Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Накрайник за ауспих 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 9:29 pm
Мнения: 162
Местоположение: Смолян
Автомобил: Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,потърсих във форума ,но не успях да намеря подобна тема та затова....Търся си хубав накрайник за ауспуха ,ако някой е минал по този път и може да помогне ще съм благодарен.Трябва ми за Форестър 2015г. на 55мм.

Пон Апр 23, 2018 10:11 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 9:29 pm
Мнения: 162
Местоположение: Смолян
Автомобил: Forester
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
musinkov написа:
Здравейте,потърсих във форума ,но не успях да намеря подобна тема та затова....Търся си хубав накрайник за ауспуха ,ако някой е минал по този път и може да помогне ще съм благодарен.Трябва ми за Форестър 2015г. на 55мм.

Пон Апр 23, 2018 6:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Май 04, 2018 11:30 am
Мнения: 9
Местоположение: Варна
Skype: Ssubarru
Автомобил: Не казвам
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
musinkov написа:
Здравейте,потърсих във форума ,но не успях да намеря подобна тема та затова....Търся си хубав накрайник за ауспуха ,ако някой е минал по този път и може да помогне ще съм благодарен.Трябва ми за Форестър 2015г. на 55мм.

И на мен много често ми се случва така по форуми да си търся нещо и да не го намирам. Търсих нови фарове за другата кола и не успях да намеря и един приятел на базик каза, защо не погледнеш в базар бг и се разрових и си намерих - не било трудно.. :D
Оставям ти и на теб да си ги разгледаш: https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 1%83%D1%85 . Надявам се да съм ти помогнал - малко или много! :beer:

Пет Май 04, 2018 1:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 25, 2012 9:11 pm
Мнения: 862
Местоположение: София
Автомобил: Pontiac Firebird 5.0 V8
Телефон: 0899164990
Рейтинг: 385
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Привет,
Преди време си запазих един оригинален от Легаси 2.5 доста приятен ,но не знам дали още го пазя. Утре ще проверя и ще го снимам ако седи.
Поздрави,

:beer:

Пет Май 04, 2018 9:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор