Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Търся Subaru Forester 2.5xt от 2005-2007 автоматик 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Авг 03, 2019 1:59 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Търся горе посоченият модел, SUBARU FORESTER 2.5 XT 2005-2007 автоматик (с малките ксенони)
Търся автомобил без разжда и течове, гледан и поддържан добре (не ям доматите с колците). Само и единствено тази модификация и в тези години,
моля не ми предлагайте други варианти. Ако автомобила покрива горе описаните изисквания съм готов да платя пълната цена. (ако се събира в бюджета ми)
Ако колата е с изпъната ходова част а не е увиснала отзад като на дядо ми междукрачието ще е само бонус за продавача.
Колата ще мине задължително през преглед при монтьор (ако имате съображениея които ви притесняват да се случи това няма смисъл да ми пишете изобщо). Не ме интересува като цяло колата дали е нов внос, регистрирана или не (стига всички документи да са изрядни), километрите са без значение стига колата да отговаря на горе споменатите критерии и да е гледана и обгрижвана старателно. Всеки който ми предложи автомобил на по малко от 200К ще го гледам малко с недоверие :)

Знам, че няма някой който да е карал и да се е грижил за такъв автомобил и да иска да се раздели с него но ако все пак му се е наложило (всичко се случва) то всеки
иска да попадне колата му на някой който ще се грижи със същата старателност и желание. Това е което аз мога да гарантирам от моя страна.
За оферти моля на ЛС. :beer:

Съб Авг 03, 2019 2:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 12:24 pm
Мнения: 208
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bobotron81 написа:
Здравейте,

Търся горе посоченият модел, SUBARU FORESTER 2.5 XT 2005-2007 автоматик (с малките ксенони)
Търся автомобил без разжда и течове, гледан и поддържан добре (не ям доматите с колците). Само и единствено тази модификация и в тези години,
моля не ми предлагайте други варианти. Ако автомобила покрива горе описаните изисквания съм готов да платя пълната цена. (ако се събира в бюджета ми)
Ако колата е с изпъната ходова част а не е увиснала отзад като на дядо ми междукрачието ще е само бонус за продавача.
Колата ще мине задължително през преглед при монтьор (ако имате съображениея които ви притесняват да се случи това няма смисъл да ми пишете изобщо). Не ме интересува като цяло колата дали е нов внос, регистрирана или не (стига всички документи да са изрядни), километрите са без значение стига колата да отговаря на горе споменатите критерии и да е гледана и обгрижвана старателно. Всеки който ми предложи автомобил на по малко от 200К ще го гледам малко с недоверие :)

Знам, че няма някой който да е карал и да се е грижил за такъв автомобил и да иска да се раздели с него но ако все пак му се е наложило (всичко се случва) то всеки
иска да попадне колата му на някой който ще се грижи със същата старателност и желание. Това е което аз мога да гарантирам от моя страна.
За оферти моля на ЛС. :beer:


Последна промяна dancho на Съб Авг 03, 2019 10:56 pm, променена общо 1 път


Съб Авг 03, 2019 10:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 12:24 pm
Мнения: 208
Автомобил: Subaru Forester XT
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
bobotron81 написа:
Здравейте,

Търся горе посоченият модел, SUBARU FORESTER 2.5 XT 2005-2007 автоматик (с малките ксенони)
Търся автомобил без разжда и течове, гледан и поддържан добре (не ям доматите с колците). Само и единствено тази модификация и в тези години,
моля не ми предлагайте други варианти. Ако автомобила покрива горе описаните изисквания съм готов да платя пълната цена. (ако се събира в бюджета ми)
Ако колата е с изпъната ходова част а не е увиснала отзад като на дядо ми междукрачието ще е само бонус за продавача.
Колата ще мине задължително през преглед при монтьор (ако имате съображениея които ви притесняват да се случи това няма смисъл да ми пишете изобщо). Не ме интересува като цяло колата дали е нов внос, регистрирана или не (стига всички документи да са изрядни), километрите са без значение стига колата да отговаря на горе споменатите критерии и да е гледана и обгрижвана старателно. Всеки който ми предложи автомобил на по малко от 200К ще го гледам малко с недоверие :)

Знам, че няма някой който да е карал и да се е грижил за такъв автомобил и да иска да се раздели с него но ако все пак му се е наложило (всичко се случва) то всеки
иска да попадне колата му на някой който ще се грижи със същата старателност и желание. Това е което аз мога да гарантирам от моя страна.
За оферти моля на ЛС. :beer:

Мисля,че БАТ БУБИ ще ти свърши работа.Питаш кой е Бат Буби ли?Поразрови се във Форума ще го намериш.Изискванията за автомобила който търсиш ЕДИНСТВЕННО той би ги покрил,НО
винаги има едно НО.....Автомобила който търсиш до колкото разбирам в ПЕРФЕКТНО състояние нали се сещаш,че няма да е БЕЗ пари(не си опоменал каква е сумата която можеш да отделиш)НЯМА как да стане.Ами за ЧИТАВ ЕКЗЕМПЛЯР си приготви около 15-17-18...ХИЛКИ........ДРУГОТО Е КОМПРОМИС
Успех с намирането на ЧИТАВ екземпляр.ПОЗДРАВИ

Съб Авг 03, 2019 10:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Авг 03, 2019 1:59 pm
Мнения: 4
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Към администраторите на сайта.

Темата може да бъде изтрита. :good:

Мерси.

Съб Авг 17, 2019 11:17 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор