Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
 Търся 3 портов соленоид MAC 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Някой да има наличен? Спешен ми е сравнително

Пон Апр 16, 2018 11:21 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 03, 2017 10:27 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
Автомобил: 03XTMT
Рейтинг: 62
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Във Faster car shop (fb) имаха преди време по 80 точки. Предполагам, че може да има още налични. В краен случай имам един гримспийд, мога да услужа, но на по-късен етап ще ми е нужен ROFL

Пон Апр 16, 2018 11:44 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2014 6:58 pm
Мнения: 1179
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 706
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз за сега имам няколко варианта да ми услужат. Въпроса е, че по-скоро като го монтирам не искам да го махам. 80 точки е перфектно. Ще звънна след малко да питам какво става. Имаш ли някакви актуални техни контакти или да си ги търся?

Сега видях. Това е Драгостин. Имаше един наличен и вече го взех. Няма друг за сега ROFL

Пон Апр 16, 2018 1:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор