Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:46 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 Търся си Forester 3/ Outback 2010+ Дизел :) 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Ное 21, 2019 3:29 am
Мнения: 3
Местоположение: Смолян
Телефон: 0878267190
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте,

Като пост- Субару фен (който за съжаление, никога не е имал субару), най сетне се реших и аз да си изпълня едно от заканванията. Та quest-a за тази седмица ми е да си намеря нова количка, тъй като вече е належащо. Но както всички знаем какво става с бързата котка. Малко си ме е страх.
За това и реших да се обърна към вас за малко помощ.
Искам да си взема Forester или Outback след 2010(вкл.), като гледам изцяло дизеловите двигатели.
Проблема ми е че имам бюджет от около 11 500лв. И Много малко коли влизат в тази категория.
Ще съм ви адски благодарен за предложения. Дори и за елементарни насоки.
Не бягам от знания.

Освен това мисля да ида до София идната седмица да гледам 2 Форестера. НО нямам идея къде да ги закарам за проверка. Ако някой знае и би помогнал ще се радвам на един адрес или номер.

Благодаря ви предварително,

Чет Ное 21, 2019 3:47 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Този бюджет ще стигне за нов двигател,защото точно това ще търсиш,след като си купиш Субару дизел за тези пари.
Търси здраво бензин,защото те не напразно са по-скъпи от дизелите.
Успех.
Ползвай търсачката, и се разрови из форума,че никой няма да си хаби времето да пренаписва отдавна разисквани теми.
Порови във форума,има всичко.

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Чет Ное 21, 2019 4:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Първо не слушай Грегчо, защото не всичко гърми. Зависи от поддръжката. Разходи се до Варна и закарай на преглед моето Фори където поискаш! Ако ти хареса ,добави още малко пари и му се радвай.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Пет Ное 22, 2019 12:38 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Miro1972 написа:
Първо не слушай Грегчо, защото не всичко гърми. Зависи от поддръжката. Разходи се до Варна и закарай на преглед моето Фори където поискаш! Ако ти хареса ,добави още малко пари и му се радвай.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Говоря за неговия бюджет,а не за( добави още малко пари и му се радвай.)

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Пет Ное 22, 2019 2:55 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Абе по принцип и за неговия бюджет може да се нацели мотор, който не е тръгнал да гърми, ама не е само там работата. Моят е точно такъв - за 12 000 лв Италианка от автокъща в Горубляне, който вече направи почти 30 000 км. откак го купих, но това е по-скоро щастливо изключение и не го давам като препоръка. Тогава за съжаление бях на зор за кола, а такива предложения като на Миро нямаше.
Аз вече му писах детайлно ЛС на колегата, докато беше заключена темата, като му изпратих и разходите, които съм направил до момента, за да я приведа в читаво състояние.
Никого няма да изненадам, като кажа, че 12 000 лв. + разходите за подмяна на всички изтормозени консумативи от Италианеца ми дойдоха повече отколкото оферти като тази на Миро. Тези пари "малко отгоре" така или иначе се дават, ама на повечето купувачи не им се иска да си го признаят предварително при покупката. И като гледат тези километражи под 200 000 км. по автоборсите( за "без" пари) - също им се иска ей така да живеят в илюзия.
В крайна сметка всеки си преценява джоба, и риска, който е склонен да поеме.

Пет Ное 22, 2019 5:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор