Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:48 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
 Subaru Outback H6 3.0 2004г. - тъга за мен, щастие за друг!! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 23, 2013 7:54 am
Мнения: 10
Skype: [email protected]
Автомобил: Subaru Outback H6 2004g.
Телефон: 0887580133
Рейтинг: 17
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
И аз както колегата от предишната тема стигнах до момента в който непредвидени ситуации ме карат да се разделя с автомобил, който ми е доставял само удоволдствие и който въпреки доста остарялата ми регистрация в този форум, не ми е давал причини да пиша тук и да търся решения на проблеми или начини за излизане от непредвидени ситуации.По някаква странна случайност продаваме два почти еднакви автомобила.

Ето я и моята обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=878r7v

Пиша този пост от части за да покажа колата която продавам и от части за да се възмутя от начина на мислене на голяма част от хората около нас. "Благодаря" на господата "Автотърговци" продаващи автомобили с повече от съмнителни технически парамети и показания за подбиването на цените на автомобили подържани с желание и съвест.
Не вярвах, че ще имам проблем някога да продам автомобила си, заради начина по който го поддържам, а сега след около 3 месеца опити съм потресен от факта,че не получих дори 1 смислено и сериозно обаждане от човек който има нужда от SUBARU, а не просто от мощна кола с кожен салон ама и "малко да гори" !!!!

Така искам да споделя по точно какво е правено по моя автомобил и защо реагирам така.
В обявата се вижда ясно безупречното екстериорно и интериорно състояни на автомобила, както и нещата които вървят с него.
Други: Смнени гарнитури на двете глави преди 60000км с комплект на ViktorReinz, но поръчан от USA по препоръка на колега от форума-ремонта е извършен при Миро във Варна.От тогава редовно се сменя антифриза и термостата на автомобила.
Лагер главини - 3 от 4 бр. - не е сменена само 1 задна (двете предни са на по-малко от 20000км.)
Инсталирана е газова уредба на EasyGasGreen - най-добрият модел за момента с най-мощния изпарител и надеждни дюзи. (година на инсталация-2013 ако не се лъжа)-Пълна и редовна сервизна истрория при Елтех Системс - Варна. През периода на експлоатация - сменени 3 от 6 бобини (нови от Мимо - Варна).
През пролетта на 2017 година (преди около 15000км): регулиране на клапаните - при Пламен във Варна, смяна на всички прокапали семеринги, маншони на предни полуоски, носещ тампон на скоростнота кутия мисля (един голям и доста скъп), смяна на свещи, масло на скоростната кутия, уплътнения на кормилната рейка. След този ремонт монтирах и електронна система за смазване на клапаните, тъй като предишната не работеше надеждно.Само преди няколко месеца - сменени - предни спирачни дискове, и накладки ATE плюс нови водачи, акумолатор Варта(в гаранция), масло на диференциалите и чистно нови задни амортисъро KYB с пружини (не стари АМ-ове с подложки) от американския модел на Аутбек-купени от Мимо-Варна и сменени при Миро-Варна.
Отдавна исках да успея да си намеря работа на добро място в чужбина и исках един от спътниците ми в това да бъде и този автомобил, но живота даде възможност на мен, но не и на автомобила, тъй като управлението на такъв автомобил на мястото на което отивам е повече от лукс. Ще катам икономичен френски дизел а Subaru-то ще продължи да си седи в гаража и да чака новия си собстевеник.
Извинявам се за дългия пост, но след 2 седмици контакта с мен ще е доста по труден, само по телефон в малък часови интервал.
Предлагам цена за колеги от форума 10500лв.

Благодаря на всеки който си направи труда да прочете този пост.

Поздрави:
Мартин от Варна - един наистина доволен от SUBARU шофьор.....!!!
 17

Съб Сеп 15, 2018 6:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 06, 2015 8:08 pm
Мнения: 632
Местоположение: Бургас
Автомобил: Forester 2.5XT '06AT;Outback B13 H6
Телефон: O8985O54I4
Рейтинг: 346
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Успех с продажбата колега! Дано си намери правилния човек, който и да и се радва! А не меко казано "келеш", който търси да е над 200 коня, да е 4х4, да е автомат и да харчи колкото 3 цилиндрова корса. Много им се радвам на такива "недоносчета".

От скоро карам такъв и за конете и купето и всичко което дава, разход 10/100 извънградско, който ми дава засега, още немога да го осмисля, че е възможен.

Извинявам се за спама, ама не се сдържах :pardon: Успех!

_________________
A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you.

Нед Сеп 16, 2018 3:53 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 23, 2013 7:54 am
Мнения: 10
Skype: [email protected]
Автомобил: Subaru Outback H6 2004g.
Телефон: 0887580133
Рейтинг: 17
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Благодаря,

Автомобила е продаден на колега от форума-точния човек за такъв автомобил :)
Пожелавам му поне, също толкова безаварийни километри и толкова удоволствие, колкото получих и аз от този автомобил!!!

Пет Сеп 21, 2018 10:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор