е подвеждала.
По данни от нета това е консуматив който на около 200 000 издава багажа , моята е на 400 000 близо и това гаранция не е сменяно на 200 000 ...много ми е интересно как ще тръгне с нова турбина.

Сега за варненлии и рециклажа , цената е 300 лв по спомени и Любо се кълнеше в тях ................доскоро , сега не иска и да чуе , били прецакали някакво хидро и СТИ вече не разботят с тях , така че рециклажа отпада в БГ поради ред неизвестни които води след себе си , най вече колко ще кара! ;)
Има рециклаж в Латвия около 700 лв с транспорта и рециклаж в Германия около 1000 лв с транспорта , при цена за нов 1500 , не смятам че ще си играя да го рециклирам, знам че колата е стара , но сега съм и поръчал педерси и ако в това е приблема и турбото ще и сменя с ново.
Мерси за предложението ако ми затрябва ще се чуем, засега съм намерил.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Мар 23, 2018 8:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2015 11:13 am
Мнения: 199
Местоположение: Варна 03 Аспарухово
Автомобил: Toyota Previa 2.4
Телефон: 0889525074
Рейтинг: 83
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ок!
Даже аз малко по-висока цена бях чувал за Варна, което за сравнително стара кола става. Но при условие, че има кофти опит си е за сериозно замисляне. Иначе за Литва (мисля, а не Латвия) също съм чел много добри отзиви, но пък си струва за по-скъпа кола.

Както и да е - успех и дано да не боли финансово!

П.п.3 И не знам защо съм се объркал, че си от Пловдив, колега, и Хасково ти е близо...

_________________
Never say never

Пет Мар 23, 2018 12:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор