Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 
 Купувам Outback или Forester след 2014 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте,
Търся да купя Outback или Forester след 2014 г., задължително автомат, бензин и на под 100000 км.

Държа колата да е с проследима история, а най-добре закупена от дилър в България или Европа.

Бих купил кола от САЩ или Канада единствено ако има пълна история предоставена безплатно от продавача, че се нагледах и наслушах на приказки в последната година: "Само беше леко драсната... Леко беше натисната едната врата... и т.н." А като си платя Carfax се оказват всичките тоталки... Омръзна ми да харча излишни пари за да проверявам напудрени salvage коли. Затова спирам да гледам коли от САЩ и Канада без пълна история на хартия :)

Бюджета ми е сравнително разтеглив и зависи от конкретния екземпляр, но да кажем ориентировъчно около 25000 лв. за Forester и 35000 за Outback. Бих надскочил тези цифри само за коли от 2017 нататък и под 50000 км.

Най-важно ми е колата да е поддържана добре и с пълна и коректна сервизна история. Конкретната модификация, кубатура и екстри не са ми толкова важни.

Бих направил компромис с дизелов двигател единствено за много нова кола с безупречна история и съблазнителна цена :D

И последно едно изискване от съпругата - ако може да не е бяла :lipseal:

Наясно съм с повечето екземпляри, които се предлагат в момента по сайтовете. Някои от тях съм гледал, други съм проверявал по базите данни след разговор със собствениците.

Не бързам (карам си стария Outback за сега) и искам да намеря наистина читава кола, която да ползвам дълго време.

Знам, че коли, които отговарят на изискванията ми не излизат всеки ден, но ако някой е решил да си сменя колата с по-нова или с друг модел/марка (едва ли) може да ми пусне едно ЛС преди да я пуска по сайтовете.

Поздрави!

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Вто Яну 28, 2020 1:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз чета ,смятам и като намериш такава кола да почерпиш целия форум.
Успех,че ще ти трябва.
ПП. Колко е много изгодно и на много малко км? за Дизел питам?

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Съб Фев 01, 2020 11:47 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 10, 2019 9:20 am
Мнения: 4
Skype: Sme6ko
Автомобил: Subaru Forester SF 2.0 T
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Защо не провериш за някой върнат от лизинг в Субару Моторс, Бултрако, които са официални представители на марката унас?

Нед Фев 02, 2020 8:31 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Проверявам им сайтовете редовно. Нямат нищо, което да отговаря на зададените изисквания.
Габровския представител има един американски форестър (странно?) на нереално висока цена и това е.

Sme6ko написа:
Защо не провериш за някой върнат от лизинг в Субару Моторс, Бултрако, които са официални представители на марката унас?

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Пон Фев 03, 2020 9:03 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Greg4o написа:
Аз чета ,смятам и като намериш такава кола да почерпиш целия форум.
Успех,че ще ти трябва.
ПП. Колко е много изгодно и на много малко км? за Дизел питам?


За дизела, примерно коли под 50000 км биха били интересни. Цената трябва да е с поне 20% надолу от аналогична кола с бензинов двигател според мен. И то не защото, имам нещо против двигателя на Субару, а защото за моето каране (90% градско с българска нафта), ще си имам излишни проблеми с DPF и т.н. Ако карах много извънградско щеше да има смисъл. Но за 10000 км на година, основно в града, няма никакъв смисъл. Само ще си вкарам таралеж в гащите.

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Пон Фев 03, 2020 9:08 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Принципно бях гледал наскоро една обява за варнеско от първи собственик на под 50к км и май беше 2017-та.

Тези американските беци 2015-2017 та всички ли са били тоталки? Много им се бях наточил да ги гледам, но се отказах за сега от толкова ново.

Единственото евтино с гарантиран пробег беше пак май варненска обява на около 200 000км и 28 бона :) Успех с издирването. Официалните имаха няколко субарута преди месеци, когато баща ми взе XVто ма бяха над бюджета и затова взе XV(55k na 5k km) а те май бяха около 60-70 :cry:

Принципно те не бяха публикували никъде обявата че го продават. По случайност стана. Беше вътре в шоурума. Бяха го прибрали защото нямало повече да продават 2.0 и да не се лъжат хората да го карат. :giggle:

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Вто Фев 04, 2020 1:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bestbg написа:
Принципно бях гледал наскоро една обява за варнеско от първи собственик на под 50к км и май беше 2017-та.

Тези американските беци 2015-2017 та всички ли са били тоталки? Много им се бях наточил да ги гледам, но се отказах за сега от толкова ново.

Единственото евтино с гарантиран пробег беше пак май варненска обява на около 200 000км и 28 бона :) Успех с издирването. Официалните имаха няколко субарута преди месеци, когато баща ми взе XVто ма бяха над бюджета и затова взе XV(55k na 5k km) а те май бяха около 60-70 :cry:

Принципно те не бяха публикували никъде обявата че го продават. По случайност стана. Беше вътре в шоурума. Бяха го прибрали защото нямало повече да продават 2.0 и да не се лъжат хората да го карат. :giggle:

Има Варненска обява на 90к км от първи собственик, но и се търси цената. 2015 дизел -автомат...

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Пет Фев 07, 2020 5:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 25, 2015 10:51 pm
Мнения: 179
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
bestbg написа:
Принципно бях гледал наскоро една обява за варнеско от първи собственик на под 50к км и май беше 2017-

Наистина имаше една във Варна. 28800км за 44000 лв. Аутбек 2017 2.5( не бяла) [emoji3]. В мобиле мисля , че беше.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пет Фев 07, 2020 9:58 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 26, 2014 7:23 pm
Мнения: 29
Местоположение: враца
Автомобил: forester SH 2.5 XT vw jetta 2005
Телефон: +359886440274
Рейтинг: 25
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=egj9lx. Тази кола е на мой познат ,гледал съм я топ е но си исках форестър ,имала е удар отзад ако те интересува мога да питам.

Съб Фев 22, 2020 9:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Хайде да видим колко ти се дават за Форестър ХТ 09.2018 ; бяла перла с всички възможни екстри на 32000км?


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Нед Фев 23, 2020 8:15 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Окт 04, 2007 2:21 pm
Мнения: 171
Местоположение: Бургас
Рейтинг: 102
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
letajanta написа:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11555857676715084&slink=egj9lx. Тази кола е на мой познат ,гледал съм я топ е но си исках форестър ,имала е удар отзад ако те интересува мога да питам.

Тази я гледам, че стои от доста време. Ако има снимки преди да оправена може и да се заинтересувам.

_________________
Subaru Outback 2.5 '00 AT

Пон Фев 24, 2020 11:43 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор